Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim?

Yalnız Beni Sev Oyuncuları

Yalnız Beni Sev Kaisi Teri Khudgarzie Dizisinin Başrol Oyuncuları

Yalnız Beni Sev Pakistan dizisi 11 Eylül Pazartesi gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Pakistan dizilerine çevrildi. Bakalım Yalnız Beni Sev dizisi beklentiyi karşılayacak mı?

Yalnız Beni Sev
Yalnız Beni Sev

Yalnız Beni Sev Başrol Oyuncuları Kim?

Yalnız Beni Sev Pakistan dizisi 11 Eylül Pazartesi gününden itibaren 21.20’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı.

Pakistan dizisi Yalnız Beni Sev dizisi 11 Mayıs – 14 Aralık 2011 2022 tarihleri arasında 34 bölüm olarak yayınlanıyor. Tabi bu bizde 34 bölüm süreceği anlamına gelmiyor. Bir bölümü 40 dakika civarı sürüyor. Bizde malumunuz diziler o kadar kısa yayınlanmıyor. 2 bölüm birleştirilerek yayınlanırsa 17 bölüm kadar sürebilir. Yalnız Beni Sev 27 Eylül Salı günü final yapabilir. Başrollerini Danish Taimoor ve Dur-e-Fishan Saleem paylaşıyor.

Yalnız Beni Sev Mehek – Dur-e-Fishan Saleem

Mehek, Akram ailesinin en büyük kızı ve gözbebekleri. Şamşir ona göz koyar ve tehdit ve zorbalıkla Mehek’i evlenmeye mecbur bırakır.

Dur-e-Fishan Saleem 14 Ocak 1996 doğumludur. Bu diziyle birlikte yaygın bir popülerlik kazanır. Dur e Fishan Saleem’in babası, Pakistan Televizyonu’nun eski drama yönetmeni ve yapımcısı Saleem Ul Hassan’dır. 2019 yılında Londra Üniversitesi’nden Yüksek Lisans derecesini almış bir avukattır.

Yalnız Beni Sev Şamşir – Danish Taimoor

Zengin bir ailenin şımarık ve narsist oğludur. Mehek’i görür görmez vurulur ve kendisinin olduğunu iddia eder.

16 Şubat 1983 doğumludur. Oyuncu, şov dünyasındaki ilk kariyer yolculuğuna 2005 yılında manken olarak başlar.  Ayeza Khan ile evli ve iki çocuğu var.

Yalnız Beni Sev Ahsan Hammad Shoaib

Mehek’in kuzeni ve uzatmalı nişanlısıdır. Evlenecekleri gün Şamşir tarafından kaçırılır ve Mehek’le evlenmekten vazgeçer. Daha sonra Mehek’in kız kardeşi Nida ile evlenir.

27 Haziran 1993 doğumlu oyuncu 30 yaşındadır.

Yalnız Beni Sev Nida Laiba Khan

24 Ocak 1997 doğumludur. İnstagram’da 1Mn takipçisi vardır. Birçok Pakistan moda markası için modellik yaptı ve Pakistan’ın önde gelen bazı şirketlerinin basılı reklamlarında ve reklam panolarında yer aldı.

Yalnız Beni Sev Nawab Dilawar – Nauman Ijaz

Dizinin kötüsü. Şamşir’in babası ve oğlunun Mehek’le evlenmesini istemiyor. Bu yüzden onu öldürmeye çalışıyor.

Yalnız Beni Sev Naheed – Sonra Wasti

Mehek’in annesi. İyi kalpli ve sevimli bir karakter. Kader İsterse’de nasılsa burada da aynı rolde.

Yalnız Beni Sev Akram -Shahood Alvi

Akram, Mehek’in babası öğretim görevlisidir. Kızlarının üzerine titrer. Şamşir belası onlara musallat olduktan sonra tüm dengesini kaybeder.

Yalnız Beni Sev Andaleeb – Zainab Qayyum

Ahsan’ın annesi. Sürekli dır dır eder ve hiçbir şey onu mutlu etmez.

Yalnız Beni Sev Dara – Tipu Sharif

Şamşir’in abisi ve aynı zamanda babasının da sağ koludur.

Yalnız Beni Sev Mehwish – Atiqa Odho

Şamşir’in annesidir. Hep arada kalır. Sonunda da oğlum diye diye ölür.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın