Baş Tacım 326.Bölüm Özeti – 29 Temmuz Cuma

Baş Tacım 326

Naren Ankita’ya “ASHİ BİZİM KIZIMIZ”

Baş Tacım 326.bölümde neler olacak? Baş Tacım 326.bölümde Naren ve Ankita hayatlarını etkileyen çok önemli bir gerçeği sonunda öğreniyor. Pari ise hayatın ona ikinci bir şans olarak verdiği Naren’i sevgisini ise hak etmiyor. Baş Tacım 326.bölüm özeti devam ediyor.

Naren ve Ankita Birlikte Çizim Yapıyor! Çocuklar Naren ve Ankita’yı okulda bir araya getiriyor. Naren Pari’ye yalnız gideceğini söylerken Ankita’da Naren’in gelmeyeceğini öğrendiğinde gidiyor. İkili okulda bir araya gelmiş oluyor.

Pari dolapta belge ararken Rushali’nin bir doktora yüklü miktarda ödeme yaptığı dekontu bulur.

Pari, Rushaali’ye Dr. Subhash Singh’in aradığını ve onunla konuşmak istediğini söyler. Rushaali, onu tanımıyorum diyor. Pari neden yalan söylediğini öğrenmeyi düşünüyor. Rushaali ise doktorun neden evi aradığını düşünür.

Archana ve Manav ise Ankita aren aşkını konuşuyor. Archana başından beri Ankita2nın Naren’i sevdiğini söyler. Hafızası yerine geldiğinde ise Naren’in onu unuttuğunu anlatıyor. Pari bankaya gidip doktorun adını ve adresini alır. Böylece Rushali’nin Ankitaya kamera görüntülerini izlettiği için intikam alacağını söyler.

Ashi ve Vaishnavi çizim yarışması hakkında konuşurlar. Kinnari onlara kimin kazandığını sorar? Vaishnavi, Ashi ve Ankita’nın kazandığını söyler. Kinnari, Naren’in nasıl yaralandığını sorar. Vaishnavi, Ankita ve Naren’in onları dövdüğü serserilerin yaramazlık yaptığını anlatıyor. Ashi babasının süpermen olduğunu söyler. Kinnari, Naren’in bize yalan söylediğini düşünüyor.

Pari çantalarını toplar ve Naren’den Ankita ile birlikte olmasını ister. Naren, Ankita’nın oraya geleceğini bilmiyordum diyor. Pari ona inanmaz. Arkadaşının yanına gideceğini ve yarın döneceğini söyler. Naren düşünmeye başlar.

Naren’in rüyasında Ankita’yı ve onunla birlikte geçirdiği zamanı hatırlar. Ankita’nın odasına gider ve onun uyuduğunu görür. Ankita elini uykuda tutar. Naren Ankita’yı sevmeye başlayıp, Pari ile evli olduğunu ve başka bir kadın düşünemeyeceğini söylüyor. Delirdiğinde Ankita ile bir ilişkisi olup olmadığını merak ediyor.

 Ankita uyanır, dışarı çıkar ve Naren’in koridorda durduğunu fark eder. Naren, evliyken ilişkilerinin nasıl olduğunu, onu sevip sevmediğini sorar. Hayatının her anında bir kıza ait flashbackler gördüğünü,bunların bulanık görüntüler olduğunu ama bugün onun o olduğunu açıkça gördüğünü ve ilişkilerinin nasıl olduğunu bilmek istediğini söylüyor. Ankita, paraya ihtiyacı olduğu için sözleşmeli evlilik yaptıklarını ve ikisinin de birbirini sevmediğini söylüyor. Naren onu gerçekten sevip sevmediğini sorar. Asla diyor. O zaman onun hayal gücü olmalı ve haklı, aralarında hiçbir şey olmadığını söylüyor. Onunla vakit geçirdikten sonra onun ne kadar iyi olduğunu fark ettiğini ve her zaman başkalarına yardım etmeye hazır olduğunu söylüyor. Daha sonra artık çok geç olduğunu ve şimdi uyumak istediğini söylüyor. Odasına gider ve Ankita’yı ağlarken görür. Ankita’nın kendisinden bir şey sakladığını hisseder.

Baş Tacım 326.Bölüm Özeti

Pari, Ankita’nın doktoruyla tanışır ve Rushali Karmakar’ı tanıyıp tanımadığını sorar. Doktor hiçbir şey söyleyemeyeceğini söyler ve oradan gitmesini ister. Pari banka dekontlarını gösterir ve Rushali’nin size para gönderdiğini söyler ve neden gönderdiğini sorar. Doktor tüm parayı geri verdiğini açıklar. Pari söylemezse polisi arayacağını söylüyor.Doktor Ankita’nn bebeğini çalıp Rushali’ye verdiğini söyler. Pari, Ashi’nin Naren ve Ankita’nın çocuğu olup olmadığını düşünür.

Ankita Manav’la konuşur. Naren’in bir hatası olmadığını anladığını ona şirketi ve evini geri verip borçlarını taksitle ödemesi gerektiğini söyler. Ankita Naren’in gideceği iççin kırgınlık hisseder ama böylesinin daha doğru olacağını düşünür.

Pari eve ulaşır ve Rushali’ye Ankita’nın çocuğunu neden çaldığını sorar. Çocuğunu çaldığını öğrenirse Ankita’nın onu affetmeyeceğini söyler ve bunu neden yaptığını sorar. Rushali, Ashi’nin Naren’in çocuğu olduğunu söyler. Pari bunu duyunca şok olur ve yalan söylediğini söylemesini ister. Rushali bunun doğru olduğunu söyler ve Archana ve Manav’ın konuştuğunu duyduğu yerde geçmişe döner ve Naren’in sadece seni sevdiğini bildiği için Ankita’nın herkesten uzaklaştığını söyler. Daha sonra doktorun Ashi’nin DNA’sının Naren’inkiyle eşleştiğini söylediği geri dönüşe girer, bu yüzden Ashi’yi çaldı.

Naren, bebeğin bizi birbirimize bağlayacağını ve bir araya getireceğini söyledi ama o Ankita ve Naren’i birbirine bağlıyor. Rushali belki diyor ama Ashi geldiğinden beri Naren’in tuhaf anıları durdu. Ankita’yı gördü ama tanıyamadı, Ashi’yi başından beri seviyordu ama sen onunla hiç bağlantı kuramıyordun. Pari, belki de Ankita’nın kızı olduğu için diyor.

Rushali ona hala bağlanabileceğini söylüyor ve ben de sana Ankita ile yakınlaşmaması için ona dikkat etmeni söyledim. Korktuğum şey oldu, Ashi’nin Ankita ile çok güçlü bir bağı var, ona annesi diyor. Naren, Pari ile bağlantılı. Şimdi onunla yakınlaş, aileni tamamla. Ya Ankita dikkatsizliğinizden faydalanırsa? Ashi, Ankita’nın kızı, ya bu onları bir araya getiriyorsa ve bu Naren’e geçmişini hatırlatıyorsa? Pari rahatsız ve şok olmuş görünüyor.

Ankita, odada Ashi ve Vaishnavi ile dans ediyor. Teju da orada. Pari oraya gelir ve sinirli görünür.

 Ashi:” Yeni bir elbiseye ihtiyacım var.

Ankita, Ashi’ye: “Yeni bir elbise ister misin?”

 Ashi:” evet”

Ankita : “Senin için alacağım tamam mı?”

 Ashi:” Tamam”.

 Pari, Ashi’ye : “Ankita Teyze’yi neden rahatsız ediyorsun? Ben oradayım, sana yeni bir elbise alacağım. “

Ashi: “Tamam anne”

 Pari : “Pazara gideceğiz , sana oyuncaklar ve yeni elbiseler alacağım, eğleneceğiz. Benimle gel. “

Ashi ve Pari ayrılır.

Manav ve Ankita ise evde herkese Naren’in evini ve şirketini satın aldığını artık onun suçsuz olduğunu bildiğinden geri teslim edeceğini açıklar. Bu habere en çok Kinnari ve Rushali sevinir. Naren bunu kabul edemeyeceğini söylese de Ankita taksitle borcunu ödemesini ister. Naren yine kabul etmez. Tek şartı tüm borcu bitene kadar Ankita’nın da onlarla birlikte evin sahibi olarak yaşamasını istiyor. Ankita böyle bir şeyi kabul etmese de zar zor ikna edilir.

Baş Tacım 326.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Pari Ashi’yi Kaçırttı! Kutlamalar yapılırken Pari gelir. Güzel haber ona da verilmek istenirken Pari Ashi’nin kaybolduğunu söyler. Naren Pari’nin bu kadar rahat olmasına çıldırır. Ashi, Naren’in yumuşak karnıdır. Herkes Ashi’yi aramaya koyulur. Pari ise odasına dinlenmeye geçer. Rushali onun bu kadar sakin görünmesine anlam veremez.

Naren ve Ankita karakola gider. Ashi’nin kaçırılmış olabileceğini düşünürler. Naren Ankita’nın omzunda ağlamaya başlar. Pari görüp sinirlenir.

Ashi, adam kaçıranlarla birlikte ve babasına gitmek istediğini haykırıyor. Kaçıran kişi sinirlenir ve ondan bunu durdurmasını ister. Karısı Ashi’ye bir şey yemek ister misin diye sorar. Ashi hayır diyor. “Babama gitmek istiyorum”. Kaçıran kişi zengin bir aileye ait olduğunu söylüyor. Onu burada tutamayız. Ashi’ye elini kaldırır ama karısı onu durdurur. Ashi’ye artık anne babaları olduğunu söyler. Ashi hayır diyor. Kaçıran kişinin karısı bu çocuğu kendimiz olarak tutabileceğimizi ve gelecekte bize para kazandıracağını söylüyor. O gelecekte bizim desteğimiz olacak. Pari oraya ulaşır. Kaçıran adamın karısını arar.

Pari, polisin bu kızı aradığını söyler, onlara para verir ve polis onları yakalamadan önce şehri terk etmelerini ister. Ashi’nin ağladığını duyar ve onlardan Ashi’ye kendi çocukları gibi bakmalarını ister. Ashi’ye bakar ve gerçeğinin ortaya çıkacağından başka seçeneği olmadığını düşünür. Naren onu öldürecek. Kaçıranın karısı, kız senin kızın mı diye soruyor, o zaman neden bize verdin. Pari açıklamak istemediğini söylüyor. Pari onları hata yapmamaları konusunda uyardıktan sonra ayrılır.

Naren ve Ankita, yolda Ashi’yi arıyor. Manav, Ashi’nin fotoğraflarını polise verir ve onu bir an önce bulmalarını ister. Naren, Ashi için endişelenerek yolda gergin bir şekilde oturuyor. Ankita onu teselli eder ve eve gelip bir şeyler almasını ister. 

Pari eve gelir. Rushaali ona neredeydin diye sorar. Pari, söylemesine gerek olmadığını söylüyor. Rushaali, her hareketin şüpheli diyor. Ashi’nin torunum olduğunu ve onunla ilgilenmen gerektiğini söyledim. Pari, Ashi’yi ben kaçırmadım der. Rushaali, Pari’ye neden hesabından 1 lakh rupi çektiğini sorar. Pari, bunu nasıl bildin diye sorar. Rushaali neden bu kadar paraya ihtiyacın olduğunu sorar. Ankita, Naren’e Pari’ye Ashi’yi nerede bıraktığını sormasını söyler. Pari’nin bir anne olduğunu ve onun için endişelenebileceğini söyler. Naren’den tam olarak ne olduğu hakkında Pari ile konuşmasını ister. Naren, Pari’den özür dilemesi gerektiğini söylüyor.

Rushaali, Pari’ye bu kadar paraya neden ihtiyacı olduğunu sorar. Ashi ile ilgili bir şey yaptın mı? Pari hayır diyor. 

“Rushaali, Ashi’nin NAREN VE ANKİTA’NIN KIZI OLDUĞU GERÇEĞİNİ SİNDİREMEDİĞİNİ VE ONLARI BİRLEŞTİRECEĞİNİ söyler. BU YÜZDEN ONU KAÇIRDIM! Ashi’nin nerede olduğunu sorar. Naren her şeyi duyar ve şokE olur. Bir kez daha söylemesini ister ve bağırır. Herkes orada toplanır.

Rushali, itirafta bulunmak zorunda kalır. Ashi’nin Naren ve Ankita’nın kızı olduğu gerçeği… Ankita’nın ayrıldığında hamile olduğunu söyler. Archana, Rushaali’yi azarlar ve kadınlık konusunda kara bir nokta olduğunu söyler. Naren, nasıl tepki vereceğimi bilmiyorum diyor.” Beni oğlun olarak görüp görmediğini bilmiyorum. 5 yıldan beri Ashi’nin ailesinin gelip onu alacağı korkusuyla yaşıyordum, önünde ağladım. Bana söylemeyi düşünmedin mi? Ankita’nın bebeği benim mi diye çok sordum. Kimse bana gerçeği söylemedi.” Rushaali, “DNA testini yaptırdım” diyor. 

Ankita, senin ve Pari’nin mutlu olmasını istedi ve bu yüzden gerçeği sakla. Naren 5 yıldır gerçeği saklıyorsun diyor. Manav, Archana’nın söze bağlı olduğunu söylüyor. Ankita, Pari ile evli hayatında herhangi bir sorun istemiyordu. Naren bunun doğru olmadığını söylüyor. Ashi’yi gerçek annesinden uzak tuttum. Hiç anne sevgisi görmedi. Rushaali’den söyleyecek daha fazla gerçeği olup olmadığını söylemesini ister. Rushaali ondan özür diler. Naren onu affetmeyi reddediyor.

Teju’ya bir telefon gelir. Naren’e Ankita’nın aradığını ve Ashi hakkında söyleyecek bir şeyi olduğunu söyler. Naren koşar. Ankita, Ashi’nin rehin tutulduğu bir tapınağa ulaşır. Ashi’yi bulmak için dua eder. Naren araba kullanıyor ve Rushaali’nin itirafını ve Archana’nın sözlerini düşünüyor. Ankita içeri girer ve Naren’i arar ve hızlı bir şekilde oraya gelmesini ister ve adresi söyler. Ankita’nın telefonu kapanır. Avluda kalan bir komşusuna sorar. Nandu ve karısının birkaç dakika önce istasyona gittiklerini söylüyor. Yanlarında bir kız çocuğu olup olmadığını sorar. Bilmediğini söylüyor.

Manav müfettişi arar ve Ankita’nın Ashi’nin ipucunu aldığını ve Naren’in onun arkasından gittiğini söyler. Oraya gitmesini ister. Manav, Pari’ye Ashi’yi nerede bıraktın diye sorar ve ona söylemesini ister. Kinnari, Ashi’nin kaybolduğunu sandığımızı söylüyor. Teju, nasıl bu kadar acımasız olabildiğini sorar. Manav öfkeyle ona sorar, onu nerede bıraktın? Pari üzgün olduğunu söylüyor ve Naren ve Ankita’nın birlikte bir çocuğu olduğu gerçeğine dayanamadığını söylüyor.

Ashi’yi bir pazara götürdüm ve bir çiftle tanıştım. Bir geri dönüş gösterilir, Pari bir bebek evlat edinmek isteyen bir çiftle tanışır ve onlara da para ödemeyi teklif eder. Mutlu olurlar. Archana, Pari’ye tokat atıyor ve Ankita’nın tam tersi olarak kadınlığa önem verdiğinizi söylüyor. Kızını yabancılarla bıraktın. Manav da onu azarlar. Nasıl bu kadar bencil olabiliyorsun diye soruyor. Ashi gerçek anne babasını sevmedi. Size torunlarım demeye utanıyorum. Ailen senin bencil tarafını görerek ölürdü. Kinnari ve Neena da onu azarlar. Rushaali, Pari’den Naren’in karısı olmak istiyorsa Ashi için dua etmesini ister.

Ankita tren istasyonuna ulaşır. İçinde Ashi’ye karşı bir his beslediğini düşünür. Oradakilere kızının kaçırıldığını söyler. Ashi’nin oyuncağı elinden düşer. Ankita Ashi’yi bulur. Kaçıranlar kendi kızı olduğunu kanıtlamasını ister. Naren gelir ve gerçeklerin kanıta ihtiyacı olmadığını söyler. Ankita Ashi’yi kucaklayıp Naren’e verir. Naren Ankita’yı durdurur ve öğrenmesi gereken şeyler olduğunu söyler. Naren Ankita’yı şoke edecek o üç kelimeyi söyler.

“ASHİ BİZİM KIZIMIZ” O bizim bebeğimiz. Ankita, Ashi’yi kollarına alır ve duygulanır. Naren, Ashi’nin annesi yüzünden anne sevgisini alamadığını söyler. Artık onu senden kimse ayıramaz. Ankita, o bizim bebeğimiz diyor. Müfettiş gelir ve Naren’den formaliteleri tamamlamasını ister.

Ankita, Ashi ile ilk karşılaşmasını hatırlayınca mutlu bir şekilde ağlar. Ashi’nin ona anne dediğini hatırlıyor.

Müfettiş, Naren’e ailesini aradığını ve kaçıranlar, aile üyenizin bebeği onlara verdiğini söylediğini söyler. Kaçıranlar Pari’ye işaret ediyor. Manav, Ashi’nin gerçeğini öğrendiğinde, Ashi’nin kaçırılmasının arkasında Pari’nin olduğunu doğrular. Naren şok olur. Polise sorunları evde çözeceğini söyler. Pari’ye mahkemenin bile veremeyeceği cezayı vereceğini söyler. O ayrılır. Manav ve Ankita şok olur.

Naren, Ashi ile birliktedir ve Rushaali’nin sözlerini düşünür. Onu gerçekten sevdiği için onun için önemli olmadığını düşünüyor. Bir yanda annem bana ihanet etti, diğer yanda Pari bana ihanet etti der. Pari iyi bir eş değil ve anne olmayı da başaramadı. Neden bana ihanet ettin. Ne yaptım? Pari’nin Ashi’ye kötü davrandığını hatırlıyor.

Ankita eve gelir ve Manav’a çocuğunun hayatta olduğunu söyler. Kızının Ashi olduğunu söylüyor.

Ankita Rushaali’ye döner ve benimle ne sorunun var der. Naren ile evlendiğimde ilişkimize uzlaşma adını vermiştin. Birbirimizi sevdiğimizde, bunu benim bencil nedenim olarak adlandırdın. Her şeye katlandım ve tek kelime etmedim. Neden kızımı benden uzak tuttun? Bana haksızlık ettiğinin farkında mısın? Kızımı 5 yıl benden uzak tuttun. Çocuğum benim hayalimdi. Pari sinirli görünüyor. Ankita, bunu Naren için yaptığını sorar. Ama o hiç mutlu değil. Bu kadar alçalacağını hiç düşünmemiştim diyor. Kızımı benden aldın. Rushaali yaptıklarından utanmış görünüyor. Ankita, daha önce senin gibi bir kadın görmediğini söylüyor.

 • Baş Tacım Final Bölüm Özeti – 3 Ağustos Çarşamba

  Baş Tacım Final! Manav ve Archana ÖLDÜ!

  Baş Tacım Final bölümü geldi çattı! Baş Tacım Final bölümünde neler olacak? Mutsuz sonla bitirmeyi gelenek haline gelen Hint dizilerinde bakalım Baş Tacım da nasıl bir son bizi bekliyor olacak?

  Baş Tacım Final bölümünde Arjun kızı Pari ile konuşmayı dener. Pari ise herkese kızgındır. Babası gibi bir adamla birlikte olmuştur. Hayatını mahvettiğini söyler. Purvi ise Arjun’a kavuştuğunu ama kızını kaybettiğini söyler. Naren, Soham’ı evlilik mekanına götürür. Ankita onu görür ve mutlu olur. Kızları Ashi’yi Soham’la tanıştırırlar. Ona dede dedirttirirler.

  Teju, Ankita’nın evliliği hakkında her şeyin yolunda gittiğini, Arjun ve Purvi’nin hayatta olduğunu ve Soham’ın bile geri döndüğünü söylüyor. Purvi oraya gelir ve 3 kız kardeş de duygusal bir anı paylaşır. 

  Soham da gelir ve kız kardeşlerinden yaptığı hatalar için özür diler. Purvi geçmişi unutmak ister. Sachin, Soham ile konuşur ve hataları için özür diler, payını geri alacağını söyler ve Ankita ile Naren’in pavitra ristha evliliği hakkında her şeyin normale döndüğünü söyler. 

  Soham gittikten sonra Neena, Sachin’e nefret ettiği Soham’dan neden özür dilediğini sorar ve neden mülk payındaki üyeleri artırdığını sorar. Ondan saçmalıklarına son vermesini istiyor ve paranın hiçbir şey olmadığını ve sadece aile meselesi olduğunu söylüyor. Soham’a sarıldığında firmasını açtığı zamandan daha mutlu hissettiğini söylüyor. Onun yüzünden çok şey kaybettiğini söylüyor ve eğer değiştiremezse onu yaşayabilir ve ondan boşanır. 

  Ankita ve Naren’in evlilik töreni başlar. Pari bunu görünce sinirlenir. 

  Purvi, Pari’yi bir kiler odasında görür ve burada ne işi olduğunu sorar. Pari bunun kendisini ilgilendirmediğini ve onunla konuşmanın bir yararı olmadığını söylüyor. Purvi onun annesi olduğunu ve onunla konuşması gerektiğini söylüyor. Pari sana en çok ihtiyacım olduğunda neredeydin diyor. Purvi, kendisinin ve Arjun’un bir cehennemden geçtiğini, önce Arjun’un kanseri ve sonra geçirdikleri kazayı anlatır. Arjun’un onu çok sevdiğini ve her an onu hatırladığını söylüyor. Purvi Arjun’un kendisini terk ettiğini düşündüğünü anlatır. Ovi ile evlenmediğini ve sadece rol yaptığını söylüyor sadece kendisini sevdiğini ve başka kimseyi sevmediğini ve aşkı öğrettiğini söylüyor. Naren’in asıl mutluluğunun Ankita ile olduğunu ve onu serbest bırakması gerektiğini, birinin sevgisini başkasıyla görmenin zor olduğunu söylüyor, ama uğruna savaştığı şey onun değil, egoist olmayı bırakmak. Baban ve Naren’in hatası olmadığını, öyle olsa bile onları affetmesi gerektiğini söylüyor.  Naren’i affetmesini ister.

  Pari doğru söylediğini söylüyor. Her şeyin nasıl olduğunu bilmiyorum. Ne oldum. Babamı ve hatta Naren’i anlamıyorum. Belki Naren hiç benim olmadı, bu yüzden anlaşamadık ve çocuğumuz bu dünyaya gelemedi. Onu gerçekten sevmiyordum. Ankita onu benden daha çok seviyor. Onu hak ediyor. Durumuma bakarak üzülebilirsin. Beni Affet lütfen. Purvi’ye sarılır. Purvi, kızımın hatasını anladığını ve bunun iyi bir şey olduğunu söylüyor.

  Baş Tacım Final Bölümü Devam Ediyor

  Ankita ve Naren evlilik törenleri için oturuyorlar. Pari avizeye bakar. Herkes mutlu görünüyor. Avize Ankita’nın yanına düşer. Pari, Ankita’ya doğru koşar. Ankita evet anlamında başını sallar. Pari, ilişkilerini bozmaya çalıştığını ancak rishtaları Pavitra olduğu için başarılı olamadığını söyler. Çok hata yaptığını ve bunu da kendisinin yaptığını söylüyor. Onun açıklamasını duyunca herkes şoke olur. Pari, hatalarının affedilemez olduğunu biliyorum ama lütfen beni affedin diyor. Onu affederler.

  Purvi ağlıyor. Arjun gelir ve gözyaşlarını siler. Arjun neden ağladığını soruyor? Purvi bunun mutluluk gözyaşları olduğunu söylüyor ama ben Pari için endişelendiğini ifade eder. Öfkesini başkasından çıkardığını söyler. Arjun da Purvi gibi düşündüğünü söylüyor. “Bize ihtiyacı olduğunda yanında değildik”. 

   Naren ve Ankita evleniyorlar!

  Teju, dekorasyon adamını eski lambaları tamir ettiği için azarlar ve modern ışıklara ihtiyacı olduğunu söyler. Vaishnavi ve Ashi onunla kertenkele hakkında şaka yapar. Korkuyor ama sonra kertenkele olmadığını ve sadece yalan söylediklerini söylüyor. Ovi gelir ve işini çabuk bitirmesini ister, ikisi de tartışır ama sonra gülerler.

  Ankita bir gelinlik içinde evlilik fonksiyonuna hazırlanır ve Naren’in ne yorumlayacağını düşünür. Naren gelir ve ondan kapıyı açmasını ister. Naren’in odaya girmesini engelliyor ve henüz evli olmadığını söylüyor. Naren girmeye çalışır ama giremez. Gülümsüyor ve gidiyor.

  Düğün töreni öncesi birçok gösteri ve eğlenceler yapılır. Ankita ve Naren çelenk değiştirir ve ayinler için otururlar. Herkes üzerlerine çiçek yaprakları yağdırır. Herkes mutlu görünüyor.

  Archana bir telefon alır. Şok olur ve bilincini kaybeder. Savita ve diğerleri panikler. Soham telefonu açar ve yalan söylediğini söyler. Manav’ın Dubai Havalimanı’na giderken bir kazayla karşılaştığını bildirir. Savita ağlıyor. Archana, Manav’ın ölümünü duyunca o da ölür herkes ağlar. Ankita Naren’e sarılır ve ağlar.

  Archana’nın ruhu, Manav ile Pavitra Rishta’sı hakkında konuşuyor. Nerede olduğunu bilmediğini söylüyor. Dönüyor ve şalını tutan genç Manav’ı (Susant Singh Rajput) görüyor. Onu daha yakın tutar ve bu ilişkilerin ölümden sonra bile daha yakın olduğunu söyler. Archana duygulanır ve ona sarılır. Manav onu öperken Pavitra Rishta müzik çalar. Archana, ilişkilerinin Pavitra Rishta olduğunu ve hikayenin sona erdiğini söyler. Pavitra Rishta, Manav ve Archana’nın ruhunun ölümden sonra cennette birleşmesiyle ve Ankita-Naren’in evlilikten sonra sonsuza dek mutlu yaşamasıyla sona erer.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir