Emanet 254.Bölüm Fragmanı – 18 Kasım Perşembe

Emanet 254

Yaman, Canan’ı Evden Atabilecek Mi?

Emanet 254.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 254.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 254.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Yaman ve Seher’in yarım kalan dansının yankıları devam ediyor. Yaman bu dansı tamamlamak niyetinde. Ev koşulları düşünüldüğünde biraz zor görünüyor.

Seher’den Yaman’a Hep Destek Tam Destek! Canan bildiğimiz gibi devam… Yalanlarına planlarına tam gaz devam ediyor. Attığı yalanlar o kadar komik ki! İnsana saç baş yolduruyor desek yeridir. Kadın eline aldığı atkıyla Yaman’ı kandırmanın peşinde… Yaman bu saçmalıkları dinlemeye bile tahammül edemiyor. Kadın kendi zevki uğruna bırakıp giderken zorla götürülmüş imajı vermeye çalışıyor. Kadının gözyaşını ilmeklere akıtarak ördüğü atkıyı, Yaman ilmek ilmek söküyor. Bu sahneleri izlerken Zuhal Topal’ın programında okunan İlmek İlmek şiiri akıllara gelmiyor değil 😂

Canan Gaza Geliyor! Canan baktı planları işe yarayacak gibi değil ters psikoloji uygulamaya karar verdi. Masaya yumruğunu vurdu ve ” Ben sizin annenizim!” dedi. Seher ise Canan’a öyle bir karşı koyuyor ki tüm izleyiciler olarak ağzımız açık kalıyor. Seher Yaman ya da Yusuf söz konusu olduğunda gözü hiçbir şey görmüyor.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir