Aşk Yakar 16.Bölüm Özeti – 16 Şubat Çarşamba

Aşk Yakar 16

Mehek Shaurya’yı Evden Atıyor

Aşk Yakar dizisinde Kanta Yenge ayağını burkmuş evin tüm sorumluluğu bir anda Shaurya’ya geçmişti. Shaurya eline geçen bu fırsatı değerlendirip Mehek’e bu ailede yaşayabileceğini kanıtlamaya çalışır. Aşk Yakar 16.bölüm özeti devam ediyor.

Shaurya, Kanta yengenin yaklarına masaj yapar. Kata yenge canının acısıyla bağırır. Mehek tüm ailenin Sharya’ya dinlemesine gıcık olur. Mehek, Shaurya’nın Kanta’yı azarladığını görünce şaşırır ama Kanta ve tüm aile onu dinliyor. Daha sonra Shaurya, Mehek’in çayını sevdiği şekilde hazırlar ve Mehek, Shaurya’nın çabaları karşısında bunalır. Daha sonra Shaurya ve Mehek’in tüm ailesi bir oyun oynamaya başlar. Tüm aile yie bir arada eğlenirken Svetlana polisle birlikte gelip tüm ailenin huzurunu kaçırır.

Polis Baskını! Svetana yüzüğünün kaybolduğunu bu yüzden Sharmalar’ın evinde arama yapılmasını istediğini söyler. Polisleri gören mahalledeki insanlar dedikoduya başlar. Bu Sevatlana’nın istediği bir şeydir. Dede ve amcalar polislere engel olmak ister. Svetlana Mansi’nin yüzüğü almış olabileceğini söyler. Masi ağlayarak hırsız olmadığını söyler.

Polis ve Shaurya arasında da gerilim yaşanır. Araya amcalar girip Shaurya’yı sakinleştirmeye çalışır. Polisler aramaya başlayınca her yeri kırıp döker. Yaşlılara da acımasız davranırlar. Sinirler daha çok gerilir.

Polis yüzüğü bulamadığını söyler ve evden ayrılırlar. Svetlana kişisel algılamamalarını söyleyerek resmen aileyle dalga geçer. Shaurya ve Svetlana birbirine çıkışır.

Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Aşk Yakar 16.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Dede kendisini iyi hissetmez ve sandalyeden yere düşer. Herkes onun yanına gider. Shaurya ona yardım etmeye çalışır. Mehek olanlardan Shaurya’yı sorumlu tutar. Bir anda oklar Shaurya’ya çevrilir. Mehek resmen tüm hırsını Shaurya’dan çıkarmaya çalışır. Svetlana’nın önce amcalarını sarhoş edip dalga geçmesi ardından hırsızlık suçlamasıyla evi basmasını kaldıramaz. Shaurya’ya bir kez daha ayrı dünyaların insanı olduğunu anlatmaya çalışır.

Mehek, Shaurya’yı Evden Atıyor! Evde ipler iyice gerilir. Mehek bir yanda Shaurya’nın eşyalarını topluyor bir yandan da onu evden kovuyordur. Nehal araya girip Shaurya’nın bir haftalık süresinin dolmadığını hatırlatır. Mehek sinirle duvardaki çizelgeleri yırtıp atar ardından da Shaurya’ya onu sevmediğini söyler. Mehek ,Shaurya’ya olan öfkesini kustuktan sonra onu evden atmıştır.

Shaurya eve dönmüş ve artık onu sevenler için çabalamaya karar vermiştir. Özellikle Radjiv’in yanında çalışacak işlerini yoluna koyacaktır. Bunun için Shaurya Tokyo’ya gidecektir. Eşyalarını hazırlatır.

Evde de Nehal akılları başa getiren isim olur. Shaurya’nın bu aile için yaptıklarını göremediklerini söyler. Nehal intihar etmeye çalıştığını ve buna Shaurya’nın engel olduğunu söyler. Nehal Arcey hakkında yaşadığı tüm detayları ailesine anlatır. Aile gerçeklerle yüzleşir. Bu durum onlara çok ağır gelir. Ardından Mehek’te Shaurya hakkındaki gerçekleri de görmüştür. Mehek, Shaurya’dan özür dilemeye karar vermiştir.

Mehek, Shaurya’dan Özür Dileyecek! Mehek soluğu Shaurya’nın evinde alır. Shaurya bahçede spor yapıyordur. Meek Sahurya’yı arar ama Shaurya cevap vermez. Mehek koşarak Shaurya’nın yanına gelir. Mehek onunla konuşmak istediğini söyler. Shaurya acelesi olduğunu eğer konuşmak istiyorsa onunla birlikte koşmasını ister.

Aşk Yakar Oyuncularının Şimdiki Halleri !

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Aşk Yakar 16.Bölüm Özeti – 16 Şubat Çarşamba Günü Neler Olacak?

Mehek nefes nefese kalmıştır. Zaten koşarak geldiğini söyler. Durması için yalvarır ama Shuarya durmaz. Mehek, Shaurya’dan özür diler. Onu sevdiğini anladığını itiraf eder. Ama bu Shaurya’yı ikna etmez. Evden atılarak gururu incinmiştir ve kolay kolay Mehek’i affetmeyecektir.

Radjiv ve Shaurya telefonda konuşur. Shaurya Tokyo da otelde kalmayacağını ona ev tutmasını ister. Mehek, Shaurya’ın Tokyo’ya gideceğini duyunca ağlamaya başlıyor. Defalarca Shaurya’yı sevdiğini söyler. Shaurya ise onun yüzünde gözyaşından başka bir şey göremediğini söyler.

Svetlana tekrar Mehek’in Shaurya’nın peşinden gelmesine takmıştır. Bu kızdan kolay kurtulamayacağını düşünür. Ayrıca evdekilerde Mehek’in ne yaptığını merak ediyorlardır. Kapı çalar ve gelen Mehek’tir. Ev halkı onu soru bombardımanına tutar.

Mehek eve ömürlerinin sonuna kadar bu şeytan Kumar’a katlanmak zorunda kalacaklarını söyler. Aile dans etmeye başlar. Yakında düğün olacağı söylenir. Svetlana ise eve adamını sokmuş ve elektrik tesisatını bozdurmuştur. Bakalım Svetlana daha bu ailenin başına nasıl çoraplar örecek?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın