Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba

Sultan İlk Görüşte Nagin’den Hoşlandı!

Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Mayıs Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Divane Gönlüm 1. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 1. bölüm özetinde Nagin ve Sultan karşılaşıyor. Divane Gönlüm 1. bölüm özeti devam ediyor.

Divane Gönlüm dizisi
Divane Gönlüm dizisi

Pakistan Dizi Özetleri Divane Gönlüm dizisinde Nagin ve Sultan’ın hikayesini izliyor olacağız. Nagin’in ablasının yanında zor şartlarda yaşadığına şahit olduk. Nagin iş arayışına girmiştir. Ablasının kocasıysa onu bir an önce evlendirip evin yükünü hafifletmek istiyordur. Nagin’in eniştesi huysuz ve paraya tamah eden bir karakter.

Nagin’in iş hayatı biraz zorlayıcı. Yine diğer dizilerde olduğu gibi kadının zor şartlara katlandığı erkeklerin tacizine uğradığını görüyoruz. Nagin iş görüşmelerinde bile erkeklerin sarkıntılığına maruz kalır. Eniştesi otobüs hostesliği işi bulmuştur. Fakat Nagin’in ablası bu durumu hoş karşılamaz. Erkek egemenliğini düşününce kadının otobüste hosteslik yapması hoş karşılanmayacaktır. Nagin bu işe bir fırsat vermek ister ve kabul edilir.

Diğer tarafta Sultan vardır. Ailesini küçük yaşta kaybetmiş hırslı ve işine odaklıdır. Babaannesi ve amcasının yanına döner. Amca Sultan’ı kızıyla evlendirmek istiyordur. Narmin’in gözü de Sultan’dadır. Sultan açık ve net bir şekilde evlilik düşünmediğinin altını çizer. Bu arada amca ise siyasette başroldedir.

İlk bölümde Sultan ve Nagin’in tanımasını izleyeceğiz. Sultan iş toplantısına gitmek üzeredir. Hava koşulları sebebiyle uçak kalkmaz ve arabası da arızalanır. Bu yüzden otobüse binmek zorunda kalır. Sultan ilk görüşte Nagin’den etkilenir. Nagin otobüste bir erkek yolcu tarafından kötü muameleye maruz kalınca kendini savunur. Sultan asıl bu durumdan etkilenir.

Divane Gönlüm 1. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Divane Gönlüm 22 Mayıs Çarşamba

Sultan otobüsten indikten sonra artık Nagin’i düşünmeye devam eder. Otobüse binmeye tekrar karar verir. Lakin o gün Nagin hosteslik yapmıyordur. Öte yandan Narmin’de arkadaşlarının dolduruşuna gelir ve Sultan’la evlenme konusunda baskı uygulamaya başlar. Narmin’e kesin dille konuşan Sultan anlaşılmayacaktır. Narmin’de en az Sultan kadar hırslanmıştır.

Sultan tekrar otobüste Nagin’e rast gelir. Yolculuk sonunda onunla konuşmaya karar verir ve kartını uzatır. Bu otobüste hosteslik yapan kadınların sıkça rast geldiği bir durumdur. Bakalım Nagin nasıl bir yol izleyecek?

Divane Gönlüm Dizisinin Konusu Ne?

Nagin ve ablası, annelerinin vefatından sonra babaları tarafından terkedilmiş iki kardeştir. Nagin, evli olan ablasının yanında zor şartlarda yaşamak zorunda kalır. Eniştesi, ablasına karşı zalim ve kötü bir kocadır. Nagin’i bir önce evlendirip başından atmak ister. Ablası ise Nagin’in de kendisi gibi kötü birisiyle evlenip mutsuz olmasını istemez ve buna engel olmaya çalışır. Tüm bu zorluklar içerisinde iş aramaya devam eden Nagin, bir otobüs firmasında hostes olarak işe başlar.

Hikayenin diğer tarafında ise başarılı bir iş adamı olan, sadece işine odaklanmış politikacı bir ailenin çocuğu Sultan vardır. Sultan, biraz kendini beğenmiş, kaba davranışlarda bulunabilen açık sözlü birisidir. Sultan’ın amcası onun da tıpkı kendileri gibi politikaya girmesini ve kızıyla evlenmesini ister. Sultan’ın kuzeni onu seviyordur fakat Sultan’ın belli bir süre ne politikaya atılmaya ne de evlenmeye niyeti yoktur çünkü küçük yaşta kaybettiği babasından kalan işleri devralmıştır. Sultan, iş için toplantısına gitmeye çalışırken otobüste hosteslik yapan Nagin’i görür. Bundan sonra ikili arasında büyük çekişmeler yaşanacaktır.

Divane Gönlüm Dizisi Oyuncuları Kim?

Sultan Durrani rolünde Danimarka Taimoor : Narmin’in kocası; Nagin’in Eski Sevgilisi

Hiba BuhariNagin Fayaz rolünde: Haroon’un karısı; Sultan’ın eski sevgilisi 

Ali Abbas , Haroon Malik rolünde: Nageen’in kocası

Zoya Nasir, Narmin rolünde: Sultan’ın kuzeni ve karısı

Ismat Zaidi, Bi Jaan rolünde: Sultan’ın büyükannesi

Mehmood Aslam, Muzaddid Durrani rolünde: Narmin’in babası ve Sultan’ın amcası

Sharmin rolünde Nida Mumtaz ; Narmin’in annesi

Faiza Gillani , Nuzhat rolünde: Nagin’in ablası

Nuzhat’ın kayınvalidesi rolünde Parveen Akbar

Noor ul Hassan, Rashid rolünde: Nagin’in kayınbiraderi; Nüzhat kocası

Humaira Bano, Haroon’un annesi rolünde

Ridha rolünde Aiza Awan; Haroon’un kız kardeşi

Anas Ali Imran Fawad rolünde: Sultan’ın arkadaşı

Fahima Awan, Faryal rolünde: Nagin’in meslektaşı

Faryal’ın annesi rolünde Salma Shaheen

Ramsha rolünde Zohreh Ali: Haroon’un eski kız arkadaşı 

Divane Gönlüm Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Bahar Yeli 21 Mayıs Salı günü final bölümü ile ekrana gelecek. Yeni Pakistan dizisi Divane Gönlüm 22 Mayıs Çarşamba günü 41.40’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

Deewangi (Divane Gönlüm) dizisi 18 Aralık 2019  – 26 Ağustos 2020 tarihleri arasında 41 bölüm olarak yayınlandı. Divane Gönlüm 14 sürecek gibi duruyor. Buna göre Divane Gönlüm dizisi 10 Haziran Pazartesi günü final yapabilir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 1.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Evlat 1. Bölüm Full İzle. Evlat 1. bölümde neler olacak? Evlat 1. bölüm özetinde Celal ve oğlu Kuram tartışmaya başlar. Babası oğlunu evden kovar. Evlat 1.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Aulaad” dizisi “Evlat” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Mohammad Ahmed ve Marina Khan. Aile draması izliyor olacağız.