Aşk Yakar 6.Bölüm Özeti – 6 Şubat Pazar

Aşk Yakar 6

Mehek Eve Shaurya’nın Kucağında Gelir!

Aşk Yakar 6.bölüm özetinde Shaurya ve Mehek arasındaki gerilim devam ediyor. Shaurya, Mehek’e bir şans daha vermiş ve yarışmada kalmıştı. Mehek, Shaurya’nın baskısı altında yemek yapmaya devam edecek. Bu bölümde Shaurya ve Mehek arasında yakınlaşmalar artacak. Aşk Yakar 6.bölüm özeti devam ediyor.

Masterchef edasında yarışma başlar. Shaurya Mehek’in yanına gidip laf sokmaya kalkışmıştı. Mehek ise bu sefer susmamış Shaurya gereken cevabı vermişti. Bu stüdyodakileri heyecanlandırmış ve Mehek’i alkışlamışlardı. Shaurya’da elindeki bıçakla Mehek’in elinin kesilmesine sebep olmuştur.

Mehek, Shaurya’nın Annesiyle Tanışıyor! Mehek’in eline pansuman yapılırken bile süre devam eder. Mehek dışarıda eline pansuman yapılırken bir kadınla tanışır. Bu kadın Shaurya’nın annesidir. Hint dizilerindeki tipik karşılaşma. Mehek, Shaurya’nın arkasından kadına atar tutar kadının da bu çok hoşuna gider.

Aşk Yakar Oyuncuları Şaşırtan Yaşları ve Burçları

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Mehek kadından da cesaret alarak tekrar yarışmaya koşar. Az bir süresi kalmıştır. Shaurya yine onunla alay etmeye çalışırken Rajev ise Mehek’in bu zor durumunu görüp üzülür ve bu haldeyken bırakabileceğini söyler. Mehek cesaretini toplamak için gözlerini kapatır ve şarkı söylemeye başlar. Mehek annesini hatırlayarak ondan güç alır.

Mehek Elenecek mi? Süre biter ve tadımlar başlar. Mehek ilk üçe giremez. Son ikiye kalmıştır ve elenmekle burun buruna gelmiştir. Ama son anda elenmekten kurtulur ve diğer etaba geçmeye hak kazanır. Yarışmanın sunucusu Mehek’i tebrik eder. Mehek’in ise aklında konuştuğu kadın kalmıştır ve kim olduğunu sorar. O sırada Shaurya gelir ve sunucu kız gitmek zorunda kalır. Mehek de yürürken Shaurya’ya çarpar ve böylece ilk kucağa düşme gerçekleşir.

Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Aşk Yakar 6.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Mehek eve giderken konuştuğu kadınla Shaurya’yı birbirine sarılırken görüp şok olur. Bu kadının Shaurya’nın annesi olduğunu anlar ve telaşlanarak yanına gider. Aralarında geçen diyalogdan Shaurya’nın haberi olmamasını ister.

Shaurya ise Mehek’in annesiyle konuşmasına bozulur ve onu tehdit etmeye başlar. Ondan uzak durmasını söyler. Shaurya eve döndüğünde gündem karvoçut orucudur. Shaurya annesinin oruç tutmasını istemez. Bu özellikle de babası için yapılan bir etkinlik olduğundan baştan karşı çıkar.

Shaurya ve ailesi arasında sürtüşmeler yaşanıyor. Bunun sebeplerini de ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Shaurya’nın içinden bizim Maan Singh Kuranna çıkıyor. Oda yumruklarken resmen içindeki öfkesini kusuyordur.

Karvoçut Bayramı! Ertesi sabah Karvoçut Bayramı başlar. Kızlar kına yakıp dans etmeye başlamıştır. Sharmalar bu kadar hareketliyken Khanna evi bir hayli soğuk ve yalnızlık duygusu hakimdir. Shaurya’nın annesi eline kına yakar. O sırada Svetlana ismi geçer. Oda sinsi bakışlar atarak içeriye girer. Herkese laf sokamaya başlar. Shaurya’da bu kadına ters ters bakınca aralarının çok iyi olmadığını anlıyoruz.

Sonal ve nişanlısı ev bakmaya gelmiştir. Sonal yanında Mehek’i de getirmiştir. Ama bir kişi daha ev bakmaya gelir. O da Shaurya’dır. İkili aynı binada fakat farklı dairelerdedir. Mehek bir ara Shaurya’nın sesini duyar ve gerilir. Sonal nişanlısının arkadaşıyla buluşmaya gider ve Mehek onu idare edecektir. O sırada Shaurya’nın üzerine kuş pisler ve Shaurya onu temizleyecek yer arar. Mehek’in bulunduğu dairenin lavabosuna girer. Shaurya’yı gezdiren emlakçı Shaurya’yı göremeyince gittiğini zannedip güvenlikten kapıları kilitlemesini ister. Böylece Mehek ve Shaurya aynı dairede kilitli kalmıştır.

Aşk Yakar Oyuncularının Şimdiki Halleri !

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Aşk Yakar 6.Bölüm Özeti – 6 Şubat Pazar Günü Neler Olacak?

Shaurya hemen Mehek’i kendisini takip etmekle suçlar. Daha sonra ikili telefonlarına sarılır ve yardım istemeye koyulur. Shaurya’nın telefonu çekmez. Mehek ise Sonal’ı arar ama sesini duyuramaz. Bu durum Shaurya’nın canını sıkar. Milyon dolarlık telefonu çekmezken üç kuruşluk Mehek’in telefonu nasıl çekiyordur. Kaba adam Mehek’in elinden zorla telefonu çeker. Mehek ise telefonunu vermek istemeyince aralarında kavga çıkar ve böylece Mehek’in telefonu su dolu kovanın içine düşer.

Shaurya üç kuruşluk telefon için ağlamasına kızınca Mehek de Shaurya’nın telefonunu yere fırlatır. Shaurya da sinirlenip altta kalmaz su dolu kovayı Mehek’in başından aşağı boşaltır.

Bu arada saatte epey ilerler ve Mehek’i evde olmaması büyük panik yaratır. Ayrıca oruç olan Mehek’in ise tansiyonu düşmüştür. Shaurya ona bir şeyler yedirmek için akla karayı seçer. Ama Mehek ayı görmeden orucunu bozmayacağını söyler. Shaurya ayı beklemeye başlar. Kucağında balkona çıkarıp Mehek’in orucunu açar.

Diğer tarafta Mehek’in amcaları dairenin olduğu yere gelip güvenlikçiye onları görüp görmediğini sorar. Güvenlikçi onları görmediğini söyleyerek geri yollar. Shaurya ise lambaları açıp kapayarak güvenlikçinin dikkatini çekmeyi başarır. İkili evden çıkabilmiştir. Shaurya Mehek’i kucağında taşıyarak arabaya bindirir. Ardından Mehek’in evine gelince tekrar kucağına alır. Mehek kızsa da avluya Shaurya’nın kucağında girecektir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın