Aşk Yakar 4.Bölüm Özeti – 4 Şubat Cuma

Aşk Yakar 4

Kanta Yenge’den Yeni Hamle: ” Mehek Yarışmaya Katılacak!”

Aşk Yakar 4.bölüm özetinde Rajev, Mehek’in yarışmaya katılması konusunda ısrarcı davranmıştı. Hem Mehek hem de ailesi bu olaya çok fazla ilgi göstermeyince aradığını bulamayıp başı önde çareyi geri dönmekte bulmuştu. Aşk Yakar 4.bölüm özeti devam ediyor.

Aşk Yakar 4.bölüm özetinde Rajev başına gelenleri Shaurya’yla da paylaşır. Onun anlattıklarını asla önemsemez. Fakir bir ailenin tipik bir hareketi olduğunu vurgular. Sürekli Mehek ve ailesini yerer.

Kahvaltı masasında ise yarışma gündemi vardır. Mohit böyle bir fırsatı teptiği için kuzeni Mehek’e kızar. Nehal ise kıskançlığından Mehek’in bu durumu idare edemeyeceğini söyler.

Kanta Gaza Geliyor! Kahvaltıya Sonam’ın annesi gelir. Yine mabet ve yemekler konusu vardır. Ama onun asıl yumurtlamak istediği konu Pami’nin de oraya geleceğini söylemektir. Kanta yenge hemen atlar ve geleceklerini söyler. Son yaşanan hakaret dolu tartışmanın ardından kimseden korkumuz yok diyerek gözdağı verir.

Kanta yengenin gece uykuları kaçar. Mehek konusunda doğru karar verip veremediğini düşünür. Uykusu kaçıp mutfağa gidince Mehek’in şarkılar söyleyerek yemek yaptığını görür ve onun çok mutlu olduğunu anlar. Gerçekten de yemek yapmak onun için bir tutkudur.

Mabede gidildiğinde Pami, Mehek ve Kanta yengeyi karşılar. Güler yüzünün altında yılan gibi sokan dili vardır elbette. Pami gecenin bir yarısı aranıp hakarete maruz kaldığını söyler. Pami arayanların onlar olduğunu anlamıştır. Mehek böyle bir ortamda kavganın yeri olmadığını söyleyip yengesini de alıp uzaklaştırır. Pami böylece söyleyecekleri içinde kaldığından daha da bilenir.

Bu ortamda da Arjey ve Nehal yine gizli gizli buluşurlar. Nehal, Arcey’in son yaptıklarından sonra ona yüz vermeye pek niyetli değildir. Arcey sürekli annesinden korkuyordur.

Aşk Yakar Mehek Kimdir?

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Aşk Yakar 4.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Pami’den Şok Hareket! Hep birlikte yemek yendiğinde Pami sivri dilini yeniden gösterir. Ortamın huzurunun kaçmaması için Sharmalar çareyi kalkıp gitmekte bulur. Onlar ayaklandığında Pami ağzındaki baklayı çıkarır. Oğlunun evleneceğini ve yemekleri de Mehek’in yapmasını istediğini söyler. Mehek’in avcuna da peşin para sayıp bırakır. Gururlu ve zafer elde etmiş şekilde arkasını dönüp yürüyüp gider. Ama onu durduran Kanta yenge olur.

Mehek’in yemek yapmasını ve sürekli onu övdüğü için teşekkür eder. Bundan sonra Kanta yenge duygu dolu bir konuşma yapar. Mehek’in yaşadığı çocukluğu başına gelenleri anne ve babasını anlatır. Herkes duygulanıp ağlamaya başlar.

Mehek Yarışmaya Katılacak! Yenge konuşmanın sonunda senin oğlun evlenirken Mehek çok meşgul olacak. Televizyona çıkıp Hindistan’ın şefini aradığı yarışmada olacağını söyler. Herkes bu habere çok şaşırır. Kanta yenge ani bir kararla Mehek’in yarışmaya katılmasına karar vermiştir. Herkes alkışlamaya başlar.

Eve döndüklerinde ise davullu kutlama vardır. Ama Mehek çok mutlu değildir. Aksine endişelidir ve başına neler gelecek bilmiyordur. Onu tedirgin eden noktalardan bir tanesi de Shauryan’ın tavrıdır.

Ravi amca ve Mansi yenge apar topar evden ayrılır. Sonunda arabalarına kavuşmuşlardır. Onlar mutlu mesut ilerlerken motor gelip arabaya çarpar. Ravi çok sinirlenip arabadan iner ve adamla kavgaya tutuşur. Kavgayı gören Sonam eve koşup herkese haber verir. Kavgayı ayırmaya geldiklerinde arabayla karşılaşırlar. Büyük abinin morali bozulur. Ondan habersiz araba alındığı için tepki gösterir. Ravi ise abisini kıskançlıkla suçlar. Ortam gerilir. Eşler ise kendi kocalarına kızıp durumu toparlamaya çalışırlar.

Yemek esnasında da Mehek’in yemeğinin biri çok tuzlu diğeri ise tuzsuz olmuştur. Yemekleriyle amcalarına yeni bir ders hazırlamıştır. Kavgalarda hayatın tuzu biberi der. Onlar olmadan tatsız olur diyerek amcalarını barıştırır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Aşk Yakar 4.Bölüm Özeti – 4 Şubat Cuma Günü Neler Olacak?

Bu barışmayı kutlamak için amca arabayla herkesi gezintiye çıkarır. Ama bu gezinti bazı gerçekleri açığa çıkaracaktır. Benzinciye uğradıklarında arabanın dizel değil benzinli olduğunu öğrenir. Arabanın arkasında da Shaurya vardır. Yine tam bir fakir kavgası diye çıkışır. Uzaktan da Mehek’i görüp izlemiştir.

Ertesi gün Shaurya ve Rajev yarışmacı formlarını okurlar. Shaurya Mehek’i görür ve Rajev’e favori yarışmacısının da katıldığını söyler. Tabi Shaurya yine dalga geçmeden duramaz. Evde ise Mehek’in yarışmaya kabulü büyük bir sevinçle karşılanır.

Yarışma alanına gidilir. Mehek dili tutulmuş gibi davranır. Shaurya’nın geldiğini görür. Yarışmanın ilk etabı başlar. Belli malzemelerle bir yemek ortaya konmaları istenir. Herkes Risotto yaparken Mehek ne yapacağına karar vermez. Bu malzemelerle anca lapa olur diyerek düdüklü tencere ister. Bu Shaurya tarafından dalga konusu olur. Durmadan Mehek’e baskı uygular. Mehek sonradan etrafına bakar ve lapa yapmasının doğru olmadığına kanaat getirir

Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Süre biter ve sıra tadıma gelir. Yapılan Risottolar pek beğenilmez. Mehek ise pirinç mücveri yapmıştır. Shaurya ise Mehek’i diskalifiye ettiğini söyler. Mehek ve Shaurya arasında sular durulmayacak gibi .

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın