Baş Tacım 325.Bölüm Özeti – 28 Temmuz Perşembe

Baş Tacım 325

Naren Suçunu İtiraf Etti! Pari Vurdumduymaz!

Baş Tacım 325.bölümde neler olacak? Baş Tacım 325.bölüm özetinde Ankita’yı şirketten uzaklaştırmak isteyenler bunu başaramayacak! Naren, Ankita’nın sözlerinden etkilenip karakola gidip itirafta bulunacak! Baş Tacım 325.bölüm özeti devam ediyor.

Bölüm, yönetim kurulunun Ankita’nın müdürlük görevinden istifa etmesi gerektiğinde ısrar etmesiyle başlar. Ankita istifa etmeyeceğini ve hissedar olarak onlara saygı duyduğunu ancak istifa etmeyeceğini söylüyor. Yöneticiler ona karşı oy verebileceklerini söylüyor. Ondan ne isterse yapmasını ister ve gitmelerini ister.

Prashant Pariden Şüphelendi! Prashanth, Pari’nin, en başından beri Ankita’yı kıskandığı için Ranvijay ve Ankita’nın resmini gazetede yayınlamış olması gerektiğini iddia ediyor. Pari yapmadığını söyler ve işine geri dönmesini ister. Bunu kimin yapmış olabileceğini düşünüyor ve önce Ankita ile Naren arasında neler olduğunu kontrol etmesi gerekiyor.

Ankita, Naren’in haber yayınladığını düşünür ve bunu müdürlük pozisyonunu almak ve hatasını gizlemek için yaptığını söyleyerek onu azarlamaya başlar. Naren yapmadığını söylüyor. Pozisyonu istiyorsa, istediği zaman alabileceğini ve ofisinden çıkmasını istediğini söylüyor. Ofisin dışında bekleyen Pari, Naren’e ne olduğunu sorar. Ankita’nın haber sızdırmakla suçladığını söylüyor. Pari, kanıt olmadan nasıl iddia edebileceğini sorar.

Naren, yönetim kurulu üyesini kararını değiştirmesi için ikna etmeye çalışır. Naren, Ankita’nın profesyonel ve özel hayatını birbirine karıştıramayacağını söylüyor.

Ankita İstifa Edecek! Ankita ise Vaishnavi’nin üzülmesine dayanamaz. Buraya adaleti sağlamak için geldiğini ama Vaishnavi’nin hayatını mahvettiği için üzülmeye başlar. Naren ise haberi yaptıranın peşine düşer. Saxena ismine ulaşır. Yönetim kurulundaki bu adamın neden bu haberi yaptırdığını ve neyi amaçladığını düşünür. Ankita ise tesadüfen karşıdan karşıya geçmeye çalışan bir çocuğun hayatını kurtarır. Bu Saxena’nın oğlu çıkar. Saxena yaptığı hatadan geri dönmeyi düşünür. Naren ise bunu Pari’nin adamı kışkırtarak yaptığını anlar.

Naren eve gittiğinde Ankita’ nın ofisteki eşyaları toplayıp tren istasyonuna geçeceğini öğrenir. Pari Naren’in neden bu kadar Akita için endişelendiğini sorar. Saxena yönetim kurulunu toplar ve haalarından geri dönmeleri için ikna eder. Ankita ise kalmaya karar verir. Naren’e teşekkür eder.

Pari Açık Açık Şirketi İster! Ashi Manav’a gelir ve ona Vaishnavi ile oynamak istediğini söyler. Teju, Ashi’nin Vaishnavi’yi çok özlediğini söyler. Pari gelir ve duyar. Sinirleniyor. Pari Manav’a, işi doğru ellere devretme zamanının geldiğini söylüyor. Manav, ne demek istiyorsun diye sorar. Pari ondan işi kendisine devretmesini ister ve ona bir şans vermesini ister. Şimdi sıra bende diyor.

Baş Tacım 325.Bölüm Özeti

Ankita geri gelir ve buna gerek olmadığını söyler. Teju ve Manav mutlu olurken, Pari şok olur ve mutsuz olur. Ankita, Manav’a geri döndüğüne dair güvence verir ve sorumluluklarını yerine getireceğine söz verir. Manav, biliyordum diyor. Pari, şirketimizin sizin yüzünüzden karşılaşacağı zarar hakkında bir fikriniz var mı diyor. Naren gelir ve kimsenin gitmediğini söyler. Yönetim kurulunun Ankita’nın gitmesini istemediğini söyler. Manav, iyi insanlarla iyi şeyler olur der. Belki hatalarını anladılar. Naren, Pari’ye kızgındır. Manav, Ankita’dan Archana ile buluşmasını ister. Ankita odasına gider. Pari sinirlendi. Naren, Pari’nin bunu yapabileceğine inanmıyorum diyor.Pari, Saxena’yı arar ve beni nasıl bu şekilde ekebilirsin diye sorar. Saxena onu dinlemesini ister. Ankita ayrıldıktan sonra şirketin sahibi olacağımı söylüyor. Saxena, Naren’in her şeyi öğrendiğini söyler.

Naren, sen oraya geldiğinde Saxena’nın evinde olduğunu söylüyor. Bu kadar alçalacağını hiç düşünmemiştim diyor. Bir kadın olarak Ankita ile çok ucuz bir şey yaparsın. Ranvijay’ın durumundan sen sorumlusun. Beni takip ettin. Pari, evet sana ve Ankita’ya inanmıyorum diyor. Ankita seni Ranvijay’a götürdüğünde seni takip ettim, diyor. Senin beynini yıkıyordu.

Bir geri dönüş gösterilir, Pari, Ankita’nın Ranvijay ile fotoğraflarını çeker. Ankita’ya bir ders vermeye karar verdiğini ve bu yüzden haberleri yayınladığını söylüyor. Ankita’dan nefret ettiğimi 1000 kere söyledim diyor. Naren çok alçalacaksın diyor. Pari’m bencil değildi ama paraya düşkündü. Pari, bugün her neysem senin sayende olduğunu söylüyor. Her zaman Ankita’yı koruyorsun. Doğru olduğunu düşündüğüm her şeyi yapacağım. Pozisyonumu geri alacağım. Sana ihtiyacım yok. Naren şok olur. Pari’nin yaptığı hata için tövbe etmediğini söyler. Bu tavrınız böyle devam ederse her şey elinizden alınır.

Naren, Pari’nin sözlerini hatırlayıp uyuyamazken Pari uyuyor. Su almak için odadan çıkar ve orada bir mektup bulur. Ankita’nın günlüğünden yere düşmüş olabilecek bir sayfa okur. Okur ve bunu kimin yazmış olabileceğini düşünür. Bir sayfa daha alır ve okur. Birinin bu kişiye zarar vermiş olabileceğini düşünüyor ve bunun gerçek aşk olduğunu düşünüyor. Başka bir sayfa alır ve aşk hakkında okur.

Naren Gerçek Aşkı Düşünüyor! Ankita pencerenin yanında otururken görülüyor. Naren mektupları okurken gülümsüyor. Ankita görür ve ona gelir. Naren mektupta yazan kişiyi sorar. Ankita cevap vermeyi reddediyor. Naren, onun açıkça Ranvijay olduğunu söylüyor. Ankita ona teşekkür eder ve geçmiş hatalarını unutmayacağını söyler. Polisin önünde suçunu kabul etmesini ister ve kapıyı kapatır. Naren çaresiz görünüyor.

Naren İtirafta Bulundu! Ankita, toplantının bugün geç kaldığını söylüyor. Prashant’a sorar. Prashant ona Naren’in ofiste olmadığını söyler. Ankita, o zaman Naren’in nerede olduğunu merak eder. Bir çağrı alır. Prashant’a Naren’in hapishanede olduğunu söyler ve onları şok eder. Suçunu kabul etmiştir. Ankita, sözleri yüzünden kabul ettiğini düşünüyor. Pari, Ankita’yı suçlar ve Naren’in Ankita’nın etkisi altında yaptığını söyler.

Baş Tacım 325.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Pari, Naren’i karşılamaya gelir ve ondan ifadesini geri almasını ister. Ona davanın yeniden açılacağını ve polisin kendisine ulaşacağını hatırlatır. Naren, bunu doğru olduğu için yapıyorum diyor. Pari, bunu bana kızdığın için yapıyorsun der. Naren, polise teslim olduktan sonra huzurlu olduğunu söyler. Pari ondan geri gelmesini ve dediğini yapmasını ister. Pari diyor ki, bunu Ankita’nın huzuru için yapıyorsun demektir. Naren, bunu huzurum için yapıyorum diyor.

Ankita, Naren’i karşılamak için karakola gelir. Ona bakınca üzülüyor. Naren soruyor, suçumu kabul ettiğim ve Ranvijay için adalet sağladığım için şimdi mutlu musun? Haklıydın. Çok önceden kabul etmeliydim. Şimdi rahatlama hissediyorum. Ankita ona kazayı gerçekten sen mi yaptın diye sorar. inanamıyorum. Naren soruyor, bana inanıyor musun? Ankita bırakır. Görevinin kazandığını ama aşkın başarısız olduğunu düşünüyor.

Pari avukatı arar ve dava hakkında onunla konuşmak istediğini söyler. Rushaali gelir ve Pari’ye, Naren hapisteyken nasıl bu kadar sakin olabiliyorsun der. Pari gergin olduğumu söylüyor. Ona suçu itiraf etmesini istemediğini söyler. Rushaali ona kazanın kendisi tarafından yapıldığını hatırlatır. Pari kapıyı kapatır. Rushaali ona polise teslim olup Naren’i serbest bırakman gerektiğini söyler. Naren’in onun oğlu, senin de gelinim olduğunu söylüyor. Pari sorar, cezayla yüzleşmemi ister misin? Rushaali elbette diyor. Pari, oğlunun hapse girmemi istemediğini söylüyor. Beni cezalandırmaya çalışırsan onunla yüzleşmelisin. Naren’i serbest bırakmak için avukatla görüşeceğini söyler. Rushaali nasıl bu kadar rahat olabildiğini düşünür.

Ankita, Ashi’ye bir hikaye anlatır. Ashi, babasını beklediğini söylüyor. Pari gelir ve Ashi’den uyumasını ister. Ankita, Pari’den Ashi’ye hiçbir şey söylememesini ister. Pari, Ashi’ye Ankita’nın Naren’i hapse gönderdiğini söyler. Ankita onu durdurmaya çalışır. Ashi, Annem babamı hapse atamaz der ve Ankita’dan söylemesini ister. Pari, Ankita’dan Ashi’ye cevap vermesini ister. Ankita ona babanın bugün gelmeyeceğini söyler. Ashi sinirlenir ve çok kötü olduğunu söyler. Pari, Ankita’ya Ashi’ye ondan nefret etmesini istediğini söylediğini söyler. Ankita, Manav ve Archana’nın torunu olduğuna gerçekten inanamıyorum, diyor. Pari çok kötü olduğunu ve onu bırakmayacağını söylüyor. Vaishnavi gelir ve Ankita’ya Ashi’nin onunla konuşmadığını söyler. Ankita ondan uyumasını ister.

Savita, Naren ve Pari konusunda gergin olduğunu biliyorum der. Manav, gerçekten endişeliyim diyor. Savita, Naren’in cezayı çekmesine izin ver diyor. Ranvijay’a bir şey olursa, Naren ömür boyu hapis veya ölüm cezası alabilir. Rushaali bunu duyar ve gerilir. Manav, Savita’ya, Naren suçu üstlendiğinde davanın yakında çözüleceğini söyler. Onun hakkında kötü hissediyor. Rushaali şok olur. Pari kazayı yaptığı için bunun olmasına izin vermeyeceğini düşünüyor.

Rushali Göz Yummadı! Ankita Ranvijay’a gelir ve Naren’in suçunu kabul ettiğini ve hapiste olduğunu söyler. Ona tatlılar getirdiğini söylüyor. Bugün adaletin var. Ailene suçlunun cezalandırıldığını söyleyebilirim. Naren efendim hapiste. Yanlış bir şeyler oluyormuş gibi hissediyorum. Neler olduğunu bilmediğini söylüyor. Bir şey onu rahatsız ediyor. Ondan bir şey söylemesini ister. Rushaali, Ankita’yı arar ve Ranvijay’ın kazası hakkında bir şeyler söylemek istediğini söyler. Aramayı kesiyor. Ankita eve gelir. Rushaali kapının dışında bir şey saklar ve gider. Ankita kapıyı açar ve CD’yi içeren zarfı bulur. Kaydı görür ve şok olur.

Baş Tacım 325.Bölüm Özeti – 28 Temmuz Perşembe Fragman ve Özeti

Ankita’nın, Naren’i değil, Pari’nin kaza yaptığını gördüğü kaza video görüntülerini izler. Hemen karakola koşar. Rushali onun gittiğini gizler ve görür, Ankita’ya o videoyu gönderdiğini ve oğlunu kurtarmak için her şeyi yapabileceğini düşünür.

Ankita, Pari’nin onu durdurduğu polis karakoluna ulaşır ve Naren’i tutuklanması için kışkırtmışken neden buraya geldiğini sorar. Naren’i ondan kaçırmak istediğini iddia etmeye başlar ve çocuk sahibi olamayacağını söyler, bu yüzden şimdi Naren’den bir çocuk ister. Ankita, Pari’yi tokatlar ve ondan hoşlanmadığını bildiğini söyler ve Naren’in yanında olduğu için mutlu olması gerektiğini söyler ve Naren’in ilk karısı olduğunu düşündüğü her şeyi ve onunla paylaştığı duyguları Pari ile paylaşmadığını söyler. Naren’in yerine kaza yaptığını bildiğini ve hata yaptığını ve Naren’i suçladığını söylediğini, şimdi polise gerçeği söyleyip tutuklatacağını söylüyor. Pari, gerçeği söylerse bedelini ödeyeceğini söyler. Ankita hiçbir şeyi umursamadığını ve yine de gerçeğini anlatacağını söylüyor. Pari bunu yapamayacağını haykırır, yoksa hayatı mahvolur. Ankita’nın avukatı gelir ve ikisi de karakola girerler.

Naren, kaza yapmadığı ve başkası yaptığı için müfettişten Naren’i serbest bırakmasını ister, kim olduğunu öğrenmek ister. Müfettiş, Naren’in davayı geri alması için ona baskı yapıp yapmadığını sorar. Öyle olmadığını söylüyor ve müfettişten yakında serbest bırakmasını istiyor. Müfettiş Naren’i serbest bırakır ve avukattan kalan formaliteleri tamamlamasını ister. Pari bunu görür ve Ankita’nın Naren’in sempatisini kazanmaya çalıştığını düşünür.

 Pari oraya gelir ve Naren’e iyi olup olmadığını sorar. Naren iyi olduğunu ve ikisinin de kendilerini affettiği için Ankita’ya teşekkür etmesi gerektiğini söylüyor. Pari, Ankita’ya gelecekte onu tuzağa düşürmeyi planlayıp planlamadığını sorar. Naren ona ne olduğunu sorar ve Ankita’ya neden polise gerçeği söylemediğini sorar. Ankita, Pari’ye bir kez şans vermek ve kendi yolunu düzeltmesine izin vermek istediğini söylüyor.

Rushali, Manav’a Pari’nin kaza yaptığını ve Naren’in suçu kendisine atıp sırrı koruduğunu ve bu süreçte her şeyini kaybettiğini Manav’a anlatır. Manav bunu duyunca şok olur. Naren’e, Pari’nin hapse girmesini istediğini ama kendisinin gitmek istemediğini söylüyor. Pari, Rushali’nin yalan söylediğini ve Naren’i kurtarmak için elinden geleni yaptığını, hatta bir avukatla tanıştığını söylüyor. Manav, Pari’ye ona nasıl inanacağını sorar ve kendi kocasını nasıl hapse attığını sorar ve Ankita’ya gerçeği önceden bilip bilmediğini sorar. Ankita, daha önce bilmediğini ve sabah birisi bir CD gönderdiğinde öğrendiğini ve Pari’ye bir şans vermek ve onun yolunu düzeltmesine izin vermek istediğini söylüyor. Manav onu övüyor ve kendisinin ve Archana’nın torunu olduğu için gurur duyduğunu söylüyor ve Pari’nin güvenini kırdığı için azarlıyor ve bundan sonra ona güvenmeyeceğini söylüyor.

Ankita, akşam yemeği sırasında Ashi’ye yemek yedirir. Rushali bunu görünce sinirlenir. Teju, Naren’e Pari’yi sorar. Bir iş için dışarı çıktığını söylüyor. Ankita, Ashi’ye fıstık helvası yedirir ve fıstık alerjisi nedeniyle öksürmeye başlar. Ankita tonikini besliyor ve fıstık alerjisi olduğunda bunu aldığını söylüyor. Savita, Ankita ve Ashi’nin bile fıstık alerjisi olduğunu ve ikisinin de aynı özelliklere sahip olduğunu ve ikisinin de aynı anuansh’a sahip olduğunu söylüyor. Ashi, anuansh’ın ne olduğunu sorar. Teju bunun kalıtım/genetik olduğunu ve ikisinin de aynı genlere sahip olduğunu söylüyor. Rushali bunun bir tesadüf olduğunu söylüyor.

Naren, pek çok benzerlik olduğunu ona doğrular. Rushaali sinirlenir ve gider. Naren, Ankita’dan özür diliyor ve annesinin Ashi hakkında sahiplenici olduğunu söylüyor. Naren, Ankita’nın çok iyi bir insan olduğunu düşünür ve sevdikleri için fedakarlık yapar. Senin iyiliğini unutamayacağımı düşünüyor. Pari’yi bekler ve saatin 12 olduğunu düşünür. Pari’nin numarasını aramaya çalışır ve Ankita ile karşılaşır.

Ankita korktukça bağırır. Naren ondan susmasını ister. Ankita kayar ve üzerine düşer, göz kilitleri vardır. Ankita onu tutar. Pari gelir ve onları birbirlerinin kollarında görür. Alkışlamaya başlar ve birlikte iyi göründüğünüzü söyler. Devam etmelerini ister. Naren ona Ankita’nın yerdeki su yüzünden düştüğünü söyler. Pari, Ankita’ya sorar, yani bu senin planın. Harika olduğunu söylemeliyim. Naren’e çok yakın olmak ve ondan ayrılmamı istiyorsun. Naren sarhoş musun diye sorar.

Pari ondan alçak sesle konuşmasını ister, yoksa ailesi onun kötü olduğunu düşünür. Naren ondan içeri girmesini ister. Pari, hayatım boyunca sadece ikinci el şeyler mi kullanacağımı sanıyorsun diyor. Naren’i terk ettin ve ben ikinci el koca kullandım. MD gönderisini bırakırsanız, ikinci el gönderisi olur. Eğer ölseydi bütün sorunlarım çözülmüş olur diyor. Naren ağzını kapatmaya çalışır. Pari ona karşı konuşmaya devam ediyor. Beni hapse gönderirsen Naren kızacak ve bunu yapmayacaksın diyor. Naren çok sarhoş olduğunu söylüyor.

 • Baş Tacım Final Bölüm Özeti – 3 Ağustos Çarşamba

  Baş Tacım Final! Manav ve Archana ÖLDÜ!

  Baş Tacım Final bölümü geldi çattı! Baş Tacım Final bölümünde neler olacak? Mutsuz sonla bitirmeyi gelenek haline gelen Hint dizilerinde bakalım Baş Tacım da nasıl bir son bizi bekliyor olacak?

  Baş Tacım Final bölümünde Arjun kızı Pari ile konuşmayı dener. Pari ise herkese kızgındır. Babası gibi bir adamla birlikte olmuştur. Hayatını mahvettiğini söyler. Purvi ise Arjun’a kavuştuğunu ama kızını kaybettiğini söyler. Naren, Soham’ı evlilik mekanına götürür. Ankita onu görür ve mutlu olur. Kızları Ashi’yi Soham’la tanıştırırlar. Ona dede dedirttirirler.

  Teju, Ankita’nın evliliği hakkında her şeyin yolunda gittiğini, Arjun ve Purvi’nin hayatta olduğunu ve Soham’ın bile geri döndüğünü söylüyor. Purvi oraya gelir ve 3 kız kardeş de duygusal bir anı paylaşır. 

  Soham da gelir ve kız kardeşlerinden yaptığı hatalar için özür diler. Purvi geçmişi unutmak ister. Sachin, Soham ile konuşur ve hataları için özür diler, payını geri alacağını söyler ve Ankita ile Naren’in pavitra ristha evliliği hakkında her şeyin normale döndüğünü söyler. 

  Soham gittikten sonra Neena, Sachin’e nefret ettiği Soham’dan neden özür dilediğini sorar ve neden mülk payındaki üyeleri artırdığını sorar. Ondan saçmalıklarına son vermesini istiyor ve paranın hiçbir şey olmadığını ve sadece aile meselesi olduğunu söylüyor. Soham’a sarıldığında firmasını açtığı zamandan daha mutlu hissettiğini söylüyor. Onun yüzünden çok şey kaybettiğini söylüyor ve eğer değiştiremezse onu yaşayabilir ve ondan boşanır. 

  Ankita ve Naren’in evlilik töreni başlar. Pari bunu görünce sinirlenir. 

  Purvi, Pari’yi bir kiler odasında görür ve burada ne işi olduğunu sorar. Pari bunun kendisini ilgilendirmediğini ve onunla konuşmanın bir yararı olmadığını söylüyor. Purvi onun annesi olduğunu ve onunla konuşması gerektiğini söylüyor. Pari sana en çok ihtiyacım olduğunda neredeydin diyor. Purvi, kendisinin ve Arjun’un bir cehennemden geçtiğini, önce Arjun’un kanseri ve sonra geçirdikleri kazayı anlatır. Arjun’un onu çok sevdiğini ve her an onu hatırladığını söylüyor. Purvi Arjun’un kendisini terk ettiğini düşündüğünü anlatır. Ovi ile evlenmediğini ve sadece rol yaptığını söylüyor sadece kendisini sevdiğini ve başka kimseyi sevmediğini ve aşkı öğrettiğini söylüyor. Naren’in asıl mutluluğunun Ankita ile olduğunu ve onu serbest bırakması gerektiğini, birinin sevgisini başkasıyla görmenin zor olduğunu söylüyor, ama uğruna savaştığı şey onun değil, egoist olmayı bırakmak. Baban ve Naren’in hatası olmadığını, öyle olsa bile onları affetmesi gerektiğini söylüyor.  Naren’i affetmesini ister.

  Pari doğru söylediğini söylüyor. Her şeyin nasıl olduğunu bilmiyorum. Ne oldum. Babamı ve hatta Naren’i anlamıyorum. Belki Naren hiç benim olmadı, bu yüzden anlaşamadık ve çocuğumuz bu dünyaya gelemedi. Onu gerçekten sevmiyordum. Ankita onu benden daha çok seviyor. Onu hak ediyor. Durumuma bakarak üzülebilirsin. Beni Affet lütfen. Purvi’ye sarılır. Purvi, kızımın hatasını anladığını ve bunun iyi bir şey olduğunu söylüyor.

  Baş Tacım Final Bölümü Devam Ediyor

  Ankita ve Naren evlilik törenleri için oturuyorlar. Pari avizeye bakar. Herkes mutlu görünüyor. Avize Ankita’nın yanına düşer. Pari, Ankita’ya doğru koşar. Ankita evet anlamında başını sallar. Pari, ilişkilerini bozmaya çalıştığını ancak rishtaları Pavitra olduğu için başarılı olamadığını söyler. Çok hata yaptığını ve bunu da kendisinin yaptığını söylüyor. Onun açıklamasını duyunca herkes şoke olur. Pari, hatalarının affedilemez olduğunu biliyorum ama lütfen beni affedin diyor. Onu affederler.

  Purvi ağlıyor. Arjun gelir ve gözyaşlarını siler. Arjun neden ağladığını soruyor? Purvi bunun mutluluk gözyaşları olduğunu söylüyor ama ben Pari için endişelendiğini ifade eder. Öfkesini başkasından çıkardığını söyler. Arjun da Purvi gibi düşündüğünü söylüyor. “Bize ihtiyacı olduğunda yanında değildik”. 

   Naren ve Ankita evleniyorlar!

  Teju, dekorasyon adamını eski lambaları tamir ettiği için azarlar ve modern ışıklara ihtiyacı olduğunu söyler. Vaishnavi ve Ashi onunla kertenkele hakkında şaka yapar. Korkuyor ama sonra kertenkele olmadığını ve sadece yalan söylediklerini söylüyor. Ovi gelir ve işini çabuk bitirmesini ister, ikisi de tartışır ama sonra gülerler.

  Ankita bir gelinlik içinde evlilik fonksiyonuna hazırlanır ve Naren’in ne yorumlayacağını düşünür. Naren gelir ve ondan kapıyı açmasını ister. Naren’in odaya girmesini engelliyor ve henüz evli olmadığını söylüyor. Naren girmeye çalışır ama giremez. Gülümsüyor ve gidiyor.

  Düğün töreni öncesi birçok gösteri ve eğlenceler yapılır. Ankita ve Naren çelenk değiştirir ve ayinler için otururlar. Herkes üzerlerine çiçek yaprakları yağdırır. Herkes mutlu görünüyor.

  Archana bir telefon alır. Şok olur ve bilincini kaybeder. Savita ve diğerleri panikler. Soham telefonu açar ve yalan söylediğini söyler. Manav’ın Dubai Havalimanı’na giderken bir kazayla karşılaştığını bildirir. Savita ağlıyor. Archana, Manav’ın ölümünü duyunca o da ölür herkes ağlar. Ankita Naren’e sarılır ve ağlar.

  Archana’nın ruhu, Manav ile Pavitra Rishta’sı hakkında konuşuyor. Nerede olduğunu bilmediğini söylüyor. Dönüyor ve şalını tutan genç Manav’ı (Susant Singh Rajput) görüyor. Onu daha yakın tutar ve bu ilişkilerin ölümden sonra bile daha yakın olduğunu söyler. Archana duygulanır ve ona sarılır. Manav onu öperken Pavitra Rishta müzik çalar. Archana, ilişkilerinin Pavitra Rishta olduğunu ve hikayenin sona erdiğini söyler. Pavitra Rishta, Manav ve Archana’nın ruhunun ölümden sonra cennette birleşmesiyle ve Ankita-Naren’in evlilikten sonra sonsuza dek mutlu yaşamasıyla sona erer.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir