Can Yoldaşım 129. Bölüm Özeti – 6 Aralık Pazartesi

Can Yoldaşım 129

Suraj Düğüne Yetişebilecek mi?

Can Yoldaşım Hint dizisinin 128. Bölümde Sandiya Suraj ile yeniden evlenmek istemiş, tapınağa yapacakları ziyareti de fırsat olarak görmüştü. Peki 129. Bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya’nın ikici kez evlilik hayali gerçekleşecek mi?

Romantik Sandiya! Sandiya, Suraj ve diğer aile üyeleri otobüse binmiş, tapınağa doğru yolculuğa çıkmıştır. Diziyi en başından beri izleyenler bu ikinci kez yaşanan bu yolculuğu çok iyi hatırlayacaktır. Yine kalabalık bir otobüs, yer çekişmeleri ve bol bol yakınlaşmalar…

Sandiya bu yolculuk esnasında geçmişi anımsar. Santoş’un o kalktığından koltuğunu nasıl kaptığını ve bu yüzden ayakta kaldığı anları düşünür. Bu kez Santoş’u ayakta bırakma işini Sandiya yapar. Santoş okken onun yerini bir kadına verir. Santoş geldiğinde yerinin dolu olduğunu görünce Sandiya’ya kızar.

Sandiya ise hemen kendi yerini Sanoş’a teklif eder. Sandiya’nın bu çabasının altında yatan geçmişte olduğu gibi Suraj ile otobüsün üstüne çıkmaktır. Nitekim ikili ayakta kalınca otobüsün üstüne çıkar. Yukarıda ise oldukça eğlenceli bir ortam vardır. Müzikler, eğlence. Sandiya ve Suraj oldukça romantik anlar yaşar.

Can Yoldaşım 129. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sandiya’nın evlilik planı! Tüm aile yolculuğu bitirir. Suraj bu evlilik fikrinden dolayı oldukça endişelidir. Santoş her şeyden habersizdir. Onun tepkisinin ne yönde olacağı Suraj’ı kokutur. Diğer tarafta Sandiya ise evlilik ritüellerini gerçekleştirmekte kararlıdır. Gece zorda olsa Suraj’ı uyandıran Sandiya ona yapacakları anlatır. Sandiya tüm ritüellerin eksiksiz olması konusunda titizdir.

Ayrıca ikili yeniden evleneceği için sevgili gibi davranır. Sandiya evlenmeden önce sevgili olarak son zamanlarını romantik geçirmek ister. Suraj’ın bu durumdan dolayı kafası bir hayli karışır. Ertesi günde Sandiya, Suraj’ın kafasını karıştırmaya devam eder. Suraj bir yandan Santoş ile ilgilenirken diğer tarafta Sandiya ile evlilik ritüellerini yapmakla uğraşır.

Düğün hazırlıkları tamam! Ancak işler bir şekilde yolunda gitmeyi başarır. Evlilik ritüellerinden habersiz olan Santoş, tapınağa gitmeden Sandiya’ya zerdeçal sürer. Suraj evlilik ritüellerinde olan bu uygulamayı Santoş’un yapmasına şaşırır. Tabi durumu Santoş’a çaktırmaz.

Sandiya ise ustaca planlarla evlilik ritüellerini bir bir yerine getirir. Tapınakta çocuklarında yardımıyla işleri yoluna sokar. İşin içine Chaturi’yi de sokar. Santoş ise ortalıkta bir düğün telaşı olduğunun farkındadır. Bunun Sandiya ev Suraj’ın değil bir başkasının olduğunu düşünür.

Can Yoldaşım 129. Bölüm Özeti – 6 Aralık Pazartesi Günü Neler Olacak?

Sandiya’nın güzelliği! Akşam olduğunda Sandiya yine uyanarak Suraj’ın yanına gider. Santoş’a yakalanma tehlikesi yaşasa da Suraj’ın yanına ulaşır. Sandiya yarın sabah 11’de düğünün olacağını Suraj’a haber verir. Suraj bir hayli tedirgin olsa da sabah Sandiya’yı gelinlik içinde görünce mest olur. Snadiya oldukça güzel olmuştur. Güzelliğiyle Suraj’ı büyüler.  

Her ne kadar işler iyi gidiyor gibi görünse de Suraj’ın 11’de olan düğüne Santoş’tan habersiz gitmesi gereklidir. Sandiya gelinliğiyle düğün için tören alanına gidip Suraj’ı bekler. Ancak Santoş’un esareti altında olan Suraj bir türlü kaçmayı başaramaz. Sürekli saatini kontrol eden Suraj düğüne nasıl yetişeceğini düşünürken Sandiya ise Suraj’ı beklemeye koyulur. Sizce Suraj kendi düğününe yetişebilecek mi? Yoksa Santoş tüm gerçekleri öğrenecek mi?

 • Can Yoldaşım Final Bölüm Özeti -9 Haziran Perşembe
  Hüzün Dolu FİNAL! Sandiya ve Suraj’ın Ölüme Yürüyüşleri… Can Yoldaşım uzun soluklu serüvenin sonuna geldik. Dizinin final özetini yazmanın gururu ve bitecek olmanın burukluğunu yaşıyoruz. Ekranda 314. Bölümde final olacak dizinin bir önceki özetinde oldukça …
 • Can Yoldaşım 313.Bölüm Özeti – 8 Haziran Çarşamba
  Sandiya Arkadaşını VURDU! İşte Haydutların SONU! Can Yoldaşım 313. bölüm özetinde saldırganlar Sandiya ve ailesini esir almıştı. Hindistan’dan kaçmak için doktor kılığına girmeyi planlayan suçlular birbirlerine düşmüş ve silahlarını liderlerine çevirmişti. Köşeye sıkışan lider ne …
 • Can Yoldaşım 312.Bölüm Özeti – 7 Haziran Salı
  Sandiya Saldırganları Birbirine Düşürdü! Can Yoldaşım 312.bölüm özetinde Sandiya ve aile acımasız katiller tarafından rehin alınmıştı. Arzo mesaj yoluyla durumu polise haber verirken Surja ise tüneli kontrol etmişti. Suraj gizli tünelin kapağını açarak saldırganlar için …
 • Can Yoldaşım 311.Bölüm Özeti – 6 Haziran Pazartesi
  Acımasız Katiller Sandiya ve Ailesini Rehin Aldı! Can Yoldaşım 311.bölüm özetinde saldırganlar tapınak bölgesinde bombalı bir eyleme girişmişti. Bu eylem esnasında Ankita ve Ankur’u öldürmüştü. Sandiya saldırganlarla girdiği tuzakta ağlara yakalanmış ve hayati bir tehlike …
 • Can Yoldaşım 310.Bölüm Özeti – 5 Haziran Pazar
  Ankita ve Ankur ÖLDÜ! Büyük SALDIRI! Can Yoldaşım 310. bölüm özetinde tapınakta yaşanan hırsızlık vakası büyük panik yaratmıştır. Sandiya kayıp idolü ararken Arpita suçluyu hızla yakalayıp durumu çözmüş ve övgüleri almıştır. Sandiya ise bu derece …

Bir yanıt yazın