Yalnız Beni Sev 5.Bölüm Özeti – 15 Eylül Cuma

Yalnız Beni Sev 5

Ahsan, Şemşir’i Vurdu!

Yalnız Beni Sev 5.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Yalnız Beni Sev yeni bölüm izle. Yalnız Beni Sev adlı Pakistan dizisinin 5. bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Eylül Cuma günü yayınlandı. Yalnız Beni Sev dizisinin 5. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Yalnız Beni Sev 5.Bölüm Full İzle.

Yalnız Beni Sev 5.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 5. bölüm özetinde Mehek’in ölümüyle herkesin gözü yaşlıdır. Yalnız Beni Sev 5. bölüm özeti devam ediyor.

Yalnız Beni Sev 5
Yalnız Beni Sev

Pakistan Dizi Özetleri Mehek’in ani ölümünden sonra herkes yas halindedir. Özellikle Şemşir odasından çıkmıyor ve bu durum aile üyelerini tedirgin ediyordur. Babası ise bunun geçici bir heves olduğunu söylüyordur. Dara ve annesi Şemşir’in kendisine zarar vereceğini düşünmeye başlamıştır.

Akram, Nida ve Nehad kızlarının ölümüyle mahvolmuşlardır. Özellikle anne sakinleştiricilerle yaşıyordur. Ahsan kendisini suçlamaya başlamıştır. Mehek’in ölümünden onu yalnız bırakışından dolayı hatalı olduğunu düşünmeye başlamıştır.

Mehek’in aradan çekilmesiyle Sofia yeniden ailenin etrafında dolanmaya başlamıştır. Şemşir’in onu görecek hali yoktur. Sürekli Sofia’yı kovar ama o yanında biter.

Şemşir soluğu Mehek’in evinde alır ve onun odasına girer. Eşyalarını koklayıp bileziklerini yanında götürür.

Yalnız Beni Sev 5. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Yalnız Beni Sev 15 Eylül Cuma

Dilaver’i tuttuğu adam arar her şeyin yolunda gittiğini kanıt bırakmadığını söyler. Dilaver tedbir için adama bir kaç gün daha dönmemesini söyler.

Akram’a kardeşinden telefon gelir. Kimseye haber vermeden attığı konuma taksiyle gelmesini ve görünmemesini tembihler. Akram kardeşinin dediği konuma gittiğinde Mehek’i karşısında bulur. Rehan, Mehek’in köye gitmesini ve saklanması gerektiğini söyler. Akram da bu durumu kabul eder.

Mehek yeni evine gittiğinde ev sahibi kadın atar gider yapar ve ondan hoşlanmadığını belli eder. Bu arada Dilaver’in adamı da Mehek’i görür. Onun nasıl ölmediğini düşünmeye başlar.

Akram Nehad’a kızlarının ölmediğini söylemeye çalışır ama sürekli araya birileri girer ve Akram söyleyemez. Ahsan Mehek’le evlenmeye gösteremediği cesareti şimdi Şemşir’i öldürmekle göstermeye çalışacak. Gizlice eve giren Ahsan tetiği çeker ve Şemşir’i vurur. Ev halkı silah sesiyle birlikte Şemşir’in odasına koşmaya başlar.

Yalnız Beni Sev Dizisinin Konusu Ne?

Yalnız Beni Sev dizisi orta sınıf bir geçmişe sahip olan Mehak’a aşık olan Shamsher’in etrafında dönecek.

Mehak babası Akram annesi Naheed ve küçük kız kardeşi Nida ile huzurlu bir hayat yaşayan genç bir kadındır. Mehak, kuzeni Ahsan ile nişanlıdır, ancak Ahsan’ın annesi Andaleep Mehak’ı onaylamazken, Ahsan’ın babası Rehan onu onaylamaktadır. Akram bir gün yolda zengin ve kibirli genç bir adamın birini taciz ettiğini görür ve bu adamla yüzleşmeye gittiğinde adam Akram’a silah doğrultur. Bu adam Shamsher’dir. Shamsher Mehak’ı görür ve anında ona aşık olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın