Aşk Yakar 8.Bölüm Özeti – 8 Şubat Salı

Aşk Yakar 8

Shaurya, Mehek’in Kendisiyle Dans Etmesini İster!

Aşk Yakar 8.bölüm özetinde Shaurya, Mehek’in amcalarını tutuklatmıştı. Mehek Shaurya’nın evine gidip ondan özür dileyecek ve amcalarını çıkarması karşılığında ne isterse yapacağını söyleyecektir. Bakalım Shaurya’nın isteği ne olacak? Aşk Yakar 8.bölüm özeti devam ediyor.

Mehek’i bahçede yakalayan Shaurya’nın eski sevgilisi olur. Shaurya’nın evindeki kadınlar tam bir baş belası! Bir yanda durmadan atıştığı teyzesi Svetlana diğer yanda eski sevgilisi ve aynı zamanda teyzesinin gelini… Bu kadında tıpkı Shaurya gibi fakirlik takıntısı vardır. Mehek’i attırmaya çalışırken Shaurya onu fark eder.

Mehek hemen ağlayarak Shaurya’ya yalvarır ve ondan özür diler. Kendi hatası yüzünden onları cezalandırmasını istemez. Shaurya’nın annesi duruma el atmak ister ama Shaurya amcalarının hırsızlık yaptığını söyleyince kadın pek bir şey söyleyemez.

Shaurya partide kendisiyle dans ederse amcalarını çıkaracağını söyler. Mehek amcaları için partide Shaurya ile dans eder. Dans bitince Mehek amcalarının çıkacağını düşünür ama Shaurya vazgeçtiğini söyler. Yine Shaurya’nın annesi dayanamaz ve Mehek’i haklı bulduğunu söyler. Shaurya da annesinin sözünü dinlemek zorunda kalır.

Polisler, Sharmalar’ı çıkarır. Herkes ağlamaktan harap olmuştur. Üstlerine birde mahalledeki insanların dalga konusu olmuşlardır. Nehal hepsini yollar.

Aşk Yakar 8.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Aşk Yakar Oyuncularının Şimdiki Halleri !

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Çılgın büyük babaanne bile çökmüştür adeta. Ama yine ailesini bir araya getirmeyi başarır. Bu olumsuzluklardan dede Mehek’i suçlasa da babaanne televizyonu açar ve yarışmanın tekrarının başlayacağını söyler. Mehek de herkese yiyecek bir şeyler getirir. Böylece aile yeniden toplanmış olur. Mehek ailesinin yüzünü güldürmeyi başarsa da kendisini toparlayamaz. Uzun zamandır mesajlaşmadığı Kudret Narı ile dertleşmeye başlar.

Ertesi sabah Mehek arabayla giden Shaurya’nın önünü keser. Bir gece önce yaptıkları onun çok ağırına gitmiştir ve ne pahasına olursa olsun o yarışmayı kazanacağını Shaurya’nın yüzüne haykırır.

Mehek çok fena hırslanmıştır. Eve döndüğünde ise hırsı içine kaçar. Çünkü bu baş belasından kurtulmak için yenge bu yarışma macerasının sona erdiğini söyler. Mehek şimdi ne yapacaktır? O kadar Shaurya’nın arabasını kesip artistik hareketlerde bulunmuştur. Şimdi öylece yarışmadan çekilebilecek midir?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir