Candan Öte 84.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe

candan öte 84

Viren, Riya’yı Öldürmekten Tutuklu!

Candan Öte 84.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 84. bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Eylül Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 84. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 84.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 84.bölümde neler olacak? Candan Öte 84. bölüm özetinde Viren’den kaçan Riya uçurumdan düşer ve Viren tutuklanır. Candan Öte 84. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 84

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Viren’le ilgili kafa karışıklığı başlıyor. Virat ve Manvi , Viren’in arabasına biner ve koltuk kenarında buldukları ruj kafaları karıştırır.

Riya bir iş için Viren’den yardım ister ve birlikte yola çıkar. Manvi’de kocasına çiçek almak için çiçekçiye girecekken Viren’in Riya’ya çiçek verdiğini görür. Manvi, Viren’i aramaya karar verir ama Viren toplantıda olduğunu söyleyerek Manvi’nin yüzüne kapar.

Manvi, Virat’a gördüklerini anlatır. Viren’e güvendiğini ama Riya konusunda şüpheli olduğunu söyler. Manvi, Jevika ile Viren’i , Riya ve Sambhav’ı akşam yemeğine davet etmeleri için ikna eder.

Sambav akşam yemeğine yalnız gelir. Manvi bunu da şüpheli bulur. Gecenin ilerleyen saatlerinde Manvi ve Virat Sambav’ı sıkıştırır. Henüz 6 aylık evli olduklarını ve Riya’nın kürtaj olduğunu öğrenirler.

Sambhav ayrılırken Viren’e, Riya’nın hastalığını gizlemek istediği için Virat-Manvi’ye düğününün uzunluğu hakkında yalan söylediğini söyler. Bir süre sonra Sambav, Viren’i arar ve hastanede bir akrabasıyla acilen buluşması gerektiğinden Riya’ya bakmasını ister.

Sambav, Viren ile telefonda konuşuyor ve Riya’ya uyku hapı vermesi konusunda ısrar ediyor, aksi takdirde uyuyamayacaktı. Viren tereddütlüdür ancak Sambav, Riya’nın uyuyabilmesinin tek yolunun bu olduğu ve belki kendisinin de eve gidebileceği konusunda ısrar eder. Viren de aynı fikirdedir. Virat ve Manvi, Riya ve Sambav’ın niyetleri konusunda, Sambhav Riya’nın kocası olarak tüm işi kendisi yapabilirken sürekli olarak ondan yardım istemeleri konusunda şüpheci…

Bu sırada Viren hapları bulur ve haberi olmadan bunları hızla Riya’nın içkisine karıştırır. İşi bittikten sonra onu içer ve tabii ki çok geçmeden başı dönmeye başlar. Viren hapların etkisini görür ve onu yatak odasına yönlendirir. Yatakta yatarken Viren’in elini tutuyor ve ona gitmemesi, onunla kalması için yalvarıyor. Viren korkuyor.

Virat ve Manvi şüphelerini Jevika’ya anlatır ama gözyaşlarıyla Viren’e güvendiğini söyler. Onlar ise Sambav ve Riya’nın hareketlerini şüpheli bulduklarını anlatmaya çalışır.

Konuya Vanshika ve Swamini de dahil olur. İkiliye kızarlar. Manvi ise şu an Viren’in nerede olduğunu sorgular. Hep birlikte alınan karar doğrultusunda Riya’nın evine gitmeye karar verilir.

Riya ise başı dönerken Viren’e çıkışır ve onun içeceğine ne kattığını sorar. Viren Sambhav’ın dedikleri doğrultusunda uyku ilacı verdiğini anlatsa da Riya hiç böyle bir ilacı olmadığını kendisini kandırdığını söyler. Viren iyice şaşkına döner.

Candan Öte 84. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 21 Eylül Perşembe

 Sambav’a gidip ona Viren’in neyin peşinde olduğunu anlatacağını söylerken evden çıkıp arabasına atlar. Viren’de onu takibe başlarken diğerleri de gelip onları izler.

Sambav eve gelip onları arıyor.. Shambhav içki bardağını görüyor ve Riya’yı arıyor ama bulamıyor. Sambav telaşlı evden çıkarken Riya kaza yapar. Viren yanına giderken Riya ondan kaçmaya devam eder. En sonunda bir uçurumun kenarına gelip aşağı düşer. Virat, Viren’i oradan götürmek isterken polis ve Sambav gelir. Polis Viren’i tutuklar.

Vadheralar’ın evinin önü medyayla dolmuştur. Tabi evdekiler durumun farkında değildir. Jevika ve diğerleri evine geldiğinde medya önlerini keser ve Swamini gerçekleri duyunca yıkılır.

Büyükbaba Manvi ve Virat’a her şeyi anlatmalarını söyler. Manvi, Riya ile Viren’i gördüğünü anlatırken Jevika ona tokat atar. Herkes şaşırır.

Sambav, Viren’le konuşmak ister. Riya’nın sürekli intihara teşebbüs ettiğini ve bir gün birinin canını yakacağını iyi bildiğini söyler. Vadheralar karakola gelir ama Viren hıçkırıklara boğulmuş suçlu olduğunu söylemiştir.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jevika, Manvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Manvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Manvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jevika evlendiğinde Manvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jevika’nın kardeşi Manvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Manvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Manvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir