Can Yoldaşım 15. Bölüm Özeti – 14 Ağustos Cumartesi

Can Yoldaşım 15

Sandhya Oy Kullandığı İçin CEZALANDIRILDI!

Can Yoldaşım 15.bölüm özetinde Sandhya’nın sakarlıkları Soraj ile yakınlaşmasını sağlamıştı. İkili bu yakınlaşmalarla giderek birbirlerine daha da çok alışmaya başlamıştı. Can Yoldaşım 15.bölüm özeti devam ediyor.

Yerel seçim oylamaları! Sadnhya’nın sakarlıklarına bir yenisi de gazete okurken gelir. Suyu yanlışlıkla gazeteye döker. Bu arada gazetede Sandhya oylamaların olacağını görür. Soraj’ın vatandaşlık görevini yapacağını duyan Sandhya bu durumdan oldukça etkilenir.

Bu arada Soraj’ın düğmesi kopar. Chotu aşk filmlerinde gördüğü sahnelerden etkilenerek düğmeyi Sandhya’nın dikmesi gerektiğini söyler. Soraj bu durumdan utanır. Chaturi’nin dikeceğini söyler. Ancak Sandhya gerek olmadığını söyleyerek düğmeyi kendi diker. Ayrıca Chotu’nun bu komik düşüncelerine güler.

Sandhya şoke oluyor! Vikram ve Menakşi mutsuz! Diğer tarafta Bhbao tarafından ev giderlerinin sorumluluğu verilen Vikram çok öfkelidir. İkili bedava yaşarken bir anda giderlere ortak duruma gelmiştir. Vikram Menakşi’ye kızarak bu duruma çözüm bulmasını ister.

Can Yoldaşım 15. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Ertesi gün ise Soraj erkenden kalkar. Sandhya düğmeyi yanlış diktiği için ufak tefek sorunlar olsa da Soraj işe doğru yola koyulur. Sandhya Soraj’ın oy kullanmaya gideceğini düşünüyordur. Hatta sabah evde kimse görmeyince herkesi oy kullandığını zanneder. Ancak işler pekte öyle değildir.

Baş Tacım 51.Bölüm Özeti – 12 Ağustos Perşembe

Bölüm Özetini Okumak İçin Hemen Tıkla!

Soraj hiç oy kullanmamış! Soraj’ın oy kullanmakla hiçbir alakası yoktur. Sandhya onu oy kullanmaya gider zannederken o erkenden dükkanı açmak ve oy kullanmak için gidenlere tatlı satmayı hedeflemiştir. Sandhya bunun şaşkınlığını yaşarken ikinci bir gerçekle daha yüzleşir.

Bu gerçek Soraj’ın hayatında hiç oy kullanmadığıdır. Sandhya bu gerçeklerle adeta hayal kırıklığına uğrar. Soraj gibi Bhabo’da oy kullanmaya karşı önyargılıdır. O da oy kullanma işinden haz etmez. Sandhya ise geçmiş anılarına kısa bir yolculuk yapar. Babasının ona oy kullanmanın bir vatandaşlık görevi olduğunu söylediğini anımsar. Soraj’a söyleyerek oy kullanmaya gider. Soraj bu duruma şaşırsa da bir şey diyemez. Ancak bu durum onu endişelendirir.

Sandhya’nın oy kullandığı ortaya çıktı! Sandhya eve gelirken kısa süre sonra Bhabo’da eve gelir. Evde kimse Snadhya’nın oy kullandığını bilmiyordur. Bu arada Vikram gelir. Su hattında arıza olduğu için 3 gün boyunca suların olmayacağını söyler.

Can Yoldaşım 14 Ağustos Cumartesi Bölüm Özetinde Neler Olacak?

Suların gitmesi moralleri bozar. Chavi Sandhya’nın elindeki mürekkebi fark eder. Onun oy kullandığını hemen anlar. Chavi durumu hemen Bhabo’ya yetiştirir. Bhabo durumu öğrenince Sandhya’ya sorar. Sandhya oy kullandığını kabul eder. Bhabo bunun üzerine öfkelenir ve Sandhya’ya kızmaya başlar. Sandhya oy kullanmanın vatandaşlık görevi olduğunu söyleyerek itiraz eder.

Bhabo, Sandhya’ya tekrar kızar. Büyükleri karşısında saygısızlık yaptığını söyler. Sandhya Bhbao’dan saygısızlık yaptığı için özür diler ancak oy kullandığı için özür dilemeyi reddeder. Bunu üzerine Bhabo Sandhya’ya ceza verir. Bhbao’nun cezası Sandhya’nın 3 gün boyunca evin tüm su ihtiyacını tek başına karşılamasıdır. Sandhya gururla bunu yapacağını söyler. Menakşi ve diğerleriyse bu durumdan pek memnun kalırlar

Sandhya eline kovaları alarak çeşmeye gider. Bu iş oldukça yorucu bir iştir ve Sandhya şimdiden çok yorulmuştur. Soraj Sadnhya’yı bu halde görünce şoke olur. Ona yardım etmek ister. Ancak Sandhya yardımı kabul etmez. Bu arada Bhabo Soraj’ı çağırarak onunla bu konuyu konuşur.

Bhabo Soraj’a öfkeli! Bhabo Soraj ile konuşurken Sandhya’nın oy kullanmasından yakınır. Soraj bu konuyu bildiğini söyler. Sandhya’nın babasının bu konuda isteğinden bahseder. Bhabo Soraj’ın Snadhya’yı desteklediğini öğrenince yine köpürür. Soraj’ı karısını desteklemek, annesine de yüz çevirmekle suçlar. Soraj Bhbao’nun bu tavrına anlam veremez.  Soraj Snadhya’nın yanına gittiğinde ellerinin su topladığını ve yaralar içinde olduğunu fark eder. Ona krem sürmek ister ancak Snadhya kabul etmez. Sandhya pencerenin yanına gider ve gözyaşlarını tutamaz.

Can Yoldaşım Hint Dizisinin 16.Bölümüde Neler Olacak? Can Yoldaşım 15 Ağustosta Bizleri Neler Bekliyor?

Soraj Sandhya’ya Yemek Yapmayı Öğretecek!

Bhabo’nun Geçmişini Öğreneceğiz!

Küsler Barışacak!

Bölüm Özetlerimizi İzlemek İsterseniz Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir cevap yazın