Can Yoldaşım 194. Bölüm Özeti – 9 Şubat Çarşamba

Can Yoldaşım 194

Sandiya ve Suraj YAN YANA! Kurtarma Planı Başarılı Olacak Mı?

Can Yoldaşım 194. bölüm özetinde hükümet Maya ve ekibinin isteğini kabul etmişti. Zakir ve Sandiya ise yeni bir plan hazırlamıştı. Bu plan Zakir ve Raj’ın yüzlerini değiştirmekti. Peki 194. bölümde bizleri neler bekliyor? Yüz nakli planı işe yarayacak mı? Can Yoldaşım 194.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım 194. bölüm özetinde Sandiya ve Zakir başarılı olabilecek mi? Hükümet, Maya ve ekibiyle konuşarak Raj’ı serbest bırakacaklarını açıklar. Maya’dan da rehineleri serbest bırakmasını ister. Maya elbette Raj’ı görmeden tüm rehineleri bırakmayacaktır. İyi niyet göstergesi olarak 10 yolcuyu bırakacağını açıklar. Hükümet bunu kabul eder.

Maya uçağa döndüğünde hükümet ile konuşup 10 kişiyi bırakacaklarını söyler. Ancak Maya 10 kişiyi seçme işini eğlenceli hale getirecektir. Bu yüzden oyunlara başlar. Önce rehine bir kadına annesi ve kızı arasında tercih yaptırtır. Sonra bundan vazgeçerek havaya çikolata atarak bunu ilk alanı serbest bırakacağını söyler. Rehineler birbirlerini ezerek çikolatayı almaya çalışır. Maya ve ekibi ise gülüşerek bu anları izler. Bu küçük düşürücü duruma son veren kişi ise Suraj olur.

Rehineler birlik içinde! Suraj’ın bu müdahalesiyle tüm yolcular yaptıkları bu saçmalıktan çıkarlar. Herkes yeniden birlik olur. Maya ve ekibi bir anda rehinelerin tekrar birlik olmasına şaşırır. Rehineler sadece on kişinin gitmesine karşı koyar. Ya herkes gidecektir ya da kimse gitmeyecektir!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Can Yoldaşım 194. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Rehinelerin bu tavrı sonuç verir. Maya ve ekibinin alaycı oyunu sona erer. Rehineler gidecek on kişiye kendileri karar vereceklerdir. Suraj ve yolcular önceliği çocuk ve yaşlılara verirler. Rehineler için işler iyiye giderken aynı şekilde Sandiya ve Zakir’in planı da yolundadır. İkili küçük bir oyunla hükümet görevlilerini bile kandırmayı başarır. Zakir’i gerçekten Raj sanan görevlilerin artık bu plana güvenleri tamdır.

Operasyon başlasın! Hükümet yetkilileri Zakir’e olası riskleri anlatır. Planın başarısız olması onu hain noktasına getirecektir. Zakir tüm sorumlulukları kabul ettiğini, ülkesi için ölmeye hazır olduğunu söyler. Zakir’in bu sözlerinden sonra ekip operasyona başlar.

Maya ve ekibi 10 kişiden oluşan rehineleri serbest bırakır. Hükümete ait bir helikopter rehinleri alarak götürür. Rehineler içinde Sandiya’ya yakın sadece Chaturi vardır. Santoş ve Suraj orada değildir. Maya ve ekibi rehinelerin serbest bırakılmasının hemen ardından hükümeti arayarak Raj’ın teslim edilmesini ister. Raj’a eşlik edecek kişinin de Sandiya olmasını ister. Maya ve ekibi Sandiya’nın işini bitirmeye kararlıdır.

Sandiya tehlikede! Göreve gitmeden önce Sandiya Arun ile duygusal bir konuşma yapar ayrıca aile üyeleri ile de konuşur. Onlar durumun tehlikesinden yakınıp dururlar. Sandiya ailesinin desteğini alamadığı için yine kendisini yalnız hisseder. Zakir ve hükümet yetkililerinden biriyle helikoptere atlar. Raj kılığında olan Zakir’i teslim edip tüm rehineleri alacaklardır.

Aşk Yakar 1.Bölüm Özeti – 31 Ocak Pazartesi

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Can Yoldaşım 194. Bölüm Özeti – 9 Şubat Çarşamba Günü Neler Olacak?

Can Yoldaşım 194. bölüm özeti devam ediyor. İki tarafta pistte buluşurlar. Sandiya ve Maya karşı karşıya gelir. Maya neden silahsız gelmediğini sorar. Sandiya onlara güvenmediğini açıkça dile getirir. Maya Raj’ı görmek ister. Sandiya helikopteri gösterince Maya mutlu olur. Raj gözlerinin önünde duruyordur. İkili bir kandırmaca olmaması için kontrole karar verir.

Disha uçaktan çıkıp Raj’ın olduğu helikoptere gelir. Bu esnada Raj kılığına giren Zakir epey panik olur. Hükümet görevlisi de aynı şekilde panik içinde kalır. Disha helikopteri taramaya devam eder. Aynı şekilde Sandiya’da uçağı kontrol etmeye başlar. Sandiya uçağın içinde Suraj’ı görünce bir hayli duygusallaşır. İkilinin gözyaşları dolar. Sandiya Suraj’ın elini tutmak isterken bir el ikilinin arasına girer. Bu durum hem Suraj’ı hem de Sandiya’yı şoke eder. 

Can Yoldaşım 195.Bölüm Özetini Kaçırmayın! Özetler her gün 12.00’da yayında!

 • Raj Vurulacak mı?
 • Oyun Ortaya Çıkacak mı?
 • Santos Vurulacak mı?
 • Santoş Sandiya’yı Vuracak mı?

Gelecek bölüm bir hayli heyecanlı bizden söylemesi….

Can Yoldaşım bölüm özeti
Can Yoldaşım bölüm özeti
Can Yoldaşım bölüm özeti
 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir