Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi

Candan Öte 81

Virat’ın Viren Düşmanlığı Devam Eder!

Candan Öte 81.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 81. bölümü Kanal 7 ekranlarında 18 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 81. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 81.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 81.bölümde neler olacak? Candan Öte 81. bölüm özetinde Manvi ve Virat arasında yaşananlar Viren’i daha çok gerer ve Virat’a öfkelenir. Candan Öte 81. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 81

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Manvi, Virat’tan gizli çiçekçide işe başlamıştı. İlk parasını aldığında Virat’e gerçeği söylemeyi düşünür. Manvi akşam partide çiçek düzenlemesi yapmak için görev alır. O saatte oraya Virat’ı atlatıp nasıl gideceğini düşünür.

Virat’te aynı parti de şarkı söyleme işini alır. Manvi o saatte Virat’ın evde olmayacağını öğrenince sevinir. Böylece ikili aynı parti de görev alır. Diğer bir olaysa Vadhera ailesi bu partiye davetlidir. Tüm aile büyükbabanın ısrarıyla bu partiye katılır.

Jevika Manvi’yi görür ve tüm ailenin partide olduğunu haber verir. Aile üyeleri sahneye Virat’ın çıktığını görünce şaşkınlık içinde kalır. Virat şarkısını çok güzel söyler ve ailesini de mutlu eder.

Candan Öte 81. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 18 Eylül Pazartesi

Manvi ise bir türlü parasını alamıyor sürekli atlatılıyordur. Parti mayın tarlası gibidir ve parasını alıp bir an önce ayrılmak istiyordur ama bu mümkün görünmez. Manvi en sonunda adamla kavga etmeye başlar. Adam ona hakarete başlayınca Jevika, Viren ve Virat’ın olay yerine gelmesiyle iş büyür. Bu sefer karısını geçe geç saatlere kadar çalıştırdığı prensesler gibi bakamadığı için Viren’den Virat’e atak gelir. Virat Manvi’yi de alıp uzaklaşır. İkili neden benden sakladın kavgasına girişir.

Ertesi gün Virat’a şarkı söylemesi için teklif gelir. Manvi bu güzel haberi Jevika ile paylaşır. Kız kardeşler plan yaparak erkek kardeşleri buluşturmaya çalışır. Jevika Viren’i Virat’ın çıkacağı yere götürür. Manvi onları görüp güzel haberi paylaşır. Viren kardeşine tebrik etmek için elini uzattığında Virat oradan gider.

Manvi’nin aklına bir fikir daha gelir ama bu biraz risklidir. Jevika’nın onayı olmasa da Manvi bu işe girişir. Biri dayak yerken diğer kardeşin onu kurtaracağını düşünür.

Sweety, büyükannenin kasayı açtığını görüp oraya ulaşmaya karar verir. Dabu’ya annesinin rahatsızlandığını ve paraya ihtiyacı olduğunu söyler. Dabu kasanın anahtarını ister ve Sweety’e verir. Sweety paraları çantasına doldurur. Büyükanne Sweety ve annesini pazarda alışveriş yapıp yemek yerken görür. Böylece onun yalan söylediğini anlar.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 8.Bölüm Özeti – 26 Haziran Çarşamba
  Evlat 8. Bölüm Full İzle. Evlat 8. bölümde neler olacak? Evlat 8.bölüm özetinde Muskan’ın oyunları bitmez. Moni’ye gıcık olan Muskan ona karşı hain planlar yaratır. Evlat 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın