Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi

Esaret 166

Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK!

Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Esaret 166.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 166.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 18 Eylül Pazartesi günü 166 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 166.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 18 Eylül Pazartesi yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 166 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 166
Esaret

Esaret 166 Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri Hira sıkışmış durumda. Birden kocası olduğunu iddia eden kişiyle baş başa kaldı. Üstelik Hira, Orhun’un telefon konuşmalarını yanlış anlıyor. Kendisine zarar vermek isteyen biri zannediyor. Hira evden kaçmaya çalışırken Orhun ona engel olmaya çalışıyor. Peki ne zamana kadar böyle olacak. Orhun bu durumun böyle gitmeyeceğine karar verip Hira’yı konağa götürmeye karar verir. Afife ve Aslı şok!

Afife yeniden başa dönecek! Perihan bile Hira’nın dönüşüyle kendine gelip Aslı’yla birlikte kötülüklerine devam edebilir. Şimdi ise Perşhan kızı Eda’nın intikamını almaya çalışacak.

Şüphesiz Hira’nın geri dönüşüne sevinenlerden biri de Aliço olacak. Aslı ise Hira ve Ali’nin arasındaki iletişimi kıskanacak. Araya fitne sokmalara doyamayacak.

Meryem Yok! Meryem Esaret’ten ayrıldı. Ondan kalan boşluğu da Nurşah dolduracak. Nurşah ailesine kızıp kendisine yeni bir hayat kurmaya kararlı. Bunu da Ali’nin mahallesinde buluyor. Şunu da unutmayalım Hira’nın kardeş meselesi hala aydınlığına kavuşmadı. Onların kavuşması da bir hayli duygusal olacak.

Esaret 166 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 18 Eylül Pazartesi Esaret İzle!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

Esaret 166.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

esaret 139
Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir