Can Yoldaşım 219. Bölüm Özeti – 6 Mart Pazar

Can Yoldaşım 219

Santoş ve Arun TUTUKLANDI! Kardeşlik Ortaya ÇIKIYOR!

Can Yoldaşım Hint dizisinin 219. bölüm özetinde Santoş yıllardır görmediği kayıp torunu Vansh’la şans eseri karşılaşmıştı. Bu karşılaşma da Santoş adını koyamadığı hislere kapılmıştı. Diğer tarafta Chotu ve Bülbül arasında ise Vansh için bir savaş başlamıştı. Peki 219. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 219.bölüm özeti devam ediyor.

Santoş torunu ile karşılaştır! Vash’ın mendilini alan Santoş garip duygular içerisine girer. Arun’a mendili gösteren Santoş mendildeki V harfine dikkat çeker. Bu gizemli çocuğun ismi torunu Ved ile aynı harfi taşıyordur. Ayrıca Santoş içinde adlandıramadığı hisler yaşar.

Arun’da Santoş ile aynı fikirdedir. Çocuğun isminin baş harfi, Sandiya’ya benzemesi, iyilik dolu kalbi… Her şeyiyle bu çocuk tıpkı Santoş’un kayıp torunu Vansh gibidir. Santoş bu durum karşısında oldukça heyecanlanır. Durumu Sandiya ve Suraj ile paylaşmak ister.

İkizlerin doğum günü! Diğer tarafta miniklerin doğum günü yaklaşıyordur. Okulda Vansh arkadaşlarını doğum gününe davet eder, aynı şekilde Ved’de doğum gününü olduğunu söyleyerek arkadaşlarını davet eder. Bu durum çocuklar arasında şaşkınlık yaratır. İkiniz kardeş misiniz diye sorarlar? İkili bunu reddederken çocuklar Ved’in partisine gitmek ister. Suraj’ın otelinde olacağını dünürler. Ved arkadaşlarının bu düşüncesi karşısında gerilir. Şimdi ne yapacaktır?

Aşk Yakar 25.Bölüm Özeti – 25 Şubat Cuma

Can Yoldaşım 219. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Diğer tarafta Sandiya ise Ved’in sözlerini düşünür. Ved babasının işinden dolayı utanıyordur. Sandiya bir şekilde Ved’in bu fikrini değiştirmesi gerektiğini düşünür. Ama bunu nasıl yapacağını bilemez. Sandiya’nın aklına şans eseri gelecek fikir ise televizyonda yayınlanan yemek yarışması olur. Suraj bu yarışmaya çıkarsa ülke genelinde popüler olacak  ve böylece Ved onunla gurur duyacaktır.

Ved’in ince düşünüşü! Çocukların Suraj otelde ki doğum günü düşüncesi akılları karıştırır. Kimse Vansh’ın partisine gitmek istemez. Herkes Ved’in doğum gününde olmak ister. Vansh üzülürken Ved bu duruma müdahale eder. Vansh’ı toparlayarak herkesin onun doğum gününe gideceğini söyler. Vansh bunun nasıl olacağını sorarken Ved arkadaşlarına kendi doğum gününü daha sonra yapacağını söyler. Bunun üzerine Vansh Ved’i de doğum gününe davet eder.

Okul günü sona ererken Santoş ve Arun daha önce karşılaştıkları Vansh ile görüşmek için aynı yere giderler. Vansh mendilini geri alırken Arun ona ismini sorar. Vansh babasının yabancılara adını söylememesini istediğini dile getirerek cevap vermez. Arun ben bir sihirbazım diyerek Vasnh’a ismini söyler. Vansh bu duruma şaşırır.

Santoş ve Arun tutuklandı! İkili böylelikle torunlarını bulduklarına emin olurlar. Santoş Vansh için getirdikleri tatlılardan ona yedirmek ister. Tam bu esnada Ankur polis ile beraber gelir. Polis Santoş ve Arun’u uzaklaştırma kararına uymadıkları için tutuklar. Santoş ve Arun şaşkın bir şekilde kala kalır.

Can Yoldaşım 219. Bölüm Özeti – 6 Mart Pazar Günü Neler Olacak?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Tutuklanan ikili çocuk kaçırma ile suçlanır. Özellikle Ankur Santoş ve Arun’a yönelik oldukça agresif davranır. Santoş, Sandiya’yı aramak isterken Ankur bunu engeller. Mahkeme kararını göstererek Sandiya’nın hiçbir şey yapamayacağını söyler. Santoş mahkeme kararı da ne deyince Ankur, Sandiya’nın her şeyi bildiğini anlatır. Santoş ve Arun böylelikle Sandiya’nın Vansh’ı onlardan sakladığını anlamış olur. Tabi Ankur bu durumu çok fazla uzatmaz. Polise şikayetçi olmadığını ancak Rathilerin gözünü korkutmak istediğini söyler. Santoş ve Arun bir süre daha gözaltında kaldıktan sonra serbest kalır.

Mena ve Vikram Döndü! Bu arada Ved oldukça üzgündür. Vansh’ın doğum günü olduğu için kimse onunkine katılmayacaktır. Suraj oğlunu kendine getirmek istese de Ved’in morali kolay düzelmez. Bu esnada Pari ve Mısri dışarı çıkar. İkili Ved için hediye almayı düşünür. Misri alışverişte dolandırıcılık yapan bir çift görür. Bu ikilinin anne ve babası olduğunu tahmin eder. Nitekim tahmininde yanılmaz. Mena ve Vik yurtdışından dönmüştür. Mena kızından bu durumu saklamasını ister. Mısri ise annesine şantaj yaparak teklifi kabul eder.

Konakta ise Santoş ve Sandiya yüzleşir. Sandiya tüm olanları Santoş’a anlatır. Mahkeme kararını göstererek artık Vansh’a yaklaşamayacaklarını söyler. Santoş, Sandiya’nın da bu konuda çaresiz kaldığını fark eder. Torununu tekrar görebilmek için kimden yardım isteyeceğini kara kara düşünmeye başlar.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir