Can Yoldaşım 208. Bölüm Özeti – 23 Şubat Çarşamba

Can Yoldaşım 208

Suraj Gerçeği Öğrendi! Bağışçı Sandiya!

Can Yoldaşım Hint dizisinin 208. bölümde Sandiya’nın sakladığı sırrı öğrenmiştik. Sandiya herkesten gizli bir şekilde böbreğini Santoş’a vermişti. Ancak her geçen gün yaşananlar bu gerçeğin ortaya çıkacağının işaretidir. Peki 208. Bölümde bizleri neler bekliyor?  Can Yoldaşım 208.bölüm özeti devam ediyor.

Gerçek ortaya çıkacak mı? Sandiya yara izini aileden saklamak istese de onu zorlayacak olaylar yaşanmaya devam eder. Arun belinin ağrıdığını söyleyip bavulu kaldıramayınca Santoş işi Sandiya’ya paslar. Sandiya bu durumdan gerilirken oda servisi onu kurtarır.

Ancak Sandiya için işler zorlu geçmeye devam eder. Suraj, Sandiya’nın gözlerini kapatarak ona bir sürpriz yapar. Bu sürpriz Sandiya için oldukça tehlikelidir. Çünkü Suraj onu bir lunaparka getirmiştir. Sandiya lunaparkı görünce dehşete kapılır. Suraj roller coastera binmek ister. Sandiya uyarıları görünce gerilir. Zira hamileler veya yeni ameliyat olmuş insanların binmesi yasaktır.

Neyin var Sandiya? Sandiya gerçeği saklamak için sessiz kalmaya devam eder. Ancak roller coastera bindiğinde durumun ciddiyetini anlar. Bağırarak aletten iner. Suraj, Sandiya’ya neler olduğunu sorar. Sandiya’nın bu denli garip hareketleri nedendir?

Can Yoldaşım 208. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Aşk Yakar 16.Bölüm Özeti – 16 Şubat Çarşamba

Sandiya sessiz kalmaya devam etse de gerçekler er ya da geç çıkmaya kararlıdır. Suraj’ın Sandiya’nın çantasında bulduğu ilaçlar ise büyük bir şüphe yaratır. Suraj bu ilaçları alarak doktora götürür ve ona ne için verildiğini sorar. Doktor ilaçlara baktığında oldukça ağır ağrı kesiciler olduğunu söyler. Bunu kullanan kişinin büyük bir ameliyat geçirmiş olabileceğini anlatır. Doktorun bu sözleri Suraj’ın kafasında büyük soru işaretleri yaratır.

Suraj gerçeği öğrendi! Bu soru işareti Suraj otele döndüğünde de yaşanır. Chavi havuzda boğulma tehlikesi yaşar. Sandiya yine ikilemde kalır. Bir başkası Chavi kurtarır. Bu durum Suraj’ın dikkatini çeker. Suraj odaya gittiğinde ise Sandiya’nın ilaçları ile Santoş’unkileri karşılaştırır. İlaçların aynı olduğunu fark eder. Bu gerçekle beraber parçalar Suraj’ın kafasında birleşir. Sandiya’nın aniden ortadan kayboluşu, İsviçre’ye gitmeyişi. Suraj Santoş’a böbrek bağışlayanın Sandiya olduğunu anlar. Bu gerçekle birlikte Suraj gözyaşlarına boğulur.

Sandiya Suraj’ın yanına geldiğinde ondaki değişimi hemen fark eder. Nitekim Suraj Sandiya ile yüzleşir. Ona gerçeği bildiğini söyler. Santoş’a böbreğini veren sensin der. Bunu neden sakladın diye Sandiya’ya sorar. Acıyla tek başına yüzleştiğini haykırır. Sandiya bunu aile için yaptığını söylerken Suraj büyük bir üzüntü duyar. O Sandiya’yı evden kovarken Sandiya onun için neler yapmıştır. Üstelik Sandiya’nın bu yaptığı onun kariyerini de etkileyecektir. Sandiya Suraj’ı sakinleştirir ve bu durumu herkesten gizlemesini ister.

Can Yoldaşım 208. Bölüm Özeti – 23 Şubat Çarşamba Günü Neler Olacak?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Sandiya ve Suraj’ın sırrı! Tatil bittikten sonra aile konağa geri döner. Santoş’un ikiliden isteği bir torundur. Ancak bu istek Hem Suraj hem de Sandiya’yı gerer. Aile konağa dönse de sorunlar bitmez. Mena konağa yeni bir hizmetçi alır. Bu hizmetçi tam bir dolandırıcıdır. Minikleri alıp dilendiriyordur. Sandiya bu duruma el atar ve her şeyi düzeltir.

Bu sorunun düzelmesiyle beraber Sandiya ve Suraj doktora gider. İkili bebek sahibi olup olamayacaklarını öğrenirler. Doktor tek böbrekle de iyi bir hayat sürüleceğini anlatır. Sandiya ve Suraj bu durumla birlikte rahat bir nefes alır.

2 Comments on “Can Yoldaşım 208. Bölüm Özeti – 23 Şubat Çarşamba”

  1. Keşke bu bölüm özetini videolu yapmasaydınız. Zaten youtube.com’dan almışsınız mesela bazı kişilerin youtubeleri açılmıyordur? O yüzden sizden ricam lütfen hepsini tek tek yazar mısınız o zaman daha rahatlıkla okuyabiliris.

Bir yanıt yazın