Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe

Yalnız Beni Sev 9

Kimse Mehek’i İstemiyor! Şamşir Ona Sahip Çıkıyor!

Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Yalnız Beni Sev yeni bölüm izle. Yalnız Beni Sev adlı Pakistan dizisinin 9. bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Eylül Perşembe günü yayınlandı. Yalnız Beni Sev dizisinin 9. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Full İzle.

Yalnız Beni Sev 9.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 9. bölüm özetinde Şamşir, Mehek’i kazanmak için her yolu deniyor. Yalnız Beni Sev 9. bölüm özeti devam ediyor.

Yalnız Beni Sev 9
Yalnız Beni Sev

Pakistan Dizi Özetleri Mehek’in evlerine gelmesinden dolayı son derece mutsuz olan Farva biliyorsunuz ki sürekli evden gitme tehdidinde bulunuyordu. Artık kimsenin ona aldırış etmediğini fark ettiğinde babasını arar ve onu dolduruşa getirir. Farva daha sonra Navab’ın yanına giderek babasının onunla konuşmak istediğini söyler ve onu korkutur.

Mehek, Şamşir’den onu hastaneye götürmesini istemişi. Navab onlara nereye gittiğini sorduğunda Şamşir kafasının karıştığını söyler. Mehek’in babasının para istediğine konu gelir ve Navab sesini yükselterek Mehek’e bağırır. Şamşir bu duruma dayanamayarak Mehek’i kolundan tutup götürür.

Şamşir yolda durur ve Sofia oraya gelir. Mehek’e Şamşir’le arasına girdiği için ateş püskürür. Canı burnunda olan Mehek, Şamşir’ini alıp evlenmesini söyler.

Mehek hastaneye gidince annesinden Şamşir’in ameliyat parasını ödediğini öğrenir. Mehek yeni sorunların başına bela olacağını düşünür. Annesi ise birden Şamşir para verdiği için iyi bir insan ilan eder ve evliliğine sahip çıkmasını her şeyi geride bırakmasını tembihler.

Şamşir, Mehek’i yemeğe çıkarır. Sofia cadısı onları orada da bulur ve rahatsız etmeye başlar. Şamşir, Mehek’i evine bıraktıktan sonra Sofia’yı kolundan sürükleyip Mehek’in karşısına çıkarır ve özür dilemesini söyler. Sofia’ysa can havliyle Farva’ya bağırır.

Farva”nın babası gelir ve Navab’la Mehek meselesini konuşur. Saygın bir aile olduklarını ve bu kızdan ne zaman kurtulacaklarını sorar. Farva’nın babasının derdi Şamşir’le Sofia’yı evlendirmektir ve işlerini sağlamlaştırmaktır. Navab ise işlerine karışmamasını tembihler.

Yalnız Beni Sev 9. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Yalnız Beni Sev 21 Eylül Perşembe

Ortalık karışıkken Şamşir babasının yarasına tuz basarcasına Mehek’le düğün törenini gerçekleştirmek ister. Navab sesini yükselterek Mehek’i evden kovacağını yineler. Şamşir şimdi babasının Akram’la ilgili yalan söylediğini anlar.

Gözlerini açan Akram, parayı Şamşir’in karşılamasından hoşnutsuzdur. Ona parasını yavaş yavaş ödeyeceğini söyler. Şamşir, Mehek’i kazanmaya çalışır. Ona telefon alır bir yandan da annesine Mehek’le konuşmasını ister. Farva ise Mehviş’e gözdağı verir.

Mehviş ortalık yangın yeriyken Mehek’e Şamşir’le konuşmasını ve düğün resepsiyonunu erteletmesini ister. Mehek’te denileni yapar ve kimsenin onu kabul etmediğini kendisinin de zaten Şamşir’i kabul etmediğini böylece bu işten vazgeçmesini söyler. Şamşir, Mehek’in kendisini kabul etmediğini görünce bir üzülür.

Sofya, Farva’ya Mehek’i evden attıracak planı olduğunu ve yanında olmasını söyler. Böylece ikilinin burnunu sokmadığı yer kalmayacak.

Yalnız Beni Sev Dizisinin Konusu Ne?

Yalnız Beni Sev dizisi orta sınıf bir geçmişe sahip olan Mehak’a aşık olan Shamsher’in etrafında dönecek.

Mehak babası Akram annesi Naheed ve küçük kız kardeşi Nida ile huzurlu bir hayat yaşayan genç bir kadındır. Mehak, kuzeni Ahsan ile nişanlıdır, ancak Ahsan’ın annesi Andaleep Mehak’ı onaylamazken, Ahsan’ın babası Rehan onu onaylamaktadır. Akram bir gün yolda zengin ve kibirli genç bir adamın birini taciz ettiğini görür ve bu adamla yüzleşmeye gittiğinde adam Akram’a silah doğrultur. Bu adam Shamsher’dir. Shamsher Mehak’ı görür ve anında ona aşık olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir