Rucha Hasabnis Neler Yapıyor?

Masum Dizisinden Sonra Rashi’nin Gerçek Hayatı !

Masum dizisinde Rashi, en az Gopi kadar sevilen bir karakterdi. Hatta Kokila gelini Gopi’yi korumak için sürekli Rashi’yi azarlamaya kalktığında tepki gösteren izleyicilerde olmuştu. Urmila ve Rashi sürekli kötülük yapsalar da sevilen karakter olmayı başardılar. Rashi diziden ayrıldığında ise Gopi ile arasını düzeltmiş onun hayatını kurtarırken ölerek diziye veda etmişti. Peki diziden ayrılan Rashi yani Rucha Hasabnis’in hayatında ne gibi değişiklikler oldu?

Rucha Hasabnis oyunculuk kariyerine 2009 yılında Chaar Choughi dizisinde Devika karakteriyle başladı. Onun tanınmasını ve kariyerinde yükselme vadedeceği rol ise Masum dizisindeki Rashi karakteriydi. Olumsuz olan rolü zamanla olumlu role döndü.

Rucha Hasabnis 2014 yılında diziye veda etmesinin sebebi büyük aşkı Rahul Jagdale hayatını birleştirmek istemesiydi. Oyuncu 2015 yılında evlendi. Kendisini ailesine ve evine adadı. Oyunculuğu bir kariyer olarak değil hobi olarak gördüğünü söyledi.

Rucha Hasabnis, 2019 yılında bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Oyunculuğa dönme konusunda asla dönmem demiyor. Çünkü büyük konuşmaktan korkuyor. Sıkıcı aile dramalarından hoşlanmadığını dile getiriyor. Ama Masum dizisinin hayatında çok ayrı bir yere koyduğunu ve çok mutlu anlar yaşadığını dile getiriyor. Şimdi de hayatını kızının yaşamına göre yol aldığını söylüyor.

Sevilen oyuncu sosyal medyasını çok aktif kullanıyor. Babasının coronavirüse yakalandığını duyurup sevenlerinden dualar beklediğini iletti. Daha sonra babasının bu hastalığı atlattığını ciğerlerinde bıraktığı hasarla mücadelesinden bahsettikten sonra acı haberi yine sosyal medyasından duyurdu. “Baba, seni yıldızların diğer tarafında göreceğim” yazan bir resim yayınladı.

Son zamanlarda Rucha Hasabnis’in Masum dizisinin 2. sezonunda yer alacağı haberler çıkmaya başladı. Ama oyuncu bunu kabul etmediğini söylüyor.

Rucha Hasabnis Hakkında Kısa Bilgiler

Rucha Hasabnis dolabında Güney Hindistan yemeklerini dolmalık biber ve marulu her zaman bulundurduğunu söylüyor.

Oyuncunun mutfakla pek arası yokmuş. Eşinin sevdiği yemekleri kayınvalidesinde öğrenek yaptığını vurguluyor. Çin favorim ardından Tay, İtalyan, Mughlai ve Güney Hindistan yemekleri geliyor diyor. Çay bağımlısı olduğunu söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.