Aşk Yakar 14.Bölüm Özeti – 14 Şubat Pazartesi

Aşk Yakar 14

Mehek’in Amcaları Rezil Ettiler!

Aşk Yakar 14.bölüm özetinde Sharma ve Khanna aileleri tanışmak için buluşmuştu. Svetlana’nın görünen sevimli yüzünün arkasında yatan hain planları vardır. Shaurya teyzesinin bu haline erken tav olur ve aileleri baş başa bırakmak gibi yanlış bir hareket yapar. Kendisi Mehek ile el ele dışarıda eğlenirken Sharmalar ise zorlu bir deneyim yaşayacaklardır. Aşk Yakar 14.bölüm özeti devam ediyor.

Svetlana’nın ilk hedefi erkekleri sarhoş etmek olur. Artık onlarında aileden biri olduğunu vurgulayarak onlara zorla alkol vermeye kalkar. Kanta kocasına kaş göz yapsa da amcalar çoktan gaza gelmiş ve içkileri yudumlamaya başlarlar.

Shaurya’nın annesi de sağ olsun konuk oyuncu gibi misafirlerin yanında oturur. Svetlana’nın hareketlerine karşılık vermez. Erkekler sarhoş olmaya başlamışken Svetlena kadınları yemek masasına alır. Onlara da ayrı sürprizler hazırlamıştır. Mansi yemeklerin tadına bakmaya başlar. Vejeteryan olan bu aileye Svetlena özellikle sofrayı et yemekleriyle doldurmuştur. Mansi hemen kusmaya gider. Sarhoş amcalarda kendinden geçer. Ravi, Shaurya’nın babasına gidip sırnaşık hareketlerde bulununca babası Rai’ye tokat atar.

Bu anlarda Shaurya ve Mehek’te içeriye gelmiştir. Bu anlara şahit olan çift için zor dakikalar başlamıştır. Shaurya hemen babasına tavır alır. Bu yaptığının yanlış olduğunu vurgular. Zaten Shaurya o anda tüm bunların altından Svetlana’nın çıktığını anlar. Svetlana misafirlerin yanında ağlayarak rol kesmeye başlar. Duygu sömürüsü yaparak bir yandan da orta sınıf insan lafını sokarak olayların daha da hararetlenmesini sağlar.

Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Aşk Yakar 14.Bölüm Özeti – 14 Şubat Pazartesi

Mehek söylenenlere alınır ve amcalarını toparlayıp oradan ayrılırlar. Shaurya peşlerinden koşup yardım etmeye çalışsa da Mehek izin vermez. Kısacası ayrı dünyaların insanıyız vurgusu yapılır. Eve gidince babaanne ve dede amcaların sarhoş halini görünce yıkılır. Kanta’nın ise morali çok bozulmuştur. Mehek odasına gidip ağlamaya başlar.

Amcalar ayılmaya başlayınca durumun farkına varıp ağlanıp sızlanmaya başlarlar. Babaanne onlara bastonuyla vurur. Amcalar Mehek’in dizlerine çöküp af diler. Mehek ise böyle yapmamalarını bunun bir hata olduğunu amcalarıyla gurur duyduğunu söyler.

Shaurya da Mehek’ten özür dilemeye gelir. Tüm bunları aşabileceklerini ona anlatmaya çalışır. Mehek ailesinin saygı görmediği bir yerde yapamayacağını anlatır.

Ertesi sabah Shaurya’da valizini toplayıp Sharmalar’a yerleşmeye geldiğini söyler. Madem Mehek onun yaşantısını kabul etmiyordur Shaurya onun yaşantısını benimseyeceğini söyler. Mehek yine kabul etmez ve Shaurya’yı kapı dışarı eder. Daha sonra fark eder ki Shaurya kapının önüne yerleşmiştir. Mehek onu içeri alana kadar orada kalacağını söyler. Mehek inatçı çıksa da Shaurya kapıda üşüyüp hasta olunca onu içeriye almak zorunda kalacaktır.

Aşk Yakar Oyuncularının Şimdiki Halleri !

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın