Yalnız Beni Sev 6.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi

Yalnız Beni Sev 6

Mehek, Afşan Oldu! Şemşir Yola Çıktı Geliyor…

Yalnız Beni Sev 6.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Yalnız Beni Sev yeni bölüm izle. Yalnız Beni Sev adlı Pakistan dizisinin 6. bölümü Kanal 7 ekranlarında 18 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Yalnız Beni Sev dizisinin 6. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Yalnız Beni Sev 6.Bölüm Full İzle.

Yalnız Beni Sev 6.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 6. bölüm özetinde Şemşir yurt dışına gidecekken karar değişip tren istasyonunda bilmediği yerlere doğru yola çıkar. Yalnız Beni Sev 6. bölüm özeti devam ediyor.

Yalnız Beni Sev 6
Yalnız Beni Sev

Pakistan Dizi Özetleri Ahsan’ın Şemşir’i vurmasıyla birlikte Dilaver herkesi tutuklatmaya başlar. Rehan, Aksam ve Ahsan tutukludur. Adamlar kafalarına göre kimi isterse onu tutuklayabiliyor.

Kadınların ise gözü yaşlıdır. Andilap her şeyin Mehek’in yüzünden olduğunu söylemesiyle bir kez daha kavganın fitilini ateşler. Haber Noman’a da gitmiştir. Yani Mehek’in kaldığı ev. Noman Akram’la konuşmak için polis merkezine gider ama o da şüpheli bulunur. Bu durum Noman’ın karısını daha da sinirlendirir ve Mehek’e baskı uygular.

Şemşir’in annesi oğlunun Mehek’in ailesine yaptığı davranışları öğrenmiş aileden özür dilemek ve oğlunun sağlığına kavuşması için onlardan özür dilemek ister. Karakoldan sonra Noman, Nehad’in yanına gider ve kızının ölmediği yanında yaşadığını haber verir. Kadın yeniden doğmuş gibi adeta sevinmeye başlar.

Yalnız Beni Sev 6. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Yalnız Beni Sev 18 Eylül Pazartesi

Şemşir’in annesi gelir ve her şey için özür diler ve ondan oğlunu affetmesini ister. Nehad bunun bu kadar kolay olamayacağını söyler. Ama oğlunun kendi evlerine yaklaşmaması sözü karşılığında onu affedeceğini söyler. Böylece Şemşir hemen kendine gelir ve gözlerini açar.

Şemşir gözlerini açınca babası kimi tutuklattıysa hepsini serbest bırakmasını ister. Mehek telefonda ailesiyle konuşur. Evdeki kadın daha fazla dayanamaz ve Andilap’ı arayıp Mehek’in yaşadığını haber verir. Andilap hemen kükremeye başlar.

Mehek bir pansiyona yerleşir ve adını da Afşan yapmıştır. Şemşir’de ailesinin isteğiyle ABD’ye doğru yola koyulur. Yolda kararını değiştirip tren istasyonu atlar ve bilmediği duraklarda dolaşmaya başlar. Görünen o ki Şemşir’in bilinmeyen yolculuğu adım adım onu Mehek’e yaklaştırıyor gibidir.

Yalnız Beni Sev Dizisinin Konusu Ne?

Yalnız Beni Sev dizisi orta sınıf bir geçmişe sahip olan Mehak’a aşık olan Shamsher’in etrafında dönecek.

Mehak babası Akram annesi Naheed ve küçük kız kardeşi Nida ile huzurlu bir hayat yaşayan genç bir kadındır. Mehak, kuzeni Ahsan ile nişanlıdır, ancak Ahsan’ın annesi Andaleep Mehak’ı onaylamazken, Ahsan’ın babası Rehan onu onaylamaktadır. Akram bir gün yolda zengin ve kibirli genç bir adamın birini taciz ettiğini görür ve bu adamla yüzleşmeye gittiğinde adam Akram’a silah doğrultur. Bu adam Shamsher’dir. Shamsher Mehak’ı görür ve anında ona aşık olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir