Can Yoldaşım 204. Bölüm Özeti – 19 Şubat Cumartesi

Can Yoldaşım 204

Şoke Eden Mesaj! Sandiya Nerede? Neler Dönüyor?

Can Yoldaşım 204. bölüm özetinde Suraj tüm çabalarına rağmen Sandiya’ya ulaşamamıştı. Santoş’a ise sürpriz biri tarafından böbrek bulunmuştu. Suraj bu kişinin kim olduğunu görmek isterken hepimizin aklına Sandiya gelmişti. Peki 204. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 204.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım 204. bölüm özetinde Bağışçı Sandiya değilmiş! Suraj bağışçı kadının odasına gider. Kadın sedyede yatarken Suraj ona teşekkürlerini iletir. Hemşire Suraj’ı odadan çıkarırken Santoş ve kadın ameliyata alınır. Ameliyat oldukça başarılı geçer.

Dışarıda olan Rathi ailesi ise farklı konuları düşünmeye başlar. Santoş’un bakımı ve hastane masrafları için para gereklidir. Bu konuda Vik ve Mohit evi gizlice elden çıkarmaya karar verirler. Böylelikle tüm masraflar rahatlıkla karşılanacaktır. Tabi evi alacak Ankur’un onlar için ne planladığından ikilinin haberi yoktur.

Şoke eden Mesaj! Ameliyattan sonra Santoş ile görüşen ilk kişi Suraj olur. Santoş bu zor anında bile oğlunun mutluluğunu arzular. Ondan Sandiya ile görüşmesini durumu haber vermesini ister. Suraj bunu yapacağını söyler. Ancak odadan çıkıp Sandiya’yı aradığında şoke edici bir sesli mesajla karşılaşır. Bu mesajda Sandiya, Suraj’dan bir daha kendisini aramamasını istemektedir.

Aşk Yakar 13.Bölüm Özeti – 13 Şubat Pazar

Can Yoldaşım 204. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Bu mesajın ardından günler hızla geçer. Santoş konağa geri gelir. Konakta ise olaylar elbette iyi gitmez. Ankur’un getirdiği zarf Mohit ve Vikram’ın gizlice yaptıkları işi ortaya çıkarır. Chavi kağıdı kapıp okuduğunda konağın Vikram ve Mohit tarafından devredildiği görülür. Bu hasta olan Santoş’u deliye döndürür.

Mohit ve Vik rezil oldu! Santoş oğullarına bu belgenin ne olduğunu sorar. Zira belge de Santoş’un parmak izi vardır. Santoş burayı nasıl parmak basıldığını iki oğluna da sorar. Elbette Vikram ve Mohit bunu annelerinin en zayıf anında yapmışlardır. Bu olanlar Santoş’u büyük bir hayal kırıklığına uğratır.

Bu olayın üzerine bir kötü gelişme de Chavi ve eşi Dilip arasında olur. Mena Chavi’nin yalanını ifşa edince Dilip son noktaya gelir. Herkesin içinde Chavi’den ayrılır. Boşanma belgelerini yollayacağını söyler. Bu Santoş için ikinci büyük şok olur.

Felaketler üst üste geldi! Dilip’in bu hareketinin etkisini gören Arun devreye girer. Damadı ile konuşarak Chavi bir kerelik affetmesini ister. Ancak Dilip kararlıdır. Üstelik Arun hiçbir şey yapmadığı halde Sandiya’yı konaktan kovmuştur. Nasıl oluyor da bunca şeyden sonra Chavi için bir şans istiyordur. Bu cevap Arun ve ailenin suratına tokat gibi çarpar.

Can Yoldaşım 204. Bölüm Özeti – 19 Şubat Cumartesi Günü Neler Olacak?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Can Yoldaşım 204. bölüm özeti devam ediyor. Tüm bu karmaşa yaşanırken sesi çıkmayan tek kişi Suraj’dır. Sevdiği kadın gitmiş, ailesi parçalanmış ve o büyük yaralar almıştır. Arun oğlunun bu halini görünce dayanamaz. Yaptıkları için pişman olur. Suraj’a para vererek Sandiya’nın peşinden gitmesini ister. Ancak Arun’un bilmediği şey Suraj’ın Sandiya’dan aldığı sesli mesajdır!

Akıllanmaz Mohit! Nitekim Suraj Arun’a parayı geri vererek bunu reddeder. Tüm acısını dindirmek içinse işine yönelmeye çalışır. Bu durumun aksine Arun, Sandiya ve Suraj ile ilgili güzel bir rüya görür. Rüyada Suraj İsviçre’ye gitmiş ve Sandiya’yı bulmuştur. İkili birbirlerine sarılıp mutlu olmuşlardır. Arun her ne kadar böyle bir rüya görse de olanlar bunun tam tersidir.

Diğer tarafta işlerine devam eden bir diğer kişi de Emily olur. Emily bir müşteriye indirim yapınca Mohit ona kızar. Emily kadının kızının kanser olduğunu söyleyerek yardım etmek istediğini acıkalar. Bu durum Mohit’e fikir verir. Mohit Dilip’in ailesine giderek Chavi’nin kanser olduğunu söyler. Bunun üzerine Dilip’in annesi Chavi affetmeye karar verir. Santoş’u arayarak gelinlerini alacaklarını haber verirler.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın