Candan Öte Final Bölümünde Neler Olacak?

candan öte final

Candan Öte Mutlu Sonla Mı Bitecek?

Merhaba Hint dizsi severler… Candan Öte Hint dizisi Kanal 7 ekranlarında devam ediyor. Candan Öte dizisi ekim ayına kadar sürecek gibi duruyor. Jevika, Manvi, Viren ve Virat’ı hangi sürprizler bekliyor? Dizi mutlu sonla mı bitecek yoksa bizi bekleyen bir ölüm sahnesi mi var?

Candan Öte Final Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin final bölümü Kanal 7 ekranlarında yayınlandı. Candan Öte dizisinin final bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte Final Bölüm Full İzle.

Candan Öte final bölümde neler olacak? Candan Öte final bölüm özetinde Manvi yeniden pot kırınca Swamini’den veto yiyecek! Candan Öte final bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte final

Candan Öte dizisinde Jevika ve Viren evlendikten sonra Manvi hastalığını öğrenmeye başlayacak. Manvi’ye kanser teşhisi konacak. Manvi bu durumu Jevika ve ailesinden saklayacak. O sıralarda Jevika kaza geçirecek ve Manvi’den kan istenecektir. Manvi vermek istemeyince Viren sinirlenecek ve Virat’ta arkadaşlıklarını sorgulaycaktır. Manvi gerçeği açıkladığında Virat’la yakınlaşmaya başlayacak.

Tabi bir süre sonra tüm aile Manvi’nin hastalığını öğrenecek. Jevika’da hamile kalacak. Manvi’nin tedavisi güzel sonuç verip Virat’la nişanlanacaklar.

Nişan gününde Manvi, tedavisinin başarısız olduğunu ve iki yılı kaldığını öğrenecek. Tedavisinin başarılı olması için kemik iliği donörüne ihtiyacı var. Jeevika’nın kemik iliği Manvi ile eşleşir ancak hamile olduğu için bağış yapacak durumda değildir.

 Jeevika ve Viren, Manvi’nin hayatını kurtarmak için çocuklarını aldırmanın doğru olacağına karar verirler. Ne de olsa Manvi, Jeevika’nın ilk çocuğu gibidir. Manvi, çocuğunu aldırmasını istemediği için Jeevika’nın kararına içerler. Manvi mahkemeye kadar gider. Jevika iliği başkasında bulduğunu söyleyerek aileye yalan söyler ve çocuğunu aldırır.

Bundan sonra ailenin karşısına sorunlu tipler çıkacak ve onlarla mücadele başlayacak. Güzel olan ise kardeşler birbirine düşman olmayacak hep birlikte kenetlenip kötülüklerin üstesinden geleceklerdir. Finalde hem Jevika’nın hem de Manvi’nin kızları olacaktır. Gösteri, tüm ailenin bir arada olduğu mutlu bir notla sona erecek.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın