Benimle Kal Final Bölümünde Neler Olacak?

Benimle Kal Mutlu Sonla Mı Bitecek?

Merhaba Hint dizi severler… Benimle Kal dizisi heyecanlı bölümleriyle ilerliyor. Benimle Kal dizisi ağustos ayına kadar sürecek gibi duruyor. Peki final bölümünde bizleri neler bekliyor? Sakşi, Virender ve Purvi’nin hikayesinde yaşanacak sürpriz gelişmeler ne? Dizi mutlu sonla mı bitecek yoksa bizi bekleyen bir ölüm sahnesi mi var?

Benimle Kal final bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final bölümü Kanal 7 ekranlarında yayınlandı. Benimle Kal dizisinin final bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz.

Benimle Kal final bölümde neler olacak? Benimle Kal final bölüm özetinde Virender ve Purvi evlerine dönüyor. Benimle Kal final bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal final

Benimle Kal dizisinde şunu söyleyebiliriz ki final bölümüne kadar Purvi ve Virender’in mücadele edeceği bir düzine insan olacak. Purvi sürekli başkalarıyla yaşayacağı evliliklerden dönecek. Sakşi, Prakashi ve Anjali’nin kuyusunu kazmaya çalışacak. Taraf olmayan bertaraf olacak…

Finale doğru Anjali, Purvi’nin çok yardımını görecek. Prakashi de son bölüme kadar Virender ve Purvi’nin kötülüğü için uğraşsa da son dakikalarda aklı başına gelmiş bir Prakashi göreceğiz.

Şu an da yaklaştığımız bölümlerde Sakşi, Purvi’nin Virender’in evli olduğu gerçeğini öğrenecek. Sakşi, Purvi’yi evden kovmak yerine yardımları için teşekkür edip evde kalmasını isteyecek. Purvi ile aynı konumda olduğunu duyuracak. Tabi içten içe çekişmeler başlayacaktır. Purvi de bunu kabul etmeyip evden gitmeye çalışacak. Sakşi ise onu Vipul ile evlenmeye ikna etmeye çalışacak.

Purvi ve Vipul ilişkisinde Virender’in engelleme çabalarını izleyeceğiz. Düğün törenin epey çekişmeli olacak. Virender boşanma davasının ertelendiğini öğrendiğinde Purvi’yi düğünde çıkarıp evine götürecek. Tabiki Purvi yine bu durumu kabullenmeyip evden gitme çabalarını göreceğiz.

Bu sırada Sakşi’nin neden 5 yıl boyunca evde olmadığı gün yüzüne çıkacak. Prakashi ve Anjali’yle yapılan anlaşma gözler önüne serilecek. Sakşi’nin Purvi’nin evden atılması için Prakashi’ye evi verdiği ortaya çıkacak. Virender’de eski tanıdığı Sakşi olmadığını söyleyip ondan ayrılmak isteyecek. Sakşi evini Prakashi ve Anjali’den geri alacak!

Evde kıyamet koparken Purvi evden ayrılır ve kaza geçirir. Virender, Purvi’nin öldüğünü düşünürken Purvi’nin hafıza kaybı yaşadığı ortaya çıkar. Tarih tekerrürden ibarettir ve Virender yine aynı olayla sınanır.

Purvi gözlerini Daskh ve ailesinin evinde açar. Aradan 6 ay geçer. Dask ve Purvi evlenmeye karar vermiştir. Tesadüfe bakın ki Daskh Virender’in ortağı çıkar. Virender yapılan telefon görüşmesinde Purvi’nin sesini duyar ve hemen olayın üstüne atlar.

Purvi, Virender’ı tanımaz. Virender, Purvi’nin hafıza kaybının yerine getirmeye çalışırken, Prakashi Purvi’nin şoka girip ölmesini diler. Bu yüzden Daskh ile evleneceği sırada Virender ile olan düğününü izletir. Purvi’nin şak diye hafızası yerine gelir ve ne Virender’i ne de Daskh’ı kabul eder.

Böylece Daskh ve Virender arasında kızılca kıyamet koparken silahlar patlar ve Virender hapsi boylar. Purvi, Virender’i kurtarmaya çalışırken baş belası avukat Arjun, Purvi’ye musallat olur. Kendisiyle evlenmesi karşılığında Virender’i kurtaracağını söyler. Böylece Purvi 5.kez gelinliğini giyecektir.

Bu Arjun aslında Sakşi’nin bir oyunu olduğu ortaya çıkar. Arjun, Manas’ı kaçırır ve sonunda sakatlanır. Manas’ın kurtuluşu için ilik nakline ihtiyacı vardır ve Purvi hamile kalır. Daha sonra çocuğunu kaybeder.

Diziye yeni karakterler girmeye başlar. Renu yani Virender’in kız kardeşi ailenin başına yeni çorap örmeye hazırlanır. Renu ve Sakşi birlikte hareket eder. Birçok girişiminden sonra Virender, Sakşi’yi evden atar.

Renu ölür ve Virender yeniden hapse girer. Purvi de olayları açığa çıkarmak için epey çaba sarf eder. Tabi yeni düşmanlar da boy gösterir. Bundan sonra finale çok az kalır ve Purvi, Virender ile çocuklar evlerinde mutlu yaşamaya devam ederler.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeşilçam’ın Güldüren Yüzü Adile Naşit’in Hayatı Film Oluyor!
  Yeşilçam’ın güldüren yüzü Adile Naşit’in hayatı, Gani Müjde’nin senaryosuyla “Adile” adlı filmle sinemaseverlerle buluşuyor. Hem güldürüp hem de duygusal anlara dokunacak olan bu yapım, Naşit’in hayatındaki zorlu dönemlere de ışık tutacak. Projede, henüz belli olmayan başrol oyuncusuyla birlikte Adile Naşit’in renkli dünyası detaylı bir şekilde işlenecek. Sevilen oyuncunun hayatını konu alan bu film, Ocak sonunda çekimlere başlamaya hazırlanıyor. Sinema dünyasının merakla beklediği bu yapıma dair tüm gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 198 Trailer – November 30 Thursday
  Hello Kan Çiçekleri fans! Baran and Dilan have embraced each other tightly amid their problems. It seems that it will take quite a while for Dilan to reach Sabiha. Dilan and Baran will knock on every door! Will each door they knock on lead them to her mother? What will happen in Episode 198 of Kan Çiçekleri? You can share your thoughts and opinions in the comments…
 • Kan Çiçekleri 198. Bölüm Fragmanı İzle – 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan ve sorunların içinde birbirlerine sımsıkı sarıldı. Dilan’ın Sabiha’ya ulaşması epey zaman alacak gibi duruyor. Dilan ve Baran çalmadık kapı bırakmayacak! Çaldıkları her kapı onu annesine götürecek midir?  Kan Çiçekleri 198.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir