Candan Öte 84.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe

candan öte 84

Viren, Riya’yı Öldürmekten Tutuklu!

Candan Öte 84.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 84. bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Eylül Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 84. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 84.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 84.bölümde neler olacak? Candan Öte 84. bölüm özetinde Viren’den kaçan Riya uçurumdan düşer ve Viren tutuklanır. Candan Öte 84. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 84

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Viren’le ilgili kafa karışıklığı başlıyor. Virat ve Manvi , Viren’in arabasına biner ve koltuk kenarında buldukları ruj kafaları karıştırır.

Riya bir iş için Viren’den yardım ister ve birlikte yola çıkar. Manvi’de kocasına çiçek almak için çiçekçiye girecekken Viren’in Riya’ya çiçek verdiğini görür. Manvi, Viren’i aramaya karar verir ama Viren toplantıda olduğunu söyleyerek Manvi’nin yüzüne kapar.

Manvi, Virat’a gördüklerini anlatır. Viren’e güvendiğini ama Riya konusunda şüpheli olduğunu söyler. Manvi, Jevika ile Viren’i , Riya ve Sambhav’ı akşam yemeğine davet etmeleri için ikna eder.

Sambav akşam yemeğine yalnız gelir. Manvi bunu da şüpheli bulur. Gecenin ilerleyen saatlerinde Manvi ve Virat Sambav’ı sıkıştırır. Henüz 6 aylık evli olduklarını ve Riya’nın kürtaj olduğunu öğrenirler.

Sambhav ayrılırken Viren’e, Riya’nın hastalığını gizlemek istediği için Virat-Manvi’ye düğününün uzunluğu hakkında yalan söylediğini söyler. Bir süre sonra Sambav, Viren’i arar ve hastanede bir akrabasıyla acilen buluşması gerektiğinden Riya’ya bakmasını ister.

Sambav, Viren ile telefonda konuşuyor ve Riya’ya uyku hapı vermesi konusunda ısrar ediyor, aksi takdirde uyuyamayacaktı. Viren tereddütlüdür ancak Sambav, Riya’nın uyuyabilmesinin tek yolunun bu olduğu ve belki kendisinin de eve gidebileceği konusunda ısrar eder. Viren de aynı fikirdedir. Virat ve Manvi, Riya ve Sambav’ın niyetleri konusunda, Sambhav Riya’nın kocası olarak tüm işi kendisi yapabilirken sürekli olarak ondan yardım istemeleri konusunda şüpheci…

Bu sırada Viren hapları bulur ve haberi olmadan bunları hızla Riya’nın içkisine karıştırır. İşi bittikten sonra onu içer ve tabii ki çok geçmeden başı dönmeye başlar. Viren hapların etkisini görür ve onu yatak odasına yönlendirir. Yatakta yatarken Viren’in elini tutuyor ve ona gitmemesi, onunla kalması için yalvarıyor. Viren korkuyor.

Virat ve Manvi şüphelerini Jevika’ya anlatır ama gözyaşlarıyla Viren’e güvendiğini söyler. Onlar ise Sambav ve Riya’nın hareketlerini şüpheli bulduklarını anlatmaya çalışır.

Konuya Vanshika ve Swamini de dahil olur. İkiliye kızarlar. Manvi ise şu an Viren’in nerede olduğunu sorgular. Hep birlikte alınan karar doğrultusunda Riya’nın evine gitmeye karar verilir.

Riya ise başı dönerken Viren’e çıkışır ve onun içeceğine ne kattığını sorar. Viren Sambhav’ın dedikleri doğrultusunda uyku ilacı verdiğini anlatsa da Riya hiç böyle bir ilacı olmadığını kendisini kandırdığını söyler. Viren iyice şaşkına döner.

Candan Öte 84. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 21 Eylül Perşembe

 Sambav’a gidip ona Viren’in neyin peşinde olduğunu anlatacağını söylerken evden çıkıp arabasına atlar. Viren’de onu takibe başlarken diğerleri de gelip onları izler.

Sambav eve gelip onları arıyor.. Shambhav içki bardağını görüyor ve Riya’yı arıyor ama bulamıyor. Sambav telaşlı evden çıkarken Riya kaza yapar. Viren yanına giderken Riya ondan kaçmaya devam eder. En sonunda bir uçurumun kenarına gelip aşağı düşer. Virat, Viren’i oradan götürmek isterken polis ve Sambav gelir. Polis Viren’i tutuklar.

Vadheralar’ın evinin önü medyayla dolmuştur. Tabi evdekiler durumun farkında değildir. Jevika ve diğerleri evine geldiğinde medya önlerini keser ve Swamini gerçekleri duyunca yıkılır.

Büyükbaba Manvi ve Virat’a her şeyi anlatmalarını söyler. Manvi, Riya ile Viren’i gördüğünü anlatırken Jevika ona tokat atar. Herkes şaşırır.

Sambav, Viren’le konuşmak ister. Riya’nın sürekli intihara teşebbüs ettiğini ve bir gün birinin canını yakacağını iyi bildiğini söyler. Vadheralar karakola gelir ama Viren hıçkırıklara boğulmuş suçlu olduğunu söylemiştir.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jevika, Manvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Manvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Manvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jevika evlendiğinde Manvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jevika’nın kardeşi Manvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Manvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Manvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın