Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim?

Yalnız Beni Sev Oyuncuları

Yalnız Beni Sev Kaisi Teri Khudgarzie Dizisinin Başrol Oyuncuları

Yalnız Beni Sev Pakistan dizisi 11 Eylül Pazartesi gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Pakistan dizilerine çevrildi. Bakalım Yalnız Beni Sev dizisi beklentiyi karşılayacak mı?

Yalnız Beni Sev
Yalnız Beni Sev

Yalnız Beni Sev Başrol Oyuncuları Kim?

Yalnız Beni Sev Pakistan dizisi 11 Eylül Pazartesi gününden itibaren 21.20’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı.

Pakistan dizisi Yalnız Beni Sev dizisi 11 Mayıs – 14 Aralık 2011 2022 tarihleri arasında 34 bölüm olarak yayınlanıyor. Tabi bu bizde 34 bölüm süreceği anlamına gelmiyor. Bir bölümü 40 dakika civarı sürüyor. Bizde malumunuz diziler o kadar kısa yayınlanmıyor. 2 bölüm birleştirilerek yayınlanırsa 17 bölüm kadar sürebilir. Yalnız Beni Sev 27 Eylül Salı günü final yapabilir. Başrollerini Danish Taimoor ve Dur-e-Fishan Saleem paylaşıyor.

Yalnız Beni Sev Mehek – Dur-e-Fishan Saleem

Mehek, Akram ailesinin en büyük kızı ve gözbebekleri. Şamşir ona göz koyar ve tehdit ve zorbalıkla Mehek’i evlenmeye mecbur bırakır.

Dur-e-Fishan Saleem 14 Ocak 1996 doğumludur. Bu diziyle birlikte yaygın bir popülerlik kazanır. Dur e Fishan Saleem’in babası, Pakistan Televizyonu’nun eski drama yönetmeni ve yapımcısı Saleem Ul Hassan’dır. 2019 yılında Londra Üniversitesi’nden Yüksek Lisans derecesini almış bir avukattır.

Yalnız Beni Sev Şamşir – Danish Taimoor

Zengin bir ailenin şımarık ve narsist oğludur. Mehek’i görür görmez vurulur ve kendisinin olduğunu iddia eder.

16 Şubat 1983 doğumludur. Oyuncu, şov dünyasındaki ilk kariyer yolculuğuna 2005 yılında manken olarak başlar.  Ayeza Khan ile evli ve iki çocuğu var.

Yalnız Beni Sev Ahsan Hammad Shoaib

Mehek’in kuzeni ve uzatmalı nişanlısıdır. Evlenecekleri gün Şamşir tarafından kaçırılır ve Mehek’le evlenmekten vazgeçer. Daha sonra Mehek’in kız kardeşi Nida ile evlenir.

27 Haziran 1993 doğumlu oyuncu 30 yaşındadır.

Yalnız Beni Sev Nida Laiba Khan

24 Ocak 1997 doğumludur. İnstagram’da 1Mn takipçisi vardır. Birçok Pakistan moda markası için modellik yaptı ve Pakistan’ın önde gelen bazı şirketlerinin basılı reklamlarında ve reklam panolarında yer aldı.

Yalnız Beni Sev Nawab Dilawar – Nauman Ijaz

Dizinin kötüsü. Şamşir’in babası ve oğlunun Mehek’le evlenmesini istemiyor. Bu yüzden onu öldürmeye çalışıyor.

Yalnız Beni Sev Naheed – Sonra Wasti

Mehek’in annesi. İyi kalpli ve sevimli bir karakter. Kader İsterse’de nasılsa burada da aynı rolde.

Yalnız Beni Sev Akram -Shahood Alvi

Akram, Mehek’in babası öğretim görevlisidir. Kızlarının üzerine titrer. Şamşir belası onlara musallat olduktan sonra tüm dengesini kaybeder.

Yalnız Beni Sev Andaleeb – Zainab Qayyum

Ahsan’ın annesi. Sürekli dır dır eder ve hiçbir şey onu mutlu etmez.

Yalnız Beni Sev Dara – Tipu Sharif

Şamşir’in abisi ve aynı zamanda babasının da sağ koludur.

Yalnız Beni Sev Mehwish – Atiqa Odho

Şamşir’in annesidir. Hep arada kalır. Sonunda da oğlum diye diye ölür.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 198 Trailer – November 30 Thursday
  Hello Kan Çiçekleri fans! Baran and Dilan have embraced each other tightly amid their problems. It seems that it will take quite a while for Dilan to reach Sabiha. Dilan and Baran will knock on every door! Will each door they knock on lead them to her mother? What will happen in Episode 198 of Kan Çiçekleri? You can share your thoughts and opinions in the comments…
 • Kan Çiçekleri 198. Bölüm Fragmanı İzle – 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan ve sorunların içinde birbirlerine sımsıkı sarıldı. Dilan’ın Sabiha’ya ulaşması epey zaman alacak gibi duruyor. Dilan ve Baran çalmadık kapı bırakmayacak! Çaldıkları her kapı onu annesine götürecek midir?  Kan Çiçekleri 198.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…
 • Esaret 218. Bölüm Fragmanı – Esaret 29 Kasım Çarşamba
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını yaktı! Bakalım Esaret 218.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir