Baş Tacım 52.Bölüm Özeti – 13 Ağustos Cuma

Baş Tacım 52

Mahkeme Günü Geldi! Karar Ne Çıkacak!

Baş Tacım 52.bölüm özetinde sorunsuz bir şekilde Shavrani’nin bebek partisi yapılıyor. Shavrani partiden sonra Arçu’nun evine dönmemesine sinirledir. Saf ettiği sözlerden sonra Arçu tokat atar. Bu bölüm çiftimiz artık mahkemeye çıkıyor. Baş Tacım 52.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım 52.bölüm özetinde Archana, Shavrani’ni bebek partisi için kalmayı çok istiyordu. Shavrani onunla aynı fikirde değildi. Bu sefer de Arçu’nun kalmasını isteyen Girish oluyor. Anlayacağınız Arçu hop oturup hop kalkıyor ve bir şekilde bu eve kalmanın bir yolunu buluyor.

Girish’in bu tavrını Shavrani çok bozulur. Girish, Arçu’dan emin olduğunu fedakarlığına karşın bu partide yer alması gerektiğini savunur. Shavrani’nin gözüne diken olan Arçu bu evden bir türlü gidemiyordur.

Evde parti hazırlıkları devam eder. Savita yerinden kalkamaz. Bizce içinden hiç hazırlık yapmak gelmiyor. Savita gidip Shavrai’nin en sevdiği yemek soracaktır. Arçu araya girip kendisi soracağını söyler. Arçu’da bu kız beni sevmiyor uzak kalayım demek yerine Shavrani’nin burnuna burnuna giriyordur. Arçu Shavrani’ye en sevdiği yemeği sorar. Shavrani küfür duymuş gibi Arçu’ya tepkiyle karşılık verir. Başlatma yemeğinden diye çıkışır. Arçu sevinsin diye takvimdeki bir güne daha çizik atar. Shavrani de şımarık çocuk gibi tüm takvimi karalar.

Savita gelir ve Shavrani ile konuşacağını söyler. Arçu onu durdurur. Savita sen neyden yapıldın diye sorgular. Bir kez daha Manav ile boşanmasını istemediğini dile getirir. Arçu bu evden gitmenin en kolay yolu senin nefretine sahip olmaktı. Senin sevginle bu evden nasıl gidebilirim der. Bu hint dizilerinde de olaylı başlayan kaynana gelin atışmaları hep büyük bir aşka dönüşüyor.

Baş Tacım 52.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Davetsiz olmasına rağmen Soluchana gelir. Savita bilerek onu davet etmemişti. Çünkü Savita daha fazla üzülmesine engel olmak istiyordu. Soluchana ise biz bir aileyiz diyerek gelir. Arçu’ya bugün destek olmak istiyorum diyor. Savita Soluchana’ya sana olan saygım daha da arttı. Bu aile arsında olan bağ hiçbir zaman kopmayacak der.

Baş Tacım 52

Ardından Rasika ve Vandu da gelir. Vandu’yu göre yüzler biraz sevinse de Rasika’nın gelişi Soluchana için hiç mutlu edici olmamıştır. Rasika hemen gelip Varsha hakkında olanları duydum çok geçmiş olsun der. Savita araya girerek Soluchana’nın sakin kalmasını ister. Rasika ise bu ailenin kavgayla birleştiğini şimdi ise ayrılık çanları çaldığını ironi şeklinde anlatır.

Shavrani muhteşem kıyafetiyle gelir ve parti başlar. Törende dua etme işi Arçu’ya verildiğinde Rasika bir hayli şaşırır. Herkes ritüelleri yerine getirirken Rasika bir hayli sıkılıyor.

Diğer önemli gelişme ise Savita ve Damodar arasında geçen konuşma. Savita bu boşanmaya asla izi vermeyeceğini söylüyor. Nasıl olacak bilmiyorum ama bunun gerçekleşmesine izin vermeyeceğim diyor.

Can Yoldaşım 15. Bölüm Özeti – 14 Ağustos Cumartesi

Okumak için Hemen Tıkla

Soluchana ayrılırken son 3 gün içinde kızının hala mutlu olduğunu bu aile için çırpındığını söyler. Soluchana her anne gibi kızına iyi dileklerde bulunur. Arkadan Shavrani ise isteklerinin imkansız olduğunu Manav’ın kendisiyle evleneceğini söyler. Soluchana imkansız olabilir ama kızımın iyi olmasını istiyorum diyor.

Baş Tacım 13 Ağustos Cuma Bölüm Özetinde Neler Olacak?

Arçu ve Manav arasında ise duygusal konuşmalar geçer. Arçu gücünü kaybettiğini açıklar. Hiçbir sebep yokken neden ayrılıyoruz neden biz diye Manav’a sarılıp ağlar.

Öte yandan Satish ve Varsha meselesine bakacak olursak ; Satish Urmila’nın yanına gider. Urmila Satish’i görmek istemediğini söyler. Urmila kendisine destek olmadığı için Satish’e kızmıştır. Karına güvenin var ama bana yok der.

Shavrani ise bebek partisinin güzel geçmesinden mutluluğunu dile getirir. Savita ise oğlunu ne kadar sevdiğini sorar. Shavrani o benim hayatım der. Savita oğluna olan inancını sorgular ve takvimi yırtar. Böylece takvim meselesi de ortadan kalkmış olur.

Baş Tacım 52.bölüm

Şimdi Arçu’nun son 3 günü kalmıştır. Arçu’nun bu 3 gün evde kalıp kalmayacağı sorulur. Bir insana da 50 kere aynı soru sorulmaz. Arçu bu 3 gün birlikte yemek yemek istediğini söyler. Savita, kocasına zafer bakışı atarken Shavranii tabi ki burnundan soluyacaktır.

Rucha Hasabnis Neler Yapıyor?

Varsha Satish’in eve neden geç geldiğini sorar. Satish yalnız kalıp düşünmek istediğini ve Urmila ile arasında geçen konuşmaları anlatır. Varsha ailene arana girdim diye üzüntüsünü paylaşır. Satish ise Varsha’nın masum olduğuna bir kez daha inandığını söyler. İkisi birbirine sarılır.

Arçu, Shvrani’ye yemeğini götürdüğünde elinin tersiyle iter. Kibar davranmayı bırakmasını ister. Çünkü seni ve pis düşüncelerini tanıyorum der. Sözünden neden caydın der. Arçu, Shavrani’ye tokat atar. Herkes şaşkına döner. Shavrani’nin sözleri Arçu’yu sinirlendirmiştir. Bebeği ve hayatıyla ilgili sarf ettiği sözleri ona yakıştıramamıştır. Ben ve Manav, çocuğun bir isim alsın diye yollarımızı ayırıyoruz der.

Boşanma günü daraldıkça herkes bu boşanmanın gerçekleşmemesi için dua eder. Savita avukatla konuşmaya giderken, Soluchana ise son kez damadıyla yiyebileceği yemek organize eder. Vandu, Arçu’dan evliliğini kurtarmasını isterken, Ajit gelip saçını çeker ve boşanma gerçekleşirse Archana acı çekecek ve Rasika Ajit isteğine kavuşacaktır.

Soluchana ve Savita telefonda konuşurlar. İkisi de ortak nokta da buluşmuş boşanmanın gerçekleşmemesini istiyordur. Bu konuşmayı duyan Shavrani ise ağlamaya başlar. Bu mutlu haberi Soluchana evdekilere duyurur. Herkes yemek için hazırlanmaya başlar. Arçu ve Manav eve gelir. Herkes mutlulukla onları karşılar. Bugün özel bir gün derler. Arçu ve Manav anlam veremez. Soluchana Manav’ı alırken, baba da kızını alır. İki taraf özel konuşur. Soluchana Manav’a mahkeme de hayır demesini ister. Bir kişi için hayatınızı mahvetmeyin der. Savita ve benim ortak kararım deyip Manav’ı biraz olsun rahatlatmak ister. Manav, Shavrani’yi sorduğunda doğacak bebeği evlat edineceklerini söyler. Arçu da ikna edilmeye çalışırken bir yandan da Vandu’nun çekeceği eziyetleri düşünür.

İkili odalarından çıkarıldıktan sonra Soluchana isteğini yüksek sesle bir daha dile getirir. Bu sessizliğinizi evet olarak alabilir miyim der. Arçu ve Manav birbirine bakınca evde mutluluk hakim olur.

Shavrani duyduğu telefon konuşmasını Savita’nın yüzüne karşı söyler. Savita duyduğu için memnun olduğunu söyler. Çünkü bu boşanma gerçekleşmeyecektir. Savita Manav ve Arçu’nun birbiri için yaratıldığını söyler. Shavrani hemen kendi ve çocuğunun geleceğini sorar. Sanki Manav ve Arçu, Shavrani’ye bakmaya mecbur! Damodor’da araya girip Manav seni yürekten kabul edemiyor der. Savita bizim sorumluluğumuzda saygı görerek yaşayacaksın der. Shavrani tası tarağı toplarken baba tekrar durdurup kalmanı istiyoruz der. Shavrani çekip gider.

Mahkeme günü gelir. Herkes mutludur. Arçu ve Manav tapınağa gidip dua ederler. Mahkeme saati geldiğinde herkes hazır bekler. Manav ve Arçu da gelmiştir. Hakim ilk Arçu’ya sorar. Arçu boşanmak istediğini söyler. Herkes bir an da şoke olmuştur. Rasika ise mutludur. Daha sonra Manav ise Arcu gibi bir eşim olduğu için mutluyum. O beni her zaman destekledi. Biz birbirimizi seviyoruz ve bizi kimse ayıramaz. Birbirimizin fikirlerini kendi fikrimizden daha değerli buluyoruz. Bu yüzden bende boşanmayı istiyorum diyor.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir