Yaralı Kalbim 92.Bölüm Özeti – 7 Mayıs Cuma

Geet Sevdikleri İçin Bir Karar Vermek Zorunda!

Yaralı Kalbim 92.bölüm özetinde Maan, Vikram’ın evinin etrafında olduğu tespit edilmiş; Maan, Vikram’ın peşine düşmüştü. Maan Vikram kovalamacasında çamur çukurunda son bulmuştu. Vikram ve Maan kavgaya tutuşurlar. Geet Maan’ı aradığında Maan telefonu açar. Konuşma esnasında Vikram Maan’ın kafasına sopayla vurup bayıltır. Telefonu alıp Geet ile konuşur. Bu seferlik Geet için Maan’a dokunmayacaktır. Yol kenarından Maan’ı alabileceğini söyler.Yaralı Kalbim 92.bölüm özeti devam ediyor.

Geet Dev ve Lucky, Maan’ı aramaya koyulur. Sonunda yol kenarında baygın halde yatan Maan’ı bulurlar. Geet Maan’ı ayıltmaya çalışırken bir sorun vardır. Maan kafasından yaralanmış kan akıyordur. Doktor evde ettiği müdahale sorası Maan’ın durumunun iyi olduğunu söyler.

Nandini Dev’e Geet ve Maan’a yardımcı olmaları gerektiğini şirket işleriyle Dev ilgilenirse Maan’ın Geet’in yanında kalacağını söyler. Böylece Dev boş işlerle uğraşmaktan biraz ofis işlerine kafa yoracaktır.

Geet yine rüyasında Vikram’ı görür. Onu tehdit ettiğini Maan’ı öldürmeye çalıştığını görünce kabustan uyanır. O sırada odalarına bir çiçek ve not gelir. Notta Geet’in kabustan uyandığında gördüğü şeyler vardır. Vikram Geet’e bir an önce kavuşmak için Maan’ı öldüreceğini yazmıştır.

Ertesi sabah Dev ofise geçerken peşinde de Vikram vardır. Vikram Maan’ı öldürme işini Dev üzerinden gerçekleştirecektir. Dev’i sürekli reklam amaçlı arayınca delirtir ve Dev telefonunu kapatmak zorunda kalır. Vikram daha sonra ofisteki elektrik kablolarla oynayarak planını devreye sokar.

Nadini Dev’i arar ama ulaşamayınca mızmızlanmaya başlar. Aynı şekilde Vikram da Maan’ı arayıp ileri geri konuşunca Maan parçaları birleştirip Dev’in başının dertte olduğunu düşünür.Bu düşüncesinde de haksız sayılmaz. Dev ofisten çıkacağı sırada meşhur elektrik kesintilerinden birisi yaşanır.

Maan ofise gittiğinde güvenlik görevlileri baygın yatıyordur. Maan Vikram’ın tuzağına düşmez ve Dev’i bulur. Dev eli kolu ağlanmış yerde yatıyordur.

Eve döndüklerinde Nandini korkup Dev’e sarılır. Dev endişelenecek bir şey olmayacağını söylese de Nandini çok korkmuştur. Nandini Dev’e zarar gelmemesini ister. Eğer ona bir şey olursa yaşayamayacağını söyler. Dev ise Vikram’ın asıl amacının Maan’ı öldürmek olduğunu anlatır. O sırada kapının önünden geçen Geet konuşulanları duyar.

Vikram yeniden Geet ile iletişim kurar. Geet Maan’a bir zarar gelirse kendisinin de yaşamayacağını söyler. Vikram Geet’in konuşmasına üzülmüş gibi yaparak son kez buluşmak ister. Geet bu soruyu cevapsız bırakır.

Vikram Geet’in kendisiyle buluşmak isteyeceğinden o kadar emindir ki eve elektrikçi kılığında girer. Ne Man fark eder ne de Geet. Geet odadan çıkacakken elektrikçi kılığındaki Vikram odadan çıkmamasını ister. Maan da elektrikçinin evde çok uzun kaldığını fark edip odaya çıkar. Onun Vikam olduğunu dank eder. Geet elektrikçinin ardından bıraktığı kutuyu görür. Yine içerisinden hediyeler çıkar. Geet şimdi bir karar verecektir. Bakalım Vikram’ın hayatından çıkması için onunla buluşacak mıdır?

Son yaşanan gelişmeler ise Nandini’yi tedirgin etmiştir. Dev ile birlikte buradan gidebileceklerini söyler. Dev ise Nandini’nin bu düşüncesini bencilce bulur. Bu zor günleri hep birlikte ailecek üstesinden gelmeleri gerektiğini söyler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir