Yalnız Beni Sev 5.Bölüm Özeti – 15 Eylül Cuma

Yalnız Beni Sev 5

Ahsan, Şemşir’i Vurdu!

Yalnız Beni Sev 5.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Yalnız Beni Sev yeni bölüm izle. Yalnız Beni Sev adlı Pakistan dizisinin 5. bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Eylül Cuma günü yayınlandı. Yalnız Beni Sev dizisinin 5. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Yalnız Beni Sev 5.Bölüm Full İzle.

Yalnız Beni Sev 5.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 5. bölüm özetinde Mehek’in ölümüyle herkesin gözü yaşlıdır. Yalnız Beni Sev 5. bölüm özeti devam ediyor.

Yalnız Beni Sev 5
Yalnız Beni Sev

Pakistan Dizi Özetleri Mehek’in ani ölümünden sonra herkes yas halindedir. Özellikle Şemşir odasından çıkmıyor ve bu durum aile üyelerini tedirgin ediyordur. Babası ise bunun geçici bir heves olduğunu söylüyordur. Dara ve annesi Şemşir’in kendisine zarar vereceğini düşünmeye başlamıştır.

Akram, Nida ve Nehad kızlarının ölümüyle mahvolmuşlardır. Özellikle anne sakinleştiricilerle yaşıyordur. Ahsan kendisini suçlamaya başlamıştır. Mehek’in ölümünden onu yalnız bırakışından dolayı hatalı olduğunu düşünmeye başlamıştır.

Mehek’in aradan çekilmesiyle Sofia yeniden ailenin etrafında dolanmaya başlamıştır. Şemşir’in onu görecek hali yoktur. Sürekli Sofia’yı kovar ama o yanında biter.

Şemşir soluğu Mehek’in evinde alır ve onun odasına girer. Eşyalarını koklayıp bileziklerini yanında götürür.

Yalnız Beni Sev 5. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Yalnız Beni Sev 15 Eylül Cuma

Dilaver’i tuttuğu adam arar her şeyin yolunda gittiğini kanıt bırakmadığını söyler. Dilaver tedbir için adama bir kaç gün daha dönmemesini söyler.

Akram’a kardeşinden telefon gelir. Kimseye haber vermeden attığı konuma taksiyle gelmesini ve görünmemesini tembihler. Akram kardeşinin dediği konuma gittiğinde Mehek’i karşısında bulur. Rehan, Mehek’in köye gitmesini ve saklanması gerektiğini söyler. Akram da bu durumu kabul eder.

Mehek yeni evine gittiğinde ev sahibi kadın atar gider yapar ve ondan hoşlanmadığını belli eder. Bu arada Dilaver’in adamı da Mehek’i görür. Onun nasıl ölmediğini düşünmeye başlar.

Akram Nehad’a kızlarının ölmediğini söylemeye çalışır ama sürekli araya birileri girer ve Akram söyleyemez. Ahsan Mehek’le evlenmeye gösteremediği cesareti şimdi Şemşir’i öldürmekle göstermeye çalışacak. Gizlice eve giren Ahsan tetiği çeker ve Şemşir’i vurur. Ev halkı silah sesiyle birlikte Şemşir’in odasına koşmaya başlar.

Yalnız Beni Sev Dizisinin Konusu Ne?

Yalnız Beni Sev dizisi orta sınıf bir geçmişe sahip olan Mehak’a aşık olan Shamsher’in etrafında dönecek.

Mehak babası Akram annesi Naheed ve küçük kız kardeşi Nida ile huzurlu bir hayat yaşayan genç bir kadındır. Mehak, kuzeni Ahsan ile nişanlıdır, ancak Ahsan’ın annesi Andaleep Mehak’ı onaylamazken, Ahsan’ın babası Rehan onu onaylamaktadır. Akram bir gün yolda zengin ve kibirli genç bir adamın birini taciz ettiğini görür ve bu adamla yüzleşmeye gittiğinde adam Akram’a silah doğrultur. Bu adam Shamsher’dir. Shamsher Mehak’ı görür ve anında ona aşık olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir