Benimle Kal Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri

Benimle Kal Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri

Benimle Kal Oyuncuları Şimdilerde Neler Yapıyor?

Benimle Kal dizisi Kanal 7 ekranlarında yayınlanan güncel sayılabilecek dizilerden bir tanesi. Benimle Kal dizisi 2020 – 2022 yıllarında yayınlanmış bir dizi… Oldukça yeni. Benimle Kal oyuncuları dizinin final yapmasının ardından hangi projelerde yer aldı? Hayatlarında neler değişti?

Priyal Mahajan - Purvi

Priyal Mahajan – Purvi

3 Ekim 2001 doğumlu olan oyuncu henüz çok genç. Rol aldığı ikinci dizisi Molkki sayesinde tanınırlığı arttı.

Dijital çıkışını 2021’de Amazon Prime’ın siyasi drama dizisi “Tandav”da Rhea Pratap Singh rolüyle gerçekleştirdi. Birçok markanın reklam yüzü oldu.

Sosyal medya da yaptığı paylaşımlarda sporuna önem verildiği görülüyor.

Amar Upadyay - Virender

Amar Upadyay – Virender

1 Ağustos 1976 doğumlu oyuncu ile rol arkadaşı Priyal Mahajn arasında 25 yaş fark var. Umar Upadyay’ın ünlenmesi 2000 yılında yayınlanan günlük dizi Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi sayesinde olmuştur. O kadar sevilmiş ki karakteri ölüp diziden çıkınca halk yürüyüşler düzenleyip kanalın telefonlarını kilitlemiş. Böylece karakter yeniden dirilmiş.

Oyuncu Molkki dizisi bittiktem sonra kısa kısa yapımlarda boy gösterdi. Ayrıca yapımcı olmaya karar verdi. Şu anda da Netflix dizisi için çalışmaları sürüyor.

Amar Upadyay mühendis olan Hetal Upadhyay ile evlidir.

Molkki dizisinde en popüler erkek yüzüne aday gösterildi ama ödül kazanamadı. Amar Upadyay’ın aldığı en son ödüller Masum dizisine dayanıyor.

Toral Rasputra - Sakşi

Toral Rasputra – Sakşi

Toral Rasputra birçok tanınmış başarılı dizide yer aldı ancak en çok 2013’ten 2016’ya kadar uzun soluklu Hint televizyon programlarından biri olan Balika Vadhu’da Anandi rolüyle tanınıyor. Tabi daha sonra birkaç dizi de daha rol alıyor ama Toral Raspurta Molkki dizisiyle yine adından söz ettirmeye başlıyor.

Supriya Shukla - Prakashi Pratap Singh

Supriya Shukla – Prakashi Pratap Singh

Supriya Shukla Hintli bir televizyon ve sinema oyuncusu. Zee TV’nin popüler dramaları Kundali Bhagya ve Kumkum Bhagya’daki Sarla Arora rolüyle tanınıyor. Kendisini birçok yapımda görmemiz mümkün.

Shraddha Jaiswal

Shraddha Jaiswal – Anjali Yogendra Pratapsingh

Shraddha Jaiswal, Batı Bengal, Kalküta’da doğdu ve büyüdü.

Hayali, oyunculuğa adım atmadan önce bir sunucu veya model olmaktı

Sağlık ve zindelik konusunda bilinçlidir. Antrenmanlarını asla atlamaz.

Hint filmlerinin büyük bir hayranı olduğu için boş zamanlarında Bollywood filmleri izleyerek vakit geçirmeyi seviyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…