Aşk Yakar 27.Bölüm Özeti – 28 Şubat Pazartesi

Aşk Yakar 27

Arcey ve Rohit, Mehek’i Kaçırıyor

Aşk Yakar 27.bölüm özetinde Kanta, Mehek adına yeni bir karar alır. Bu karar Shaurya’yı çileden çıkarır. Mehek ile yalnız kalmanın yollarını arayan Shaurya’yı kötü bir sürpriz beklemektedir. Aşk Yakar 27.bölüm özeti devam ediyor.

Aşk Yakar dizisinde Arcey, Mehek ve Shaurya’nın fotoğraflarını gizlice çekmiş ve Kanta’ya atmıştı. Kanta şoke olmuş ve Mehek’ten bir söz istemişti. Mehek, Shaurya ile görüşmediğini ve yengesi ne derse sözünden çıkmayacağına dair söz verir.

Ertesi gün Shaurya, Mehek ile konuştuktan sonra Sharmalar’ın mahallesine gidip ev ve iş yerlerine zarar verdiği insanlara para yardımında bulunmuştur. Shaurya aynı davranışı Ravi ve Jevan amcalara da gösterir. Ama onlar Shaurya’nın yardımını istemezler.

Mehek, Shaurya’nın bu değişikliğini annesinden kaynaklı olduğunu düşünür. Ama annesinin olanlardan haberinin olmadığını görünce ikisinin yaptığı konuşmanın faydalı olduğunu görür. Ardından Mehek ve ailesi bir kaza atlatır. Yere düşen benzin ve sigara içen bir adam yemek kamyonunun alev almasına sebep olur. Shaurya koşup arabaya su döker. Daha sonra böyle tedbirsiz davrandıkları için Sharma ailesine kızmaya başlar.

Shaurya’nın elinin yandığını gören Mehek krem sürmek ister. Önce Mohit’e kremi götürmesini ister. Mohit bunu istemeyince Mehek bir şey yapamaz. Daha sonra toplanıp gideceklerken Mehek, Shuarya’nın sesini duyar. Shaurya’nın eli fena halde yanmıştır. Mehek, Shaurya’nın yanına giderken kapıyı da örtünce kitli kalırlar.

Aşk Yakar Oyuncularının Şimdiki Halleri !

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Aşk Yakar 27.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Kanta da evde Mehek’in geç kalmasıyla endişelenmeye başlar. Onu arar ulaşamaz. Mehek telefonun çekmediğini söyler aynı zamanda üşümeye de başlamıştır. Shaurya da sabaha kadar burada kalacaklarını söyler. Donmamak içinde birbirlerine yakın olmaları gerektiği belirtir. Shaurya, Mehek’in üzerine giderek onu korkutur. Shaurya, Mehek ile alay ediyordur. Shaurya işçilerine mesaj atmıştır kapı da açılmıştır. Mehek kendisine gülen Shaurya’yı dövmeye başlar.

Ertesi sabah Sharmalar işe hazırlanırken Kanta onları durdurur. Sadece Mansi ve çocukların işe gideceğini söyler. Mehek’e görücü geleceğini haber verir. Mehek ağlamaya başlar Evlenmek istemediğini dile getirse de Kanta yengesi tarafından çok umursanmaz.

Shaurya’nın gözü de yollarda kalmıştır. Sharmalar’ın işe eksik geldiğini fark eder. Mehek’in yokluğu da içten içe onu iyice meraklandırır. Shaurya Mehek’i arar. Mehek’te gelen görücülerle uğraşmak zorunda kalmıştır. Sandeep ise Mehek’ten çok işiyle ilgileniyor gibidir. Evlenince Mehek ev işlerine bakarken o Mehek’in işiyle ilgilenirmiş.

Sandep ve Mehek akşam kahve sözü ile ayrılır. Mehek’in işe gelmesiyle Shaurya rahat bir nefes alır. Ama bir sorun vardır. Mehek’in hiç yüzü gülmüyordur. Shaurya Mehek’in etrafında pervane olur. Mehek’in ağzını ise bıçak açmaz. Shaurya Mehek’e mesajlar atar ama Mehek onları da yanıtsız bırakır.

Aşk Yakar 27.Bölüm Özeti – 27 Şubat Pazar Günü Neler Olacak?

Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Sandep Mehek’in yanına gelir. Mehek, Shaurya görmeden onun arabasına atlayıp gitmek ister. Sandeep ise Shaurya’nın arabasına çarpar. Shaurya adamın üzerine yürür. Onu bir güzel dövmeye başlar. Kavga esnasında da Mehek ile evleneceklerini öğrenir.

Shaurya Sonal’den gidecekleri yeri öğrenip peşlerine düşer. Zorla Mehek’i arabasına bindirir. Shaurya arabasını hızlı ve öfkeli sürer. Mehek ona ne yapmaya çalıştığını sorar. Böyle davranmasının anlamsız olduğunu vurgular.

Kanta ise bu olaylar sonrasında Shaurya’nın evine gidip onu tokat manyağı yapar. Karona ise Kata’yı zor dururdur. Sharmalar’ı ise yeni bir olay beklemektedir. Kamyonları belediye tarafından mühürlenmiştir. Eksik evraklar vardır. İş güveniği eğitimleri eksiktir ve geçen gün çıka yangında cabası. Kanta yine bunun acısını Shaurya’dan çıkarır. Mehek bir an önce bu begeyi almak için kursa gider. Jevaan amcası da ona eşlik eder. Jevan amcası kaçırılır. Mehek’i ise Arcey ve Rohit yolunu keser. Mehek’in üzerine yürürler. Süper kahraman Saurya çıkıp kötü adamları alt eder. Kurs devam ederken Jevan amcayı kaçıranın Vicky’i olduğunu görüyoruz. Shaurya yalnız kalmak için böyle bir plan yapıyor. Gecenin sounda ise Arcey ve Rohit Shaurya’yı yaralayıp Mehek’i kaçırırlar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın