Baş Tacım 142.Bölüm – 3 Aralık Cuma

Baş Tacım 142

Mançu ve Vinod Evsiz Kalacak!

Baş Tacım 141.Bölüm özetinde Manav ve Arçu, Soham’ı yasal olarak Varsha’ya vereceklerdi. Savita’nın Arçu’nun yalnız kalması için oğullarından ayırmaya karar vermişti. Bakalım Savita’nın planları gerçekleşecek mi? Archana oğlunu Varsha’ya verebilecek mi? Baş Tacım 142.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım 142.bölümde Vinod ve Mançu arasında kavgalar yaşanmaya başlamıştır. Vinod aç olduğunu söylerken Mançu artık evde yemek yapacak malzeme bile olmadığını söyler. Son kalan pirinçlerden çocuklarına yiyecek hazırlamıştır. Peki yarın ne olacaktır? Mançu neden bunlar başımıza geldi diye düşünürken Vinod’un kafası dank eder. Vinod annesini evden attıkları o günden sonra başlarına gelmeyen kalmamıştır. Mançu ise tüm bunları alakasız bulur.

Elde para yokken Mançu Vinod’a iş kurmasını teklif eder. Vinod’un aklına yatarken iş kurmak için parayı nereden bulacaktır. Vinod evi ipotek ettirmeyi düşünür. Mançu buna karşı çıkar. İkisi arasında yine gerilimin dozu artınca zaten Mançu’nun evi ipotek ettirdiği ortaya çıkar. Şimdi bu borçlarda ödenmeyince evi bile kaybetmekle yüz yüze kalmışlardır.

Archana ise oğlu Soham’ı kucağına alıp ağlıyordur. Onunla son zamanlarını yaşıyor gibidir. Soham ise okul çıkışında Shravani’yi görür. Ona anne demek isterken Savita onu durdurur. Sachu eve geldiğinde Archana’dan 500 rupi ister. Archana’ya bir otelde parti vereceğini söyler. Archana otelde parti verecek yaşta olmadığını evde verebileceğini söyler. Sachu sen benim annem değilsin diye tutturmaya başlar. Annesinin ise Shravani olduğunu bildiğini söyler. Savita ise ben anne oğul arasına girmem diyor.

Baş Tacım 142.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Archana odasına girdiğinde Soluchana’nın eşyalarını toplarken görür. Soluchana artık bu evde kalmayacağını bu günahlarına ortak olmayacağını söyler. Archana Varsha’yı düşünmek suç mu diyor? Oysaki Sachin ile ilgilenemediği için oğlunu vermeye karar vermişlerdi en son. Soluchana Soham’ın şu an çok küçük bir yaşta olduğunu ama ileride büyüyüp her şeyi öğrendiğinde ona ne cevap vereceğini sorar. Onları suçlamaya başlayacağını tüm bunlara hazır olup olmadığını sorar. Oğlunun artık kimseye güvenmeyeceğini yanlış yollara gireceğini iddia eder.

Ertesi gün avukatın ofisinde tüm aile toplanır. Varsha Archana’nın kucağından zorla Soham’ı alır ve artık kendi çocuğu olacağını söyler. Bhavna da mutlu görünüyordur. Böyle bir günde Soluchana’nın neden gelmediğini sorar. Savita Sachin’e baktığını söyler. Savita ise Archana’nın doğru bir karar verdiğini söylüyor. Varsha ise Savita’nın haklı olduğunu belirtir. Avukat yapılan incelemelerde Soham’ın Satish ve Varsha’nın ekonomik yönden iyi bakılacağını artık yasal olarak Manav ve Arçu’nun hiçbir hak iddia edemeyeceğini belirtir. Varsha’nın yüzü gülüyordur. Artık zırt pırt Achana çocuğunu ondan alamayacaktır. Bunun için Manav’ın imza atması gereklidir. Manav imza atmaya hazırlanırken Arçu bağırır ve imzalamamasını ister. Soham’ı da kucağına alarak ofisten ayrılır.

Varsha da peşlerinde koşar. Neler olduğunu neden fikrini değiştirdiğini sorar. Varsha’yı ikna etmek hiç kolay olmayacaktır. Arçu çocuğundan ayrılmayacağını söyle. Satish ise kızgındır. Neden durmadan fikir değiştirdiklerini sorar. Bu Varsha’yı daha kötü bir duruma getiriyordur. Savita’nın da isteği gerçekleşmemiş hüsrana uğraşmıştır.

Evde döndüklerinde Soluchana gerçekleri öğrenmiş rahat bir nefes almıştır. Savita planlarını Sachin ve Shravani üzerine kurmaya devam eder. Savita Shravani’nin yanına gidip Arçu’un Soham’ı kız kardeşine vermekten vazgeçtiğini anlatır. Aslında vazgeçenin Manav olduğunu çocuğuna çok düşkün olduğunu söyler. Arçu’nun da sinirini Sachin’den çıkaracağını belirtir. Shravani ise madem Arçu bu kadar kötü neden Manav müdahale etmiyor diye sorar. Savita Manav’ın bütün gün işte geldiğinde de Sachin’in uyuduğunu söyler. Savita zamanında Sachin’i Sharavani’den kopardığı için üzgün olduğunu belirtiyor. Shravani bu konuyu Manav ile konuşacağını söyler.

Baş Tacım 142.Bölüm – 3 Aralık Cuma Günü Neler Olacak?

Manav ve Arçu yatak odalarında Soham ile ilgili konuşurlar. Arçu son anda vazgeçtiği için özür diler. Ama Soham’ı verseydi asla kendini affedemeyeceğini söylüyor. Manav da bende kedimi affetmezdim diyor. Arçu sesini çıkarmasa imzayı basıyordun Manav!

Savita her fırsatta olduğu gibi Sachin’i düşünceleriyle zehirlemeye devam ediyor. Soluchana Savita’yı duyuyor ve neden Sachin’le bu tarz konuştuğunu sorar. Savita ise sen bu evde misafirsin edebini bil demeye çalışıyordur.

Mançu ve Vinod’un evleri açık arttırmayla satışa çıkarılacaktır. Dosya Manav’ın önüne gelir. Arçu’ya nasıl söyleyeceğini düşünür. Manav Arçu’ya evlerinin satışa çıkacağını anlatır. Ardından Vinod ve Mançu kapıda görülür. Önce özür dilerler ve daha sonra yardıma ihtiyaçları olduğunu belirtirler. Arçu onların evlerine girmelerine izin vermezken Manav’da annelerini kapı dışarı atanlara asla yadım etemeyeceklerini söyler.

Mançu ve Vinod, Darmesh’in evine giderler. Vaishali onları uzaktan dinler. Darmesh onlara yardım edeceğini evi satın alıp daha sonra onlara vereceğini söyler. Böylece Manav’ın her fırsatta kahraman gibi görünmesine engel olacağına inanır. Vashali ise Manav ve Arçu’nun yanına gider. Darmesh’in planlarından bahseder. Soluchana da evinin satılacağını öğrenir. Atıldığı evinden şimdi Mançu ve Vinod’un da atılmasını merakla beklediğini ifade eder. Soluchana daha sonra Vinod ve Mançu’nun evine gider.

 • Baş Tacım Final Bölüm Özeti – 3 Ağustos Çarşamba

  Baş Tacım Final! Manav ve Archana ÖLDÜ!

  Baş Tacım Final bölümü geldi çattı! Baş Tacım Final bölümünde neler olacak? Mutsuz sonla bitirmeyi gelenek haline gelen Hint dizilerinde bakalım Baş Tacım da nasıl bir son bizi bekliyor olacak?

  Baş Tacım Final bölümünde Arjun kızı Pari ile konuşmayı dener. Pari ise herkese kızgındır. Babası gibi bir adamla birlikte olmuştur. Hayatını mahvettiğini söyler. Purvi ise Arjun’a kavuştuğunu ama kızını kaybettiğini söyler. Naren, Soham’ı evlilik mekanına götürür. Ankita onu görür ve mutlu olur. Kızları Ashi’yi Soham’la tanıştırırlar. Ona dede dedirttirirler.

  Teju, Ankita’nın evliliği hakkında her şeyin yolunda gittiğini, Arjun ve Purvi’nin hayatta olduğunu ve Soham’ın bile geri döndüğünü söylüyor. Purvi oraya gelir ve 3 kız kardeş de duygusal bir anı paylaşır. 

  Soham da gelir ve kız kardeşlerinden yaptığı hatalar için özür diler. Purvi geçmişi unutmak ister. Sachin, Soham ile konuşur ve hataları için özür diler, payını geri alacağını söyler ve Ankita ile Naren’in pavitra ristha evliliği hakkında her şeyin normale döndüğünü söyler. 

  Soham gittikten sonra Neena, Sachin’e nefret ettiği Soham’dan neden özür dilediğini sorar ve neden mülk payındaki üyeleri artırdığını sorar. Ondan saçmalıklarına son vermesini istiyor ve paranın hiçbir şey olmadığını ve sadece aile meselesi olduğunu söylüyor. Soham’a sarıldığında firmasını açtığı zamandan daha mutlu hissettiğini söylüyor. Onun yüzünden çok şey kaybettiğini söylüyor ve eğer değiştiremezse onu yaşayabilir ve ondan boşanır. 

  Ankita ve Naren’in evlilik töreni başlar. Pari bunu görünce sinirlenir. 

  Purvi, Pari’yi bir kiler odasında görür ve burada ne işi olduğunu sorar. Pari bunun kendisini ilgilendirmediğini ve onunla konuşmanın bir yararı olmadığını söylüyor. Purvi onun annesi olduğunu ve onunla konuşması gerektiğini söylüyor. Pari sana en çok ihtiyacım olduğunda neredeydin diyor. Purvi, kendisinin ve Arjun’un bir cehennemden geçtiğini, önce Arjun’un kanseri ve sonra geçirdikleri kazayı anlatır. Arjun’un onu çok sevdiğini ve her an onu hatırladığını söylüyor. Purvi Arjun’un kendisini terk ettiğini düşündüğünü anlatır. Ovi ile evlenmediğini ve sadece rol yaptığını söylüyor sadece kendisini sevdiğini ve başka kimseyi sevmediğini ve aşkı öğrettiğini söylüyor. Naren’in asıl mutluluğunun Ankita ile olduğunu ve onu serbest bırakması gerektiğini, birinin sevgisini başkasıyla görmenin zor olduğunu söylüyor, ama uğruna savaştığı şey onun değil, egoist olmayı bırakmak. Baban ve Naren’in hatası olmadığını, öyle olsa bile onları affetmesi gerektiğini söylüyor.  Naren’i affetmesini ister.

  Pari doğru söylediğini söylüyor. Her şeyin nasıl olduğunu bilmiyorum. Ne oldum. Babamı ve hatta Naren’i anlamıyorum. Belki Naren hiç benim olmadı, bu yüzden anlaşamadık ve çocuğumuz bu dünyaya gelemedi. Onu gerçekten sevmiyordum. Ankita onu benden daha çok seviyor. Onu hak ediyor. Durumuma bakarak üzülebilirsin. Beni Affet lütfen. Purvi’ye sarılır. Purvi, kızımın hatasını anladığını ve bunun iyi bir şey olduğunu söylüyor.

  Baş Tacım Final Bölümü Devam Ediyor

  Ankita ve Naren evlilik törenleri için oturuyorlar. Pari avizeye bakar. Herkes mutlu görünüyor. Avize Ankita’nın yanına düşer. Pari, Ankita’ya doğru koşar. Ankita evet anlamında başını sallar. Pari, ilişkilerini bozmaya çalıştığını ancak rishtaları Pavitra olduğu için başarılı olamadığını söyler. Çok hata yaptığını ve bunu da kendisinin yaptığını söylüyor. Onun açıklamasını duyunca herkes şoke olur. Pari, hatalarının affedilemez olduğunu biliyorum ama lütfen beni affedin diyor. Onu affederler.

  Purvi ağlıyor. Arjun gelir ve gözyaşlarını siler. Arjun neden ağladığını soruyor? Purvi bunun mutluluk gözyaşları olduğunu söylüyor ama ben Pari için endişelendiğini ifade eder. Öfkesini başkasından çıkardığını söyler. Arjun da Purvi gibi düşündüğünü söylüyor. “Bize ihtiyacı olduğunda yanında değildik”. 

   Naren ve Ankita evleniyorlar!

  Teju, dekorasyon adamını eski lambaları tamir ettiği için azarlar ve modern ışıklara ihtiyacı olduğunu söyler. Vaishnavi ve Ashi onunla kertenkele hakkında şaka yapar. Korkuyor ama sonra kertenkele olmadığını ve sadece yalan söylediklerini söylüyor. Ovi gelir ve işini çabuk bitirmesini ister, ikisi de tartışır ama sonra gülerler.

  Ankita bir gelinlik içinde evlilik fonksiyonuna hazırlanır ve Naren’in ne yorumlayacağını düşünür. Naren gelir ve ondan kapıyı açmasını ister. Naren’in odaya girmesini engelliyor ve henüz evli olmadığını söylüyor. Naren girmeye çalışır ama giremez. Gülümsüyor ve gidiyor.

  Düğün töreni öncesi birçok gösteri ve eğlenceler yapılır. Ankita ve Naren çelenk değiştirir ve ayinler için otururlar. Herkes üzerlerine çiçek yaprakları yağdırır. Herkes mutlu görünüyor.

  Archana bir telefon alır. Şok olur ve bilincini kaybeder. Savita ve diğerleri panikler. Soham telefonu açar ve yalan söylediğini söyler. Manav’ın Dubai Havalimanı’na giderken bir kazayla karşılaştığını bildirir. Savita ağlıyor. Archana, Manav’ın ölümünü duyunca o da ölür herkes ağlar. Ankita Naren’e sarılır ve ağlar.

  Archana’nın ruhu, Manav ile Pavitra Rishta’sı hakkında konuşuyor. Nerede olduğunu bilmediğini söylüyor. Dönüyor ve şalını tutan genç Manav’ı (Susant Singh Rajput) görüyor. Onu daha yakın tutar ve bu ilişkilerin ölümden sonra bile daha yakın olduğunu söyler. Archana duygulanır ve ona sarılır. Manav onu öperken Pavitra Rishta müzik çalar. Archana, ilişkilerinin Pavitra Rishta olduğunu ve hikayenin sona erdiğini söyler. Pavitra Rishta, Manav ve Archana’nın ruhunun ölümden sonra cennette birleşmesiyle ve Ankita-Naren’in evlilikten sonra sonsuza dek mutlu yaşamasıyla sona erer.

 • Baş Tacım 328.Bölüm Özeti – 2 Ağustos Salı

  Purvi ve Arjun Döndü! Ankita ve Naren Evleniyor!

  Baş Tacım 328.bölüm özetinde final bölümü geldi çattı. Son Bir bölüm kaldı! Naren ve Ankita evleniyor. Pari engel olmaya çalışırken karşısında anne ve babasını buluyor. Baş Tacım 328.bölüm özeti devam ediyor.

  Baş Tacım Hint dizisinde Naren Pari’den ayrılmak istediğini söylemiş geçmişini hatırlamıştı. Naren hayatını Ankita ile birleşmek istediğini söylemişi. Ankita bunu kabul ederken diğer tarafta Ranvijay uyanmış oda Ankita ile evliliklerini hızlandırmak istemişti.

  Bir hemşire gelir ve komadan yeni çıktığı için fazla konuşmamasını ister. Ankita’dan sorularına cevap vermesini ister. Ne cevap vereceğini düşünür, ona su getireceğini söyler ve gider. Ranvijay onun hiç değişmediğini düşünüyor ve şimdi bile onun için endişelendiğini kafasından yorumlar.

  Pari alkol almaya başlar ve Ankita’nın Ranvijay komadan çıktığı ve yakında onunla evleneceği için kutladığı fotoğrafını tebrik eder. Naren’in şimdi onunla evlenmeyeceğini ve onun yerine Ranvijay’in onunla evleneceğini söylüyor.

  Pari’nin Oyunu! Ranvijay ile konuşur ve kendini Ankita’nın kız kardeşi olarak tanıtır. Kaza için özür diler. Ankita’nın onu çok sevdiğini ve bir eş gibi ilgilendiğini söyler. Ona gazetede çıkan haberleri gösterir. Ankita’nın adını kurtarmak için bir an önce onunla evlenmesini ister. 

  Ankita, Ranvijay ve anne babasını Naren’in evine getirir ve artık burada kalabileceklerini söyler. Onları Sunanda ile tanıştırır. Ranvijay’in annesi, Ranvijay’i komadan çıkardığı için ona teşekkür eder ve bir hafta içinde Ranvijay ile evlenmesini ister. Sunanda ve Naren bunu duyunca şok olurlar. Ankita acele etmemeleri gerektiğini söylüyor. nlar gittikten sonra Sunanda, Naren’e Ankita’nın neden seninle evlenmek istediğini onlara bildirmediğini sorar. Naren bir nedeni olması gerektiğini söylüyor.

  Rushali Akita’nın Tarafını Seçti! Rushali, Pari’yi cep telefonunda mutlu bir şekilde oyun oynarken görür ve neden mutlu olduğunu sorar ve ardından ona şekerler verir. Pari bu tatlıların ne için olduğunu sorar. Rushali, Ankita’nın Naren ile evlenmeyi kabul ettiğini söyledi. Pari, Ranvijay’in Ankita ile evlenmesi için beynini yıkadığı için Ankita’nın Naren ile şimdi evlenmeyeceğini söylüyor. Rushali bunu neden yaptığını sorar. Pari, bundan faydalanacağı için onun tarafında olmasını ister. Rushali, artık Ankita’nın yanında olduğunu ve kimsenin ona zarar vermesine izin vermeyeceğini söylüyor.

  Baş Tacım 328.Bölüm Özeti

  Naren ve Ankita konuşurlar. Naren Ankita’ya ne karar verdiğini sorar. Ankita kararsızdır. Naren onu çok sevdiğini ve bencillik etmeyeceğini söyler. Ranvijay’ın ailesi, Naren’in evini Ankita’nın haldi’si için Ranvijay ile mutlu bir şekilde dekore eder. Sunanda, Ashi’nin Vaishnavi’ye annesinin şimdi babasıyla evleneceğini söylediğini duyar. Nasıl durduracağını düşünüyor.

  Ranvijay’in evden çıkması ve Pari ile konuşmasıyla başlar. Pari onun yardımına ihtiyacı olduğunu söylüyor. Hangi yardıma ihtiyacı olduğunu sorar. Bugün onun haldi olduğunu söylüyor ama Naren onu durdurmaya çalışacak. Hikayenin tamamını bilmediğini söylüyor. Ne olduğunu sorar. Ashi’nin Naren ve Ankita’nın çocuğu olduğunu söylüyor. Ranvijay bunun doğru olduğunu söylüyor, o zaman Ankita Naren ile evlenmeli. Naren’in sadece oyun oynadığını söylüyor. Önce Ankita ile evlendi, sonra onu terk etti ve onunla evlendi, şimdi zengin olduğu için Ankita ile tekrar evlenmek istiyor. Ankita’nın bunu nasıl göremediğini sorar. Ankita’nın aşık olduğunu ve Naren ile evlenmeye hevesli olduğunu söylüyor. Ranvijay’ın kendisini ve diğerlerinin evli hayatını kurtarmak için Ankita ile evlenmesi gerektiğini söylüyor. Ankita’sız kalamayan Vaishnavi’yi düşünmesini ister. Naren başka bir zengin kız bulursa Ankita’yı terk edip onunla evleneceğini söylüyor.

  Ankita, Ranvijay’in odasına girer. Şervani ile evliliğe çoktan hazırdır. Ashi için endişelenip endişelenmediğini sorar ve evlendikten sonra Ashi’yi evlat edineceğini ve kendi kızı gibi bakacağını söyler. Nerden bildiğini soruyor. Birinin ona söylediğini söylüyor. Naren efendim diyor. Naren’in onunla evlenmek istediğini bildiğini söylüyor ve Naren ile evlenirse hayatını mahvedeceğini söylüyor. Sadece onu mutlu görmek istediğini ve 5 yıl önce yaptığı hatayı onun yapmasına izin vermeyeceğini söyleyen Naren’in bencil olduğunu ve evli Pari’nin onu terk ettiğini söylüyor. Artık hayatının bir parçası olduğunu ve ne pahasına olursa olsun onunla evlenmesi gerektiğini söylüyor. Yaptığı iyilikler için evlenmesi gerekip gerekmediğini sorar. Vaishnavi’nin sensiz yaşayamayacağını hatta onun Naren ile evlendiğini göremediğini söylüyor ve Naren ile evlenmenin intihar etmek gibi olduğunu söylüyor ve gidip hazırlanmasını istiyor.

  Naren siyah sariye bakar ve Sunanda’ya onu Ankita için satın alıp almadığını sorar. Evet diyor ve ondan aşağı inip evliliği durdurmasını istiyor. Naren, tanrının hayatımı karmaşıklaştırdığını ve benim için sakladıklarını yapmadığını söylüyor. Sunanda, tanrının herkesi yapmadığını, kişinin kendi tavrını alması gerektiğini söylüyor. Bekleyeceğini, eğer Ankita onu seviyorsa geri geleceğini ve kaderin lehinde olup olmadığını göreceğini söylüyor. Her şeyi inanca bırakamayacağını söylüyor. Ankita’nın onunla evleneceğinden emin olduğunu söylüyor.

  Sunanda aşağı iner ve ne yazık ki konukların arasına oturur. Neelima, Naren’den Ankita’yı getirmesini ister.Ankita ne yaptığını düşünür, neden bu kadar kafası karışmıştır. Naren odasına girer ve içeriden kilitler. Ona haldi uygulayacağını söylüyor. Ranvijay ile evleneceğini ve ona sadece onun haldi uygulayabileceğini söylüyor. Aşkın her şeyden daha büyük olduğunu ve bizi kimsenin ayıramayacağını söylüyor. Gözlerini kapatıyor ve yüzüne haldi/zerdeçal sürüyor ve mutlu haldi diyor. İkisi de romantik bir anı paylaşır. Naren yanaklarına dokunur ve kendine haldi sürer.

  Baş Tacım 328.Bölüm Özeti Devam Ediyor

  Ranvijay, Ankita’nın kapısını çalar ve ondan haldi için dışarı çıkmasını ister. Üzerini değiştirdiğini ve 2 dakikaya geleceğini söylüyor. Naren, haldi/zerdeçal uyguladığı gibi yarın herkesin önünde onunla evleneceğini söylüyor. Ankita ve Naren birlikte aşağı inerler. Herkes onları bir arada görünce şaşırır. Kayıyor ve düşmek üzere, ama onu tutuyor. Daha sonra elini tutar ve herkesin önünde haldi yaptığı gibi onunla da evleneceğini söyler. Ranvijay onları bir arada görünce sinirlenir. Ankita gider ve haldi rasam için Ranvijay’in yanına oturur. Neelima ve Kavita üzerlerine haldi uygular. Pari oraya tatlılarla ulaşır. Rushali onu görür ve burada ne işi olduğunu sorar. Pari, bugün ablasının düğünü olduğunu söyler ve ona tatlı kutusu verir. Naren’in Ankita ile evlenmeyeceği konusunda ona meydan okur.

  Ranvijay, Ankita’nın sadece Naren’i sevdiğini ve herhangi biriyle evlenmesine rağmen onun ezbere kocası olacağını yazdığı günlüğünü okur. Ranvijay, Ankita’nın başından beri sadece Naren’i sevdiğini söylüyor. Rushali odasına gelir ve günahını itiraf etmesi gerektiğini söyler.

  Rushali hatasını kabul ettikten sonra Ranvijay’ın Ankita ile evlenmeyeceğini düşünür. Ranvijay, Rushali’yi duyduktan ve Ankita’nın günlüğünü okuduktan sonra bir hata yapmaması gerektiğini düşünür. Vaishnavi’nin Ankita ile evlenmemesini ve onun Ashi ve Naren ile birlikte olmasına izin vermesini talep eden mektubunu okur. Vaishnavi’yi önünde dururken görür ve ona neden doğrudan söylemediğini sorar. Bunu söylemeye cesareti olmadığını ve hala Ankita’yı anne olarak istediğini söylüyor ama Ashi’nin ona ondan daha çok ihtiyacı var.

  Ankita işlev için aşağı iner. Müzik çalar ve Ranvijay onunla dans etmeye çalışır, ama o müziği durdurmak ister ve Ranvijay’in onun iyi arkadaşı olduğunu ve Naren’i hatırlayarak nasıl acı içinde kıvrandığını gördüğünü söyler ve onun sadece Naren’in olduğunu söyler, ama o nasıl evlenmeyi düşünebilir bunu bildikten sonra bile.

  Naren’in artık değiştiğini ve onun kötü geçmişi olduğunu, şimdi iyi bir adam olduğunu söylüyor. Ranvijay sonunda konuştuğunu ve Naren’in kazandığını söylüyor. Ankita’yı bugün kendi başına ayakta tutmayı sevdiğini söylüyor ve onunla tanıştığında çok kibirli olduğunu ve aşka inanmadığını söylüyor. ama onu sevmeye başlayıp sadece onunla evlenmeye karar verince aralarına Naren girdi. Ankita’nın sadece Naren’i sevdiğini fark ettiğini ve Naren’in elini tutup, konuştuktan sonra mutlu bir şekilde çıkmak istediğini söylüyor. evlenmek zorunda olduğunu söylüyor…

  Naren ve Ankita Kavuştu! Ranvijay’ın Ankita’dan evlenmesini istemesiyle başlar ve elini Naren’in eline verir. Herkes gülümsüyor. Ankita şaşırır. Ranvijay senin aşk hikayende kötü biri olmak istemediğini söylüyor. Ankita bana yalan söylediğini söylüyor. Ranvijay senin aşkına güvendiğimi söylüyor. Naren’in sabah onunla buluşmaya geldiğini ve Ankita’ya baktığı için ona teşekkür ettiğini söyler.

  Ranvijay, Ankita’ya onun da Pari ile birlikte çalıştığını söyler ve onun bana geldiğini ancak girişiminde başarılı olamadığını söyler. Naren’i tebrik ediyor. Narin ona sarılır. Ankita, Ranvijay’a teşekkür eder. Ranvijay ondan her zaman mutlu olmasını ister. Sangeet’e başlayalım diyor. Naren, Ankita’nın elini tutar ve onu ritüelleri tamamlaması için götürür. Pari sinirlenir. Rushaali, Pari’yi durdurur ve ondan tatlı yemesini ister. Pari gider. Neelima, Ankita’ya Ranvijay ve kararının yanında olduklarını söyler. Onu Ashi ve Naren’den ayıramazlar. Rushaali müziği başlatmalarını ister.

  Gece, Ankita pencerenin yanında dururken, Naren gelir ve onu sımsıkı tutar. Anka gülümser. Neye bakıyorsun diye soruyor? Ankita aya baktığını söylüyor. Ay ve onun çakorundan bahsediyor. Naren ona ayın asla yalnız olmayacağına ve çakorunun her zaman onunla olacağına söz verir. Ankita ona sarılır. Senden ayrılmak istemiyorum diyor. Naren bunun olmayacağını söylüyor. Her zaman birlikte olacağımıza söz veriyorum. Ankita sana güvendiğimi söylüyor. Naren bunun bizim için yeni bir başlangıç ​​olacağını söylüyor.

  Neelima, Ranvijay’i üzgün görür ve onunla konuşur. Ranvijay, Neelima’ya aşkının tek taraflı bir aşk olduğu için aşkının hiçbir faydası olmadığını söyler. Neelima anlayabildiğini söylüyor. Onu gerçekten sevdiğini bildiğini ancak aşkın sadece sevilmekle ilgili olmadığını da ekliyor. Bu fedakarlık yapmakla ilgilidir. Naren ve Ankita’yı birleştirdiği için onunla gurur duyuyor. Ankita onun gelini olamadığı için kendini kötü hissediyor. Onu teselli ederken ona sarılır. Vaishnavi gelir ve Ranvijay’a seni seviyorum der.

  Baş Tacım 328.Bölüm Özeti Finale Son 1

  Pari müzik dinliyor. Neena gelir ve yüksek sesle müzik dinlediği için onu azarlar. Teju, Neena’ya Pari’nin gergin olduğunu ve tüm bunları bu yüzden yaptığını söyler. Pari bir fotoğraf albümü alır. Purvi ve Arjun’un evlilik fotoğrafını çıkarır. Purvi’nin resmiyle konuşuyor ve kaderinin aynı olduğunu söylüyor. “Kız kardeşim aşkımı ve kocamı kaptı. Sana en çok ihtiyacım olduğu anda beni terk ettin. Herkesten nefret ediyorum”der.

  Pari Vazgeçmiyor! Neena, Sachin ile konuşur ve onlara şimdi kimin parayla yardım edeceğini söyler ve şimdi Manav ve Archana’nın da onlara yardım etmeyeceğini söyler. Pari onları duyar ve Ankita ile Naren’in düğününü durdurmasına yardım etmeleri halinde onlara maddi olarak yardım etmeyi teklif eder. Neena, nasıl diye sorar. Sachin ona hemen yardım etmeyi reddeder. Ankita’nın iyi bir kız olduğunu ve Naren ile evlenmesine izin verdiğini söyler. Anne ve babasının hatasını ve iyiliğini anladığını söyler. Hataları ne olursa olsun onu her zaman affettiler. Ailesine karşı hiçbir şey yapamayacağını ve ailesini koruyacağını söylüyor. Pari’den yollarını düzeltmesini ister. Pari ondan kendisine ders vermemesini ister ve gider. Sachin, Neena’yı yanlış bir şey yapmaması konusunda uyarır, aksi takdirde onun için iyi olmaz. Neena, Sachin’in haklı olduğunu düşünüyor. Ankita’nın iyi kalpliliğini affedeceğini düşünüyor.

  Pari düğün yerine gelir, garsondan alkol şişesini alır ve bitirir. Daha sonra şişeyi kırar ve Ankita’nın boynuna tutar. Ankita’nın ölmesi gerektiğini ve Naren’i itmesi gerektiğini söylüyor. Babasının annesini terk eden Naren gibi olduğunu söylüyor. Naren, Pari’den Ankita’yı terk etmesini ister ama Pari, Ankita’yı bugün kesin olarak öldüreceğini söyler. Naren, Ankita’yı çeker ve Pari yere düşer. Arjun ve Purvi’nin önünde durduğunu görür. 

  Purvi ve Arjun Geldi! Arjun ne yaptığını sorar. Pari onlardan uzak durmalarını ister ve onun için anne ve babasının öldüğünü ve anne ve babasına en çok ihtiyaç duyduğu anda yanında olmadıklarını söyler. Arjun ondan kendisini dinlemesini ister. Annemi hiç umursamayan bir adamı dinlemek istemediğini söylüyor. Purvi, Pari’den onu dinlemesini ister. Pari, babasını affetmek için onun kadar iyi olmadığını söylüyor. Babasının hayatından kaybolduğu günü hala hatırladığını söylüyor ve ikisinden de onu rahat bırakmalarını istiyor. İkisi de Pari’nin davranışıyla harap olur. Purvi, Ankita’yı Soham’ın kızı olarak tanımlar. Naren onları içeri alır.

  Archana, Savita ve diğer yaşlılar Purvi’yi görür ve mutlu olurlar. Archana duygusal olarak ona sarılır ve ikisinin de hayatta olduğunu bilmediğini söyler. Purvi daha sonra diğer aile üyelerine sarılır. Sachin, Arjun’u alır. Sulochana, çocuklarını geri gönderdiği için Tanrı’ya şükreder. Teju ne olduğunu sorar. Purvi, Arjun’un beyin tümörü olduğunu ve ameliyat edildiğini söyledi. Arjun, Purvi’nin hastalığından kurtulmasına yardım ettiğini ve ikinci hayatından kendisinin sorumlu olduğunu söyledi. Uçak kazasında onlar dışında herkesin öldüğünü söylüyor. Savita neden onları aramadıklarını sorar. İstediğini söylüyor ama uçak kazasından sonra hepiniz bizim öldüğümüze inandınız, Purvi çok hastaydı, o da iyileşince haber vereceğini düşündü. Sulochana, tanrıya bundan sonra Purvi’ye mutluluk vermesi için dua eder ve buna Pavitra Rishta denildiğini söyler. Ovi gelir ve doğru söylediğini söyler ve Ankita’nın evliliğini duyunca buraya gelip dayanamayacağını söyler. Onları birleştirmeseydi kendini affetmeyeceğini söylüyor. Arjun mutlu olduklarını söylüyor. Purvi, Pari’nin neden böyle davrandığını sorar.

  Pari, Rushali’nin kendisine yardım etmeyeceğini söylediğini hatırlıyor. Daha sonra Ankita’yı, onu kimsenin onu teselli etmeye çalışan Naren ve Arjun’dan ayıramayacağını söylediğini hatırlıyor. Arjun odasına gelir ve onu teselli etmeye çalışır, ancak onu dinlemek istemediğini söyler ve ona ihtiyacı olduğunda neden geri gelmediğini sorar ve şimdi ona ihtiyacı olmadığını söyler. Arjun hatasını kabul ettiğini söylüyor. Kendisine ve annesine haksızlık yaptığını, yaptığı haksızlığın onu bağımsız kıldığını, geri dönse de dönmese de fark etmediğini söylüyor.

 • Baş Tacım 327.Bölüm Özeti – 1 Ağustos Pazartesi

  Naren Geçmişini Hatırladı! Ranvijay  Uyandı!

  Baş Tacım 327.bölümde neler olacak? Pari kazdığı kuyuya kendi düştü ve artık Naren ondan boşanmak istiyor. Nare Ankita’ya evlenme teklifi ederken; Pari güçlü bir iğneyle Ranvijay  uyandırıyor. Her iki erkekte Ankita ile evlenmek istiyor. Baş Tacım 327.bölüm özeti devam ediyor.

  Ankita ve Rushali Yüzleşmesi! Ankita, Naren ile ilişkisini bozup hatta kızını elinden almasıyla Rushali’ye öfkesini kusar.Bütün bunları aşkını geri kazanmak için yapan Pari’den daha kötü olduğunu, ancak bir anne olarak oğlunun mutluluğunu mahvettiğini söylüyor. Pari’yi affedeceğini söylüyor ama Rushali’yi asla..

  Naren, Pari’ye Rest Çeker! Naren ise eşyaları toplamış Pari’nin yüzünü görmek istemediğini onunla boşanacağını söyler

  Bunu duyunca herkes şok olur. Manav ondan öfkeyle karar vermemesini ister. Kararını değiştirmek istemediğini söyleyen Naren, bu kadar bencil ve onun menfaati için her yere gidebilen bir kadınla kalamayacağını söylüyor. Ankita’yı öldürmeye çalıştığını bile söylüyor ve Pari’nin bencilliği yüzünden, o hayatın hiçbir yerinde değildir ve Ankita hayattaki her şeyi dürüstlüğü sayesinde elde etmiştir. Ankita ondan Pari’yi affetmesini ister ve onun için satın aldığı eski evinde Pari ile kalabileceğini söyler. Naren, Ashi’yi taşır ve şimdi Ashi’yi yanına aldığını söyler, Ashi üzerinde eşit haklara sahip olduğunu söyler ama artık Pari’yi kabul etmeyeceğini söyler.

  Archana sabah Ankita’yı üzgün bir şekilde pencereden dışarı bakarken görür ve bütün gece uyuyup uyumadığını sorar. Ankita hayır diyor ve Pari ile Naren’in ayrıldığını görünce gergin olduğunu söylüyor. Archana, Naren’in doğru kararı verdiğini ve bu kararı almadan önce birçok kez düşünmüş olması gerektiğini söylüyor. Ankita ayrılmalarını istemediğini söylüyor. Archana ondan herkesten ayrıldığı zamanı hatırlamasını ister ve gitmeden önce Naren artık onun olmadığı halde neden burada kalması gerektiğini sorar. Pari’nin birçok hata yaptığını ve hatta Ashi’den uzaklaşmaya çalıştığını, Naren’in onu çok sevdiğini ama onun duygularını hiç umursamadığını söylüyor. Ashi ve Naren’i tekrar kabul etmesini ve hayata yerleşmesini ister, kocasının ve kızının onu beklediğini ve bu şanstan vazgeçmemesini söyler.

  Pari sinirinden odasında bir şeyler fırlatmaya başlar ve elini incitir. Acı içinde kıvramaya başlar. Naren elini tutar ve onu çok sevdiğini söyler. Öyleyse neden boşanacağını sorar.

  Pari’nin Kabusu! Onu sevdiği ve ona defalarca ihanet ettiği için ne pahasına olursa olsun yapacağını söylüyor. Artık Ashi’yi ve annesi Ankita’yı seviyor ve Ankita onun gibi bencil değil. Pari, Ankita’yı onun önünde övmemesini ve aloe’sini bırakmasını ister. Gözlerini açar ve bunun sadece kendi hayal gücü olduğunu anlar. Ankita oraya gelir ve bunu kendisine neden yaptığını sorar. Pari neden buraya geldiğini sorar. Ankita, kızının hatırı için Naren’e döneceğini bildirmek için geldiğini söylüyor. Naren yumuşak kalpli olduğu için Pari’den özür dilemesini ister ve onu affedecektir.

  Baş Tacım 327.Bölüm Özeti

  Naren, evinde Ashi’nin oyuncaklarını vb. boşaltmakla meşgul. Sunanda eve döner ve Naren’e kızının büyüdüğünü ve daha büyük oyuncaklara ihtiyacı olacağını söyler. Naren onu görünce mutlu olur ve ne zaman geldiğini sorar. Az önce geldiğini söylüyor ve karşılaştığı sorunları neden kendisine bildirmediğini soruyor ve tüm bunların arkasında Rushali’nin olduğunu bildiğini söylüyor. Naren annesinin adını almak istemediğini söylüyor. Sunanda, Ashi ile tanışmaya geldiğini, onunla değil, oyuncak aldığını söylüyor. Ashi oraya gelir ve yeni oyuncaklar görünce mutlu olur. Sunanda, onun sadece Ankita’nın bir kopyası olduğunu ve kesinlikle ona Ankita gibi iyi bakacağını söylüyor. Naren, Ankita’nın onunla gerçekten ilgilenip ilgilenmediğini sorar. Sunanda evet der ve akıl hastası olduğunda ona iyi baktığını ama onu kolayca unuttuğunu söyler. Ashi’nin hem hsi hem de Ankita’nın kızı olduğunu söyler ve ondan doğru bir karar vermesini ister.Ona Ankita’yı anlattığı için teşekkür eder.

  Naren balkonda oturup ayı izliyordur. Ankita yanına gelir. Neden gerçeği sakladığını sorar. Ankita, diğer koşullara nasıl tepki verdiğini bilmediğini ve Pari ile evlenmekten çok mutlu olduğunu, her şeyi unuttuğunu söylüyor. Kızgınken çocuğunu taşıdığını söyledi, ama iyileşince, biriyle ilişkisi olduğunu iddia etti. Ona haber verseydi bile, ona inanmayacağını söylüyor. Gözlerinde görseydi, doğruyu söylediğini anlardı. Banara’ya geldiğinde, onu geri almaya geldiğini düşündüğünü, ancak bunun yerine gerekirse ona yardım edeceğini ve ayrıldığını söyledi. Çocuğunun yaşama sebebi olduğunu söylüyor ama Rushali çocuğunu bile kaptı. Yanında bir çocuğu olduğunu ve Ashi’nin ona ilk kez baba olduğunu söylediğinde ve ilk kez okula gittiğinde orada olduğunu ama orada olmadığını söylüyor. Ankita kızı Ashi’yi Naren’den ister.

  Pari Manav’ın yanına gelir ve yaptıklarından dolayı özür diler. Ancak Pari yaptığı hataları pek anlamış gibi değildir. Sürekli Ankita’yı suçlamaya devam ediyordur. Manav Pari’yi tokatlamamak için kendisini zor tutar.

  Ankita kızının ağzından anne kelimesini duyup çok mutlu olur.

  Ashi, Ankita’nın annesi olduğunu ve bundan sonra onunla olacağını öğrendiğini söylüyor. Ankita, Ashi’yi kendisine ulaştırdığı ve geri geldiği için Sunanda’ya teşekkür eder. Sunanda, hayatını mahvetmek için Rushali’den ayrıldığı için ondan özür diler ve Naren ile ikisinin de birbirlerini sevdiklerini ve onunla tekrar bir araya gelmeyi düşünmelerini ve yakında bir karar vermelerini söyler.

  Naren depoya girer ve Ankita ile ilgili düşünceleri aramaya başlar. Düğün albümünü bulur ve resimlere bakmaya başlar. Sunanda oraya gelir ve kiler odasında ne yaptığını sorar. Düğün albümünü gösteriyor. O ve Ankita’nın Lakshmi/Narayan jodi’ye benzediğini söylüyor ve bu eve geldiğinde Ankita’yı sevmediğini ancak daha sonra onunla ilgilendiğini ve Rushali tarafından çok işkence gördüğünü fark ettiğini söylüyor. Naren, geleceğe dair bir karar vermek için geçmişimi bilmek istediğimi söylüyor. Ashi’nin şimdi Ankita ile kalmak istediğini ve ilişkilerinin nasıl olduğunu bilmek istediğini söylüyor. Sunanda, ona Ankita’yı ve ilişkisini anlatacağını söyler.

  Sunanda, Naren’e Ankita’nın 7 gün 24 saat yanında olmasına ihtiyacı olduğunu ve her konuda yardım aldığını söyler ve Ankita’nın bütün gece yağmurda ailesinin evine gittiği ve onun evinin önünde durduğu bir olayı anlatır. Daha sonra Rushali’nin Ankita’ya nasıl işkence ettiğini ve Ankita’nın onun için onunla savaştığını bile anlatıyor. Senin için yanan arabada oturduğunu ve sen Pari ile evlenmek istediğinde sessizce ayrıldığını söylüyor. Ankita’nın benim için çok şey feda ettiğini söylüyor. Onunla tekrar bir araya gelebileceğini söylüyor. Ankita’nın bütün aileye baktığını ve hatta Ashi’nin onunla kalmak istediğini gördüğünü söylüyor. Onu çok sevdiğini ve onunla ilgilendiğini söylüyor. Sadece onun mutlu olmasını istediğini söylüyor. Endişesinin kendisine olan sevgisi olduğunu söylüyor ve karı-koca ilişkisinin benzersiz olduğunu ve şimdi ikinizin de bir bebeğin ebeveyni olduğunuzu söylüyor. Ankita’ya verecek bir şeyi olmadığını söylüyor. Kendine olan saygısını ve haysiyetini geri verebileceğini ve ankita’ya bir kez sormasını istediğini söylüyor, seni geri kabul etmekten mutluluk duyacaktır. Naren’in iç sesi onunla konuşur ve Ankita’nın onu hala sevip sevmediğini ve kendine saygısını göstermek için onunla evlenmesi gerektiğini tartışır. İyi iç benliği, Ankita’yı çocuğunun babası olduğu için yeniden evlenmesini ister. Kötü olan ondan aptal olmamasını ister. Her ikisini de duyduğunda kafası karışır ve onlardan ne yapacağını bildiğini söylemeyi bırakmalarını ister. Birini arar ve onunla hemen konuşmak istediğini söyler.

  Baş Tacım 327.Bölüm Özeti Devam Ediyor

  Pari, Naren ile konuşur ve hatası için ondan özür diler, ondan bir şans daha vermesini ister, şimdi evlerini ve şirketlerini geri aldıklarına göre yeniden başlayabilirler. Ankita Ashi’yi geri aldığını, bir çocuğu evlat edinebileceklerini söylüyor. Ona neden sessiz olduğunu sorar. Ankita’nın evden çıkıp çıkmadığını, yoksa bir süre sonra gideceğini sorar. Naren nasıl bu kadar bencil olabildiğini ve sadece para istediğini söylerken Ankita sadece insanları istiyor, orası artık Ankita’nın evi ve kızını ondan nasıl ayırabileceğini, onunla bir kulübede yaşayıp yaşayamayacağını soruyor. Ne demek istediğini soruyor. Boşanma kağıtlarını verir ve imzalamasını ister.

  Pari boşanma kağıtlarına bakıp bunu nasıl yapabildiğini sorar. Naren, ilişkiler güvenilmez olduğunda, onları kırmanın en iyisi olduğunu söylüyor. Ashi için ona tahammül ettiğini ve şimdi onunla kalıp Ankita ile yeniden evlenmek istemediğini söylüyor. Pari yeniden başlayabileceklerini söylüyor.Pari boşanma kağıtlarını imzalamayacağını söyler ve çekip gider.

  Sunanda, Manav’ın evine ulaşır ve Naren ve Ankita’nın tekrar birleşmesini istediğini söyler. Naren’in Ankita ile evlendiğinde akıl hastası olduğunu ve ona iyi baktığını, ancak iyileşince Ankita’yı tamamen unuttuğunu söyler. Ne Rushali ne de Ankita ona gerçeği söylemedi ve şimdi Naren kendini suçlu hissediyor ve ona tekrar tekrar Ankita’nın onunla ilgilenip ilgilenmediğini soruyor vb. BT. İkisinin de evli ve bir çocukları olduğunu ve birleşmelerine yardım etmemiz gerektiğini söylüyor. Manav, Sunanda’ya kendisinin bile Ankita ve Naren’i birleştirmeyi düşündüğünü ancak Ankita’nın kültürlü bir kadın olduğunu ve tekrar kendi evini kurmak için kız kardeşinin evini yıkmak istemediğini söylüyor. Pari kabul ederse, Ankita ile konuşacağını ve Naren ile evlenmeyi kabul etmesini sağlayacağını söylüyor.

  Ankita, Pari’ye yanlış düşündüğünü açıklamaya çalışır. Pari ona tokat atar ve Ankita’nın Naren’i ondan tekrar kapacağı endişesinin gerçekleştiğini söyler. Naren araya girer ve delirmiş mi diye sorar. Ankita, Naren ile evlenmek gibi bir niyeti olmadığını söylüyor.

  Ankita çantalarla evden çıkmaya çalışır. Naren onu durdurmaya çalışır, ama o yapmaz ve kendisinin ve Ashi’nin ona ihtiyacı olmadığını ve kimsenin Ashi’yi yanında götürmesini yasal olarak engelleyemeyeceğini söyler. Naren, Sunanda’dan onu açıklamasını ister. Sunanda, Ashi’nin hem kendisine hem de Naren’e ihtiyacı olduğunu söyler, ancak Ankita kız kardeşinin evini kıramayacağını söyleyerek dışarı çıkar. Naren bir atakla yere yığılıyor. Hastaneye kaldırılır ve ailesi Ankita dışında hastanede toplanır. Teju, Manav’dan Ankita’yı aramasını ve Naren’in hastaneye yatışı hakkında onu bilgilendirmesini ister.

  Naren Geçmişini Hatırladı! Ashi, Ankita’ya babasına/Naren’e kızgın olup olmadığını sorar. Ankita hayır diyor. Manav’dan bir telefon alır ve ona Naren’in hastaneye yatışını haber verir ve Ashi ile hastaneye koşar. Naren, Ankita ile evlenmesi ve onunla geçirdiği tüm romantik anlar hakkında bir geri dönüş alır. Uyanır ve Ankita ve Ashi de dahil olmak üzere bütün aileyi önünde dururken bulur. Ankita, Ashi’sinin şimdi onunla olacağını söyler ve dışarı çıkmaya çalışır. Elini tutar ve onunla tanıştığı andan Ashi’yi almaya kadar her şeyi hatırladığını söyler. Ona ilk buluşmalarını vs. anlatıyor. Bunu duyunca gülümsüyor. Elini tutana kadar uyumadığını ve ona orman hikayesini vs. anlattığını söylüyor, şimdi her şeyi hatırladığını söylüyor. Onunla tekrar evlenip evlenmeyeceğini sorar.

  Naren Ankita’ya mutluluğu geri vermek istediğini söyler. Onunla tekrar evlenmesini ister.

   Ankita hiçbir şey söylemeden dışarı çıkar. Manav ve Sunanda, Ankita’nın seni çok sevdiğini ve sana kesin olarak geri döneceğini söylüyor.

  Pari, Manav’ın kendisini düzeltmediği takdirde Naren’i sonsuza kadar kaybedeceği konusunda uyardığını ve ardından Naren’in boşanma kağıtlarını imzalamasını istediğini hatırlıyor. Kinnari gelir ve Naren’in Ankita ile geçirdiği tüm zamanların anısını geri aldığını söyler ve onu şimdi kaybettiğini söyler. Pari ona bağırır ve onu rahat bırakmasını ister. Kinnari, durumunun senin kibirli mizacından kaynaklandığını ve Ankita’nın senden çok daha iyi olduğunu söylersem kim beni affeder der ve Naren ile Ankita’nın evliliğinin şimdi onun kararına bağlı olacağını söyler.Ankita hastanede bir tanrı idolü görür ve her seferinde kaybettiğini ve Naren’in hafızasını geri kazanmasını beklediğini söyler, ancak her şeyi hatırladığında, Pari’nin hayatını mahvedemez. Kimi düşüneceğini şaşırdığını söylüyor, Pari, Naren, Ranvijay, Vaishnavi… Archana gelir ve kafasının karışıp karışmadığını sorar .

  Sunanda, Archana’nın doğru söylediğini söylüyor, Naren tüm bunları bilmeden yaptı. Archana, Pari için elinden gelenin en iyisini yaptığını ve onun kendini yok etmesinden sorumlu olmadığını söylüyor. Sunanda ondan kararını Naren’e zorlamamasını ve karar vermesine izin vermesini ister. Archana, Ashi’nin fikrini sormasını ve sonra karar vermesini ister.

  Pari’nin adamı gardiyan olarak değişir. Pari ona zehirli bir enjeksiyon yapar ve Ranvijay’a vermesini ister. Goon onu boğabileceğini ve öldürebileceğini söylüyor. Ya komadan çıkacağını ya da öleceğini ve komadan çıkarsa fayda göreceğini söylüyor.

  Ankita, Ashi ile tanışır ve duygusal olarak ağlar. Rushali gelir ve hatası için ondan özür diler ve Naren’i bu hatası için cezalandırmamasını, Naren ve Ashi’yi kabul etmesini ister. Ankita, Ashi’den Rushali ile gitmesini ister ve daha sonra geleceğini söyler.

  Ranvijay durumu kötüleşir. Pari onun komadan çıkacağını düşündüğünü düşünüyor ama ölecek.

  Ankita, Naren ile olan evliliğini anımsar ve ona onunla ilgileneceğine söz verir. Odasına girer ve ona bakarak ağlar. Naren uyanır ve ondan kendisine bir şans daha vermesini ister. Ankita onunla evlenmeyi kabul eder ve ona sarılır. Birinden bir telefon alır ve oraya geleceğini söyler. Naren ne olduğunu sorar. Ranvijay’in komadan çıktığını ve şimdi gitmesi gerektiğini söylüyor. Sunanda, Naren’e Ankita’nın evlenmeyi kabul edip etmediğini sorar. Evet diyor. Sonra nereye koştuğunu soruyor. Naren, Ranvijay’in komadan çıktığını söylüyor. Bu kim şimdi diye soruyor. Ankita’nın onunla evlenmek üzere olduğunu söylüyor.

  İşler Yaş! Ankita, Vaishnavi’yi Ranvijay ile buluşmaya götürür. Ranvijay onları görünce mutlu olur. Anne babasını soruyor. Yakında geleceklerini söylüyor. Daha sonra Vaishnavi’yi dışarıda oynamaya gönderir ve ailesine baktığı için Ankita’ya teşekkür eder. Bunun yerine ona teşekkür etmesi gerektiğini söylüyor. Kaza yapanı ve hatta Naren’i gördüğünü söylüyor. Şimdi onunla evlenmek istediğini söylüyor.

   

  .

 • Baş Tacım 326.Bölüm Özeti – 29 Temmuz Cuma

  Naren Ankita’ya “ASHİ BİZİM KIZIMIZ”

  Baş Tacım 326.bölümde neler olacak? Baş Tacım 326.bölümde Naren ve Ankita hayatlarını etkileyen çok önemli bir gerçeği sonunda öğreniyor. Pari ise hayatın ona ikinci bir şans olarak verdiği Naren’i sevgisini ise hak etmiyor. Baş Tacım 326.bölüm özeti devam ediyor.

  Naren ve Ankita Birlikte Çizim Yapıyor! Çocuklar Naren ve Ankita’yı okulda bir araya getiriyor. Naren Pari’ye yalnız gideceğini söylerken Ankita’da Naren’in gelmeyeceğini öğrendiğinde gidiyor. İkili okulda bir araya gelmiş oluyor.

  Pari dolapta belge ararken Rushali’nin bir doktora yüklü miktarda ödeme yaptığı dekontu bulur.

  Pari, Rushaali’ye Dr. Subhash Singh’in aradığını ve onunla konuşmak istediğini söyler. Rushaali, onu tanımıyorum diyor. Pari neden yalan söylediğini öğrenmeyi düşünüyor. Rushaali ise doktorun neden evi aradığını düşünür.

  Archana ve Manav ise Ankita aren aşkını konuşuyor. Archana başından beri Ankita2nın Naren’i sevdiğini söyler. Hafızası yerine geldiğinde ise Naren’in onu unuttuğunu anlatıyor. Pari bankaya gidip doktorun adını ve adresini alır. Böylece Rushali’nin Ankitaya kamera görüntülerini izlettiği için intikam alacağını söyler.

  Ashi ve Vaishnavi çizim yarışması hakkında konuşurlar. Kinnari onlara kimin kazandığını sorar? Vaishnavi, Ashi ve Ankita’nın kazandığını söyler. Kinnari, Naren’in nasıl yaralandığını sorar. Vaishnavi, Ankita ve Naren’in onları dövdüğü serserilerin yaramazlık yaptığını anlatıyor. Ashi babasının süpermen olduğunu söyler. Kinnari, Naren’in bize yalan söylediğini düşünüyor.

  Pari çantalarını toplar ve Naren’den Ankita ile birlikte olmasını ister. Naren, Ankita’nın oraya geleceğini bilmiyordum diyor. Pari ona inanmaz. Arkadaşının yanına gideceğini ve yarın döneceğini söyler. Naren düşünmeye başlar.

  Naren’in rüyasında Ankita’yı ve onunla birlikte geçirdiği zamanı hatırlar. Ankita’nın odasına gider ve onun uyuduğunu görür. Ankita elini uykuda tutar. Naren Ankita’yı sevmeye başlayıp, Pari ile evli olduğunu ve başka bir kadın düşünemeyeceğini söylüyor. Delirdiğinde Ankita ile bir ilişkisi olup olmadığını merak ediyor.

   Ankita uyanır, dışarı çıkar ve Naren’in koridorda durduğunu fark eder. Naren, evliyken ilişkilerinin nasıl olduğunu, onu sevip sevmediğini sorar. Hayatının her anında bir kıza ait flashbackler gördüğünü,bunların bulanık görüntüler olduğunu ama bugün onun o olduğunu açıkça gördüğünü ve ilişkilerinin nasıl olduğunu bilmek istediğini söylüyor. Ankita, paraya ihtiyacı olduğu için sözleşmeli evlilik yaptıklarını ve ikisinin de birbirini sevmediğini söylüyor. Naren onu gerçekten sevip sevmediğini sorar. Asla diyor. O zaman onun hayal gücü olmalı ve haklı, aralarında hiçbir şey olmadığını söylüyor. Onunla vakit geçirdikten sonra onun ne kadar iyi olduğunu fark ettiğini ve her zaman başkalarına yardım etmeye hazır olduğunu söylüyor. Daha sonra artık çok geç olduğunu ve şimdi uyumak istediğini söylüyor. Odasına gider ve Ankita’yı ağlarken görür. Ankita’nın kendisinden bir şey sakladığını hisseder.

  Baş Tacım 326.Bölüm Özeti

  Pari, Ankita’nın doktoruyla tanışır ve Rushali Karmakar’ı tanıyıp tanımadığını sorar. Doktor hiçbir şey söyleyemeyeceğini söyler ve oradan gitmesini ister. Pari banka dekontlarını gösterir ve Rushali’nin size para gönderdiğini söyler ve neden gönderdiğini sorar. Doktor tüm parayı geri verdiğini açıklar. Pari söylemezse polisi arayacağını söylüyor.Doktor Ankita’nn bebeğini çalıp Rushali’ye verdiğini söyler. Pari, Ashi’nin Naren ve Ankita’nın çocuğu olup olmadığını düşünür.

  Ankita Manav’la konuşur. Naren’in bir hatası olmadığını anladığını ona şirketi ve evini geri verip borçlarını taksitle ödemesi gerektiğini söyler. Ankita Naren’in gideceği iççin kırgınlık hisseder ama böylesinin daha doğru olacağını düşünür.

  Pari eve ulaşır ve Rushali’ye Ankita’nın çocuğunu neden çaldığını sorar. Çocuğunu çaldığını öğrenirse Ankita’nın onu affetmeyeceğini söyler ve bunu neden yaptığını sorar. Rushali, Ashi’nin Naren’in çocuğu olduğunu söyler. Pari bunu duyunca şok olur ve yalan söylediğini söylemesini ister. Rushali bunun doğru olduğunu söyler ve Archana ve Manav’ın konuştuğunu duyduğu yerde geçmişe döner ve Naren’in sadece seni sevdiğini bildiği için Ankita’nın herkesten uzaklaştığını söyler. Daha sonra doktorun Ashi’nin DNA’sının Naren’inkiyle eşleştiğini söylediği geri dönüşe girer, bu yüzden Ashi’yi çaldı.

  Naren, bebeğin bizi birbirimize bağlayacağını ve bir araya getireceğini söyledi ama o Ankita ve Naren’i birbirine bağlıyor. Rushali belki diyor ama Ashi geldiğinden beri Naren’in tuhaf anıları durdu. Ankita’yı gördü ama tanıyamadı, Ashi’yi başından beri seviyordu ama sen onunla hiç bağlantı kuramıyordun. Pari, belki de Ankita’nın kızı olduğu için diyor.

  Rushali ona hala bağlanabileceğini söylüyor ve ben de sana Ankita ile yakınlaşmaması için ona dikkat etmeni söyledim. Korktuğum şey oldu, Ashi’nin Ankita ile çok güçlü bir bağı var, ona annesi diyor. Naren, Pari ile bağlantılı. Şimdi onunla yakınlaş, aileni tamamla. Ya Ankita dikkatsizliğinizden faydalanırsa? Ashi, Ankita’nın kızı, ya bu onları bir araya getiriyorsa ve bu Naren’e geçmişini hatırlatıyorsa? Pari rahatsız ve şok olmuş görünüyor.

  Ankita, odada Ashi ve Vaishnavi ile dans ediyor. Teju da orada. Pari oraya gelir ve sinirli görünür.

   Ashi:” Yeni bir elbiseye ihtiyacım var.

  Ankita, Ashi’ye: “Yeni bir elbise ister misin?”

   Ashi:” evet”

  Ankita : “Senin için alacağım tamam mı?”

   Ashi:” Tamam”.

   Pari, Ashi’ye : “Ankita Teyze’yi neden rahatsız ediyorsun? Ben oradayım, sana yeni bir elbise alacağım. “

  Ashi: “Tamam anne”

   Pari : “Pazara gideceğiz , sana oyuncaklar ve yeni elbiseler alacağım, eğleneceğiz. Benimle gel. “

  Ashi ve Pari ayrılır.

  Manav ve Ankita ise evde herkese Naren’in evini ve şirketini satın aldığını artık onun suçsuz olduğunu bildiğinden geri teslim edeceğini açıklar. Bu habere en çok Kinnari ve Rushali sevinir. Naren bunu kabul edemeyeceğini söylese de Ankita taksitle borcunu ödemesini ister. Naren yine kabul etmez. Tek şartı tüm borcu bitene kadar Ankita’nın da onlarla birlikte evin sahibi olarak yaşamasını istiyor. Ankita böyle bir şeyi kabul etmese de zar zor ikna edilir.

  Baş Tacım 326.Bölüm Özeti Devam Ediyor

  Pari Ashi’yi Kaçırttı! Kutlamalar yapılırken Pari gelir. Güzel haber ona da verilmek istenirken Pari Ashi’nin kaybolduğunu söyler. Naren Pari’nin bu kadar rahat olmasına çıldırır. Ashi, Naren’in yumuşak karnıdır. Herkes Ashi’yi aramaya koyulur. Pari ise odasına dinlenmeye geçer. Rushali onun bu kadar sakin görünmesine anlam veremez.

  Naren ve Ankita karakola gider. Ashi’nin kaçırılmış olabileceğini düşünürler. Naren Ankita’nın omzunda ağlamaya başlar. Pari görüp sinirlenir.

  Ashi, adam kaçıranlarla birlikte ve babasına gitmek istediğini haykırıyor. Kaçıran kişi sinirlenir ve ondan bunu durdurmasını ister. Karısı Ashi’ye bir şey yemek ister misin diye sorar. Ashi hayır diyor. “Babama gitmek istiyorum”. Kaçıran kişi zengin bir aileye ait olduğunu söylüyor. Onu burada tutamayız. Ashi’ye elini kaldırır ama karısı onu durdurur. Ashi’ye artık anne babaları olduğunu söyler. Ashi hayır diyor. Kaçıran kişinin karısı bu çocuğu kendimiz olarak tutabileceğimizi ve gelecekte bize para kazandıracağını söylüyor. O gelecekte bizim desteğimiz olacak. Pari oraya ulaşır. Kaçıran adamın karısını arar.

  Pari, polisin bu kızı aradığını söyler, onlara para verir ve polis onları yakalamadan önce şehri terk etmelerini ister. Ashi’nin ağladığını duyar ve onlardan Ashi’ye kendi çocukları gibi bakmalarını ister. Ashi’ye bakar ve gerçeğinin ortaya çıkacağından başka seçeneği olmadığını düşünür. Naren onu öldürecek. Kaçıranın karısı, kız senin kızın mı diye soruyor, o zaman neden bize verdin. Pari açıklamak istemediğini söylüyor. Pari onları hata yapmamaları konusunda uyardıktan sonra ayrılır.

  Naren ve Ankita, yolda Ashi’yi arıyor. Manav, Ashi’nin fotoğraflarını polise verir ve onu bir an önce bulmalarını ister. Naren, Ashi için endişelenerek yolda gergin bir şekilde oturuyor. Ankita onu teselli eder ve eve gelip bir şeyler almasını ister. 

  Pari eve gelir. Rushaali ona neredeydin diye sorar. Pari, söylemesine gerek olmadığını söylüyor. Rushaali, her hareketin şüpheli diyor. Ashi’nin torunum olduğunu ve onunla ilgilenmen gerektiğini söyledim. Pari, Ashi’yi ben kaçırmadım der. Rushaali, Pari’ye neden hesabından 1 lakh rupi çektiğini sorar. Pari, bunu nasıl bildin diye sorar. Rushaali neden bu kadar paraya ihtiyacın olduğunu sorar. Ankita, Naren’e Pari’ye Ashi’yi nerede bıraktığını sormasını söyler. Pari’nin bir anne olduğunu ve onun için endişelenebileceğini söyler. Naren’den tam olarak ne olduğu hakkında Pari ile konuşmasını ister. Naren, Pari’den özür dilemesi gerektiğini söylüyor.

  Rushaali, Pari’ye bu kadar paraya neden ihtiyacı olduğunu sorar. Ashi ile ilgili bir şey yaptın mı? Pari hayır diyor. 

  “Rushaali, Ashi’nin NAREN VE ANKİTA’NIN KIZI OLDUĞU GERÇEĞİNİ SİNDİREMEDİĞİNİ VE ONLARI BİRLEŞTİRECEĞİNİ söyler. BU YÜZDEN ONU KAÇIRDIM! Ashi’nin nerede olduğunu sorar. Naren her şeyi duyar ve şokE olur. Bir kez daha söylemesini ister ve bağırır. Herkes orada toplanır.

  Rushali, itirafta bulunmak zorunda kalır. Ashi’nin Naren ve Ankita’nın kızı olduğu gerçeği… Ankita’nın ayrıldığında hamile olduğunu söyler. Archana, Rushaali’yi azarlar ve kadınlık konusunda kara bir nokta olduğunu söyler. Naren, nasıl tepki vereceğimi bilmiyorum diyor.” Beni oğlun olarak görüp görmediğini bilmiyorum. 5 yıldan beri Ashi’nin ailesinin gelip onu alacağı korkusuyla yaşıyordum, önünde ağladım. Bana söylemeyi düşünmedin mi? Ankita’nın bebeği benim mi diye çok sordum. Kimse bana gerçeği söylemedi.” Rushaali, “DNA testini yaptırdım” diyor. 

  Ankita, senin ve Pari’nin mutlu olmasını istedi ve bu yüzden gerçeği sakla. Naren 5 yıldır gerçeği saklıyorsun diyor. Manav, Archana’nın söze bağlı olduğunu söylüyor. Ankita, Pari ile evli hayatında herhangi bir sorun istemiyordu. Naren bunun doğru olmadığını söylüyor. Ashi’yi gerçek annesinden uzak tuttum. Hiç anne sevgisi görmedi. Rushaali’den söyleyecek daha fazla gerçeği olup olmadığını söylemesini ister. Rushaali ondan özür diler. Naren onu affetmeyi reddediyor.

  Teju’ya bir telefon gelir. Naren’e Ankita’nın aradığını ve Ashi hakkında söyleyecek bir şeyi olduğunu söyler. Naren koşar. Ankita, Ashi’nin rehin tutulduğu bir tapınağa ulaşır. Ashi’yi bulmak için dua eder. Naren araba kullanıyor ve Rushaali’nin itirafını ve Archana’nın sözlerini düşünüyor. Ankita içeri girer ve Naren’i arar ve hızlı bir şekilde oraya gelmesini ister ve adresi söyler. Ankita’nın telefonu kapanır. Avluda kalan bir komşusuna sorar. Nandu ve karısının birkaç dakika önce istasyona gittiklerini söylüyor. Yanlarında bir kız çocuğu olup olmadığını sorar. Bilmediğini söylüyor.

  Manav müfettişi arar ve Ankita’nın Ashi’nin ipucunu aldığını ve Naren’in onun arkasından gittiğini söyler. Oraya gitmesini ister. Manav, Pari’ye Ashi’yi nerede bıraktın diye sorar ve ona söylemesini ister. Kinnari, Ashi’nin kaybolduğunu sandığımızı söylüyor. Teju, nasıl bu kadar acımasız olabildiğini sorar. Manav öfkeyle ona sorar, onu nerede bıraktın? Pari üzgün olduğunu söylüyor ve Naren ve Ankita’nın birlikte bir çocuğu olduğu gerçeğine dayanamadığını söylüyor.

  Ashi’yi bir pazara götürdüm ve bir çiftle tanıştım. Bir geri dönüş gösterilir, Pari bir bebek evlat edinmek isteyen bir çiftle tanışır ve onlara da para ödemeyi teklif eder. Mutlu olurlar. Archana, Pari’ye tokat atıyor ve Ankita’nın tam tersi olarak kadınlığa önem verdiğinizi söylüyor. Kızını yabancılarla bıraktın. Manav da onu azarlar. Nasıl bu kadar bencil olabiliyorsun diye soruyor. Ashi gerçek anne babasını sevmedi. Size torunlarım demeye utanıyorum. Ailen senin bencil tarafını görerek ölürdü. Kinnari ve Neena da onu azarlar. Rushaali, Pari’den Naren’in karısı olmak istiyorsa Ashi için dua etmesini ister.

  Ankita tren istasyonuna ulaşır. İçinde Ashi’ye karşı bir his beslediğini düşünür. Oradakilere kızının kaçırıldığını söyler. Ashi’nin oyuncağı elinden düşer. Ankita Ashi’yi bulur. Kaçıranlar kendi kızı olduğunu kanıtlamasını ister. Naren gelir ve gerçeklerin kanıta ihtiyacı olmadığını söyler. Ankita Ashi’yi kucaklayıp Naren’e verir. Naren Ankita’yı durdurur ve öğrenmesi gereken şeyler olduğunu söyler. Naren Ankita’yı şoke edecek o üç kelimeyi söyler.

  “ASHİ BİZİM KIZIMIZ” O bizim bebeğimiz. Ankita, Ashi’yi kollarına alır ve duygulanır. Naren, Ashi’nin annesi yüzünden anne sevgisini alamadığını söyler. Artık onu senden kimse ayıramaz. Ankita, o bizim bebeğimiz diyor. Müfettiş gelir ve Naren’den formaliteleri tamamlamasını ister.

  Ankita, Ashi ile ilk karşılaşmasını hatırlayınca mutlu bir şekilde ağlar. Ashi’nin ona anne dediğini hatırlıyor.

  Müfettiş, Naren’e ailesini aradığını ve kaçıranlar, aile üyenizin bebeği onlara verdiğini söylediğini söyler. Kaçıranlar Pari’ye işaret ediyor. Manav, Ashi’nin gerçeğini öğrendiğinde, Ashi’nin kaçırılmasının arkasında Pari’nin olduğunu doğrular. Naren şok olur. Polise sorunları evde çözeceğini söyler. Pari’ye mahkemenin bile veremeyeceği cezayı vereceğini söyler. O ayrılır. Manav ve Ankita şok olur.

  Naren, Ashi ile birliktedir ve Rushaali’nin sözlerini düşünür. Onu gerçekten sevdiği için onun için önemli olmadığını düşünüyor. Bir yanda annem bana ihanet etti, diğer yanda Pari bana ihanet etti der. Pari iyi bir eş değil ve anne olmayı da başaramadı. Neden bana ihanet ettin. Ne yaptım? Pari’nin Ashi’ye kötü davrandığını hatırlıyor.

  Ankita eve gelir ve Manav’a çocuğunun hayatta olduğunu söyler. Kızının Ashi olduğunu söylüyor.

  Ankita Rushaali’ye döner ve benimle ne sorunun var der. Naren ile evlendiğimde ilişkimize uzlaşma adını vermiştin. Birbirimizi sevdiğimizde, bunu benim bencil nedenim olarak adlandırdın. Her şeye katlandım ve tek kelime etmedim. Neden kızımı benden uzak tuttun? Bana haksızlık ettiğinin farkında mısın? Kızımı 5 yıl benden uzak tuttun. Çocuğum benim hayalimdi. Pari sinirli görünüyor. Ankita, bunu Naren için yaptığını sorar. Ama o hiç mutlu değil. Bu kadar alçalacağını hiç düşünmemiştim diyor. Kızımı benden aldın. Rushaali yaptıklarından utanmış görünüyor. Ankita, daha önce senin gibi bir kadın görmediğini söylüyor.

 • Baş Tacım 325.Bölüm Özeti – 28 Temmuz Perşembe

  Naren Suçunu İtiraf Etti! Pari Vurdumduymaz!

  Baş Tacım 325.bölümde neler olacak? Baş Tacım 325.bölüm özetinde Ankita’yı şirketten uzaklaştırmak isteyenler bunu başaramayacak! Naren, Ankita’nın sözlerinden etkilenip karakola gidip itirafta bulunacak! Baş Tacım 325.bölüm özeti devam ediyor.

  Bölüm, yönetim kurulunun Ankita’nın müdürlük görevinden istifa etmesi gerektiğinde ısrar etmesiyle başlar. Ankita istifa etmeyeceğini ve hissedar olarak onlara saygı duyduğunu ancak istifa etmeyeceğini söylüyor. Yöneticiler ona karşı oy verebileceklerini söylüyor. Ondan ne isterse yapmasını ister ve gitmelerini ister.

  Prashant Pariden Şüphelendi! Prashanth, Pari’nin, en başından beri Ankita’yı kıskandığı için Ranvijay ve Ankita’nın resmini gazetede yayınlamış olması gerektiğini iddia ediyor. Pari yapmadığını söyler ve işine geri dönmesini ister. Bunu kimin yapmış olabileceğini düşünüyor ve önce Ankita ile Naren arasında neler olduğunu kontrol etmesi gerekiyor.

  Ankita, Naren’in haber yayınladığını düşünür ve bunu müdürlük pozisyonunu almak ve hatasını gizlemek için yaptığını söyleyerek onu azarlamaya başlar. Naren yapmadığını söylüyor. Pozisyonu istiyorsa, istediği zaman alabileceğini ve ofisinden çıkmasını istediğini söylüyor. Ofisin dışında bekleyen Pari, Naren’e ne olduğunu sorar. Ankita’nın haber sızdırmakla suçladığını söylüyor. Pari, kanıt olmadan nasıl iddia edebileceğini sorar.

  Naren, yönetim kurulu üyesini kararını değiştirmesi için ikna etmeye çalışır. Naren, Ankita’nın profesyonel ve özel hayatını birbirine karıştıramayacağını söylüyor.

  Ankita İstifa Edecek! Ankita ise Vaishnavi’nin üzülmesine dayanamaz. Buraya adaleti sağlamak için geldiğini ama Vaishnavi’nin hayatını mahvettiği için üzülmeye başlar. Naren ise haberi yaptıranın peşine düşer. Saxena ismine ulaşır. Yönetim kurulundaki bu adamın neden bu haberi yaptırdığını ve neyi amaçladığını düşünür. Ankita ise tesadüfen karşıdan karşıya geçmeye çalışan bir çocuğun hayatını kurtarır. Bu Saxena’nın oğlu çıkar. Saxena yaptığı hatadan geri dönmeyi düşünür. Naren ise bunu Pari’nin adamı kışkırtarak yaptığını anlar.

  Naren eve gittiğinde Ankita’ nın ofisteki eşyaları toplayıp tren istasyonuna geçeceğini öğrenir. Pari Naren’in neden bu kadar Akita için endişelendiğini sorar. Saxena yönetim kurulunu toplar ve haalarından geri dönmeleri için ikna eder. Ankita ise kalmaya karar verir. Naren’e teşekkür eder.

  Pari Açık Açık Şirketi İster! Ashi Manav’a gelir ve ona Vaishnavi ile oynamak istediğini söyler. Teju, Ashi’nin Vaishnavi’yi çok özlediğini söyler. Pari gelir ve duyar. Sinirleniyor. Pari Manav’a, işi doğru ellere devretme zamanının geldiğini söylüyor. Manav, ne demek istiyorsun diye sorar. Pari ondan işi kendisine devretmesini ister ve ona bir şans vermesini ister. Şimdi sıra bende diyor.

  Baş Tacım 325.Bölüm Özeti

  Ankita geri gelir ve buna gerek olmadığını söyler. Teju ve Manav mutlu olurken, Pari şok olur ve mutsuz olur. Ankita, Manav’a geri döndüğüne dair güvence verir ve sorumluluklarını yerine getireceğine söz verir. Manav, biliyordum diyor. Pari, şirketimizin sizin yüzünüzden karşılaşacağı zarar hakkında bir fikriniz var mı diyor. Naren gelir ve kimsenin gitmediğini söyler. Yönetim kurulunun Ankita’nın gitmesini istemediğini söyler. Manav, iyi insanlarla iyi şeyler olur der. Belki hatalarını anladılar. Naren, Pari’ye kızgındır. Manav, Ankita’dan Archana ile buluşmasını ister. Ankita odasına gider. Pari sinirlendi. Naren, Pari’nin bunu yapabileceğine inanmıyorum diyor.Pari, Saxena’yı arar ve beni nasıl bu şekilde ekebilirsin diye sorar. Saxena onu dinlemesini ister. Ankita ayrıldıktan sonra şirketin sahibi olacağımı söylüyor. Saxena, Naren’in her şeyi öğrendiğini söyler.

  Naren, sen oraya geldiğinde Saxena’nın evinde olduğunu söylüyor. Bu kadar alçalacağını hiç düşünmemiştim diyor. Bir kadın olarak Ankita ile çok ucuz bir şey yaparsın. Ranvijay’ın durumundan sen sorumlusun. Beni takip ettin. Pari, evet sana ve Ankita’ya inanmıyorum diyor. Ankita seni Ranvijay’a götürdüğünde seni takip ettim, diyor. Senin beynini yıkıyordu.

  Bir geri dönüş gösterilir, Pari, Ankita’nın Ranvijay ile fotoğraflarını çeker. Ankita’ya bir ders vermeye karar verdiğini ve bu yüzden haberleri yayınladığını söylüyor. Ankita’dan nefret ettiğimi 1000 kere söyledim diyor. Naren çok alçalacaksın diyor. Pari’m bencil değildi ama paraya düşkündü. Pari, bugün her neysem senin sayende olduğunu söylüyor. Her zaman Ankita’yı koruyorsun. Doğru olduğunu düşündüğüm her şeyi yapacağım. Pozisyonumu geri alacağım. Sana ihtiyacım yok. Naren şok olur. Pari’nin yaptığı hata için tövbe etmediğini söyler. Bu tavrınız böyle devam ederse her şey elinizden alınır.

  Naren, Pari’nin sözlerini hatırlayıp uyuyamazken Pari uyuyor. Su almak için odadan çıkar ve orada bir mektup bulur. Ankita’nın günlüğünden yere düşmüş olabilecek bir sayfa okur. Okur ve bunu kimin yazmış olabileceğini düşünür. Bir sayfa daha alır ve okur. Birinin bu kişiye zarar vermiş olabileceğini düşünüyor ve bunun gerçek aşk olduğunu düşünüyor. Başka bir sayfa alır ve aşk hakkında okur.

  Naren Gerçek Aşkı Düşünüyor! Ankita pencerenin yanında otururken görülüyor. Naren mektupları okurken gülümsüyor. Ankita görür ve ona gelir. Naren mektupta yazan kişiyi sorar. Ankita cevap vermeyi reddediyor. Naren, onun açıkça Ranvijay olduğunu söylüyor. Ankita ona teşekkür eder ve geçmiş hatalarını unutmayacağını söyler. Polisin önünde suçunu kabul etmesini ister ve kapıyı kapatır. Naren çaresiz görünüyor.

  Naren İtirafta Bulundu! Ankita, toplantının bugün geç kaldığını söylüyor. Prashant’a sorar. Prashant ona Naren’in ofiste olmadığını söyler. Ankita, o zaman Naren’in nerede olduğunu merak eder. Bir çağrı alır. Prashant’a Naren’in hapishanede olduğunu söyler ve onları şok eder. Suçunu kabul etmiştir. Ankita, sözleri yüzünden kabul ettiğini düşünüyor. Pari, Ankita’yı suçlar ve Naren’in Ankita’nın etkisi altında yaptığını söyler.

  Baş Tacım 325.Bölüm Özeti Devam Ediyor

  Pari, Naren’i karşılamaya gelir ve ondan ifadesini geri almasını ister. Ona davanın yeniden açılacağını ve polisin kendisine ulaşacağını hatırlatır. Naren, bunu doğru olduğu için yapıyorum diyor. Pari, bunu bana kızdığın için yapıyorsun der. Naren, polise teslim olduktan sonra huzurlu olduğunu söyler. Pari ondan geri gelmesini ve dediğini yapmasını ister. Pari diyor ki, bunu Ankita’nın huzuru için yapıyorsun demektir. Naren, bunu huzurum için yapıyorum diyor.

  Ankita, Naren’i karşılamak için karakola gelir. Ona bakınca üzülüyor. Naren soruyor, suçumu kabul ettiğim ve Ranvijay için adalet sağladığım için şimdi mutlu musun? Haklıydın. Çok önceden kabul etmeliydim. Şimdi rahatlama hissediyorum. Ankita ona kazayı gerçekten sen mi yaptın diye sorar. inanamıyorum. Naren soruyor, bana inanıyor musun? Ankita bırakır. Görevinin kazandığını ama aşkın başarısız olduğunu düşünüyor.

  Pari avukatı arar ve dava hakkında onunla konuşmak istediğini söyler. Rushaali gelir ve Pari’ye, Naren hapisteyken nasıl bu kadar sakin olabiliyorsun der. Pari gergin olduğumu söylüyor. Ona suçu itiraf etmesini istemediğini söyler. Rushaali ona kazanın kendisi tarafından yapıldığını hatırlatır. Pari kapıyı kapatır. Rushaali ona polise teslim olup Naren’i serbest bırakman gerektiğini söyler. Naren’in onun oğlu, senin de gelinim olduğunu söylüyor. Pari sorar, cezayla yüzleşmemi ister misin? Rushaali elbette diyor. Pari, oğlunun hapse girmemi istemediğini söylüyor. Beni cezalandırmaya çalışırsan onunla yüzleşmelisin. Naren’i serbest bırakmak için avukatla görüşeceğini söyler. Rushaali nasıl bu kadar rahat olabildiğini düşünür.

  Ankita, Ashi’ye bir hikaye anlatır. Ashi, babasını beklediğini söylüyor. Pari gelir ve Ashi’den uyumasını ister. Ankita, Pari’den Ashi’ye hiçbir şey söylememesini ister. Pari, Ashi’ye Ankita’nın Naren’i hapse gönderdiğini söyler. Ankita onu durdurmaya çalışır. Ashi, Annem babamı hapse atamaz der ve Ankita’dan söylemesini ister. Pari, Ankita’dan Ashi’ye cevap vermesini ister. Ankita ona babanın bugün gelmeyeceğini söyler. Ashi sinirlenir ve çok kötü olduğunu söyler. Pari, Ankita’ya Ashi’ye ondan nefret etmesini istediğini söylediğini söyler. Ankita, Manav ve Archana’nın torunu olduğuna gerçekten inanamıyorum, diyor. Pari çok kötü olduğunu ve onu bırakmayacağını söylüyor. Vaishnavi gelir ve Ankita’ya Ashi’nin onunla konuşmadığını söyler. Ankita ondan uyumasını ister.

  Savita, Naren ve Pari konusunda gergin olduğunu biliyorum der. Manav, gerçekten endişeliyim diyor. Savita, Naren’in cezayı çekmesine izin ver diyor. Ranvijay’a bir şey olursa, Naren ömür boyu hapis veya ölüm cezası alabilir. Rushaali bunu duyar ve gerilir. Manav, Savita’ya, Naren suçu üstlendiğinde davanın yakında çözüleceğini söyler. Onun hakkında kötü hissediyor. Rushaali şok olur. Pari kazayı yaptığı için bunun olmasına izin vermeyeceğini düşünüyor.

  Rushali Göz Yummadı! Ankita Ranvijay’a gelir ve Naren’in suçunu kabul ettiğini ve hapiste olduğunu söyler. Ona tatlılar getirdiğini söylüyor. Bugün adaletin var. Ailene suçlunun cezalandırıldığını söyleyebilirim. Naren efendim hapiste. Yanlış bir şeyler oluyormuş gibi hissediyorum. Neler olduğunu bilmediğini söylüyor. Bir şey onu rahatsız ediyor. Ondan bir şey söylemesini ister. Rushaali, Ankita’yı arar ve Ranvijay’ın kazası hakkında bir şeyler söylemek istediğini söyler. Aramayı kesiyor. Ankita eve gelir. Rushaali kapının dışında bir şey saklar ve gider. Ankita kapıyı açar ve CD’yi içeren zarfı bulur. Kaydı görür ve şok olur.

  Baş Tacım 325.Bölüm Özeti – 28 Temmuz Perşembe Fragman ve Özeti

  Ankita’nın, Naren’i değil, Pari’nin kaza yaptığını gördüğü kaza video görüntülerini izler. Hemen karakola koşar. Rushali onun gittiğini gizler ve görür, Ankita’ya o videoyu gönderdiğini ve oğlunu kurtarmak için her şeyi yapabileceğini düşünür.

  Ankita, Pari’nin onu durdurduğu polis karakoluna ulaşır ve Naren’i tutuklanması için kışkırtmışken neden buraya geldiğini sorar. Naren’i ondan kaçırmak istediğini iddia etmeye başlar ve çocuk sahibi olamayacağını söyler, bu yüzden şimdi Naren’den bir çocuk ister. Ankita, Pari’yi tokatlar ve ondan hoşlanmadığını bildiğini söyler ve Naren’in yanında olduğu için mutlu olması gerektiğini söyler ve Naren’in ilk karısı olduğunu düşündüğü her şeyi ve onunla paylaştığı duyguları Pari ile paylaşmadığını söyler. Naren’in yerine kaza yaptığını bildiğini ve hata yaptığını ve Naren’i suçladığını söylediğini, şimdi polise gerçeği söyleyip tutuklatacağını söylüyor. Pari, gerçeği söylerse bedelini ödeyeceğini söyler. Ankita hiçbir şeyi umursamadığını ve yine de gerçeğini anlatacağını söylüyor. Pari bunu yapamayacağını haykırır, yoksa hayatı mahvolur. Ankita’nın avukatı gelir ve ikisi de karakola girerler.

  Naren, kaza yapmadığı ve başkası yaptığı için müfettişten Naren’i serbest bırakmasını ister, kim olduğunu öğrenmek ister. Müfettiş, Naren’in davayı geri alması için ona baskı yapıp yapmadığını sorar. Öyle olmadığını söylüyor ve müfettişten yakında serbest bırakmasını istiyor. Müfettiş Naren’i serbest bırakır ve avukattan kalan formaliteleri tamamlamasını ister. Pari bunu görür ve Ankita’nın Naren’in sempatisini kazanmaya çalıştığını düşünür.

   Pari oraya gelir ve Naren’e iyi olup olmadığını sorar. Naren iyi olduğunu ve ikisinin de kendilerini affettiği için Ankita’ya teşekkür etmesi gerektiğini söylüyor. Pari, Ankita’ya gelecekte onu tuzağa düşürmeyi planlayıp planlamadığını sorar. Naren ona ne olduğunu sorar ve Ankita’ya neden polise gerçeği söylemediğini sorar. Ankita, Pari’ye bir kez şans vermek ve kendi yolunu düzeltmesine izin vermek istediğini söylüyor.

  Rushali, Manav’a Pari’nin kaza yaptığını ve Naren’in suçu kendisine atıp sırrı koruduğunu ve bu süreçte her şeyini kaybettiğini Manav’a anlatır. Manav bunu duyunca şok olur. Naren’e, Pari’nin hapse girmesini istediğini ama kendisinin gitmek istemediğini söylüyor. Pari, Rushali’nin yalan söylediğini ve Naren’i kurtarmak için elinden geleni yaptığını, hatta bir avukatla tanıştığını söylüyor. Manav, Pari’ye ona nasıl inanacağını sorar ve kendi kocasını nasıl hapse attığını sorar ve Ankita’ya gerçeği önceden bilip bilmediğini sorar. Ankita, daha önce bilmediğini ve sabah birisi bir CD gönderdiğinde öğrendiğini ve Pari’ye bir şans vermek ve onun yolunu düzeltmesine izin vermek istediğini söylüyor. Manav onu övüyor ve kendisinin ve Archana’nın torunu olduğu için gurur duyduğunu söylüyor ve Pari’nin güvenini kırdığı için azarlıyor ve bundan sonra ona güvenmeyeceğini söylüyor.

  Ankita, akşam yemeği sırasında Ashi’ye yemek yedirir. Rushali bunu görünce sinirlenir. Teju, Naren’e Pari’yi sorar. Bir iş için dışarı çıktığını söylüyor. Ankita, Ashi’ye fıstık helvası yedirir ve fıstık alerjisi nedeniyle öksürmeye başlar. Ankita tonikini besliyor ve fıstık alerjisi olduğunda bunu aldığını söylüyor. Savita, Ankita ve Ashi’nin bile fıstık alerjisi olduğunu ve ikisinin de aynı özelliklere sahip olduğunu ve ikisinin de aynı anuansh’a sahip olduğunu söylüyor. Ashi, anuansh’ın ne olduğunu sorar. Teju bunun kalıtım/genetik olduğunu ve ikisinin de aynı genlere sahip olduğunu söylüyor. Rushali bunun bir tesadüf olduğunu söylüyor.

  Naren, pek çok benzerlik olduğunu ona doğrular. Rushaali sinirlenir ve gider. Naren, Ankita’dan özür diliyor ve annesinin Ashi hakkında sahiplenici olduğunu söylüyor. Naren, Ankita’nın çok iyi bir insan olduğunu düşünür ve sevdikleri için fedakarlık yapar. Senin iyiliğini unutamayacağımı düşünüyor. Pari’yi bekler ve saatin 12 olduğunu düşünür. Pari’nin numarasını aramaya çalışır ve Ankita ile karşılaşır.

  Ankita korktukça bağırır. Naren ondan susmasını ister. Ankita kayar ve üzerine düşer, göz kilitleri vardır. Ankita onu tutar. Pari gelir ve onları birbirlerinin kollarında görür. Alkışlamaya başlar ve birlikte iyi göründüğünüzü söyler. Devam etmelerini ister. Naren ona Ankita’nın yerdeki su yüzünden düştüğünü söyler. Pari, Ankita’ya sorar, yani bu senin planın. Harika olduğunu söylemeliyim. Naren’e çok yakın olmak ve ondan ayrılmamı istiyorsun. Naren sarhoş musun diye sorar.

  Pari ondan alçak sesle konuşmasını ister, yoksa ailesi onun kötü olduğunu düşünür. Naren ondan içeri girmesini ister. Pari, hayatım boyunca sadece ikinci el şeyler mi kullanacağımı sanıyorsun diyor. Naren’i terk ettin ve ben ikinci el koca kullandım. MD gönderisini bırakırsanız, ikinci el gönderisi olur. Eğer ölseydi bütün sorunlarım çözülmüş olur diyor. Naren ağzını kapatmaya çalışır. Pari ona karşı konuşmaya devam ediyor. Beni hapse gönderirsen Naren kızacak ve bunu yapmayacaksın diyor. Naren çok sarhoş olduğunu söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir