Yeni Dizi Haberleri Gelmeye Devam Ediyor

Yeni Dizi Haberleri

Sezonun İddialı Dizileri

Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Dizilerin bir kısmı sezon finaline hazırlanırken bir kısmı da final bayrağını çekti. Peki yeni sezonda hangi diziler başlayacak? Yeni sezon için hummalı bir yarış başladı. İşte adı geçen oyuncular ve yeni projeler…

Yeni sezonda ekranda Hazal Kaya, Çağlar Ertuğrul, Kerem Alışık, Su Burcu Yazgı Coşkun, Burak Deniz, Kenan İmirzalıoğlu’nun adı geçiyor.

Ayrılık Da Sevdaya Dahil

Kod adı Ayrılık Da Sevdaya Dahil dizinin hazırlıkları başladı. Başrolde Kenan İmirzalıoğlu var. Şimdiden söyleyelim dizi dijital platform Netflix’te yayınlanacak. Netflix’te de yerli yapımlar artmaya hızla devam ediyor.

Senaryo ve cast çalışmaları devam ediyor. Ayrılık Da Sevdaya Dahil dizinin çekimlerine ekim ayı gibi başlanması planlanıyor. Diziyi Yavuz Turgul, Kurtcebe Turgul ve Nilgün Öneş’le beraber kaleme alıyor. 

Beyaz Yaka Dizisi

TRT’nin dijital platformu tabii için çekilen “Beyaz Yaka” dizisinin oyuncu görüşmeleri devam ediyor.

Birsen Altundaş’ın haberine göre mini diziyi aynı zamanda senaryoyu da Murat ve Eray Kaman’la beraber yazan Koray Şahin yönetecek. Şirket ortamında geçen dizide başarılı oyuncu Cem Gelinoğlu Yiğit Ekmekçioğlu karakterine hayat verecek. Oyuncu görüşmeleri süren dizinin belli olan oyuncularının başında Müfit Kayacan (Kadri Kaya), Şinasi Yurtsever (Metin Demir) ve Eray Kaman (Selçuk Işık) yer alıyor.

Osman Sınav’dan Atv İçin Yeni Dizi Kör Nokta

Atv’de yeni sezon hazırlıklarına tam gaz devam ediyor. Aldatmak ve Ben Bu Cihana Sığmazam dizilerinin finalinin ardından kalan boşluğu doldurmak gerekiyor.

Projenin adı Kör Nokta. “Yaralandığın yer, senin kör noktandır” sloganını taşıyan diziyi Funda Alp ve Didem Kaplan kaleme alıyor. Dizide Gece ile Aslım adlı iki genç kızın hikâyesi anlatılacak. Nokta, büyük bir trafik kazası sonrası yaşanan aşk, ihanet ve entrika olayları ekrana taşıyacak. Yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan dizinin şu günlerde cast çalışmaları devam ediyor.

Gecenin Kadınları

Sky Film ile Alman yapım şirketi SE&R Film Produktion çarpıcı bir projeyi daha seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor. “Gecenin Kadınları” adlı projenin yönetmeni ise Nefes Vatan Sağolsun ve Ayhan Hanım gibi yayınlandığı dönemde çok konuşulan ve büyük ses getiren Levent Semerci…

Gece çalışan kadınların dramatik, emektar ve fark edilmeyen hikâyelerini gün yüzüne çıkartarak perdeye taşıyan proje sete çıktı. Şimdiden merak yaratan Gecenin Kadınları’nın detayları önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kızılcık Şerbeti 66.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Sezon finalinde yer yerinden oynayacak. Görkem ve Nilay arasındaki savaşta yaralanan kim olacak? Kızılcık Şerbeti 66.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 66.bölümde yaşanacaklar!
 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Divane Gönlüm Final Bölümü Özeti – 18 Haziran Salı
  Divane Gönlüm final Bölümü Full İzle. Divane Gönlüm final bölümde neler olacak? Divane Gönlüm final bölüm özetinde Sultan, Nagin tarafından vurulur. Harun suçu üstlenir. Divane Gönlüm final bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 19.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Divane Gönlüm 19. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 19. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 19. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 19.bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 18.Bölüm Özeti – 14 Haziran Cuma
  Divane Gönlüm 18. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 18. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 18. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 18.bölüm özeti devam ediyor.