Yalnız Beni Sev 4.Bölüm Özeti – 14 Eylül Perşembe

Yalnız Beni Sev 4

Shamser Sevgisiyle Mehek’i Öldürdü!

Yalnız Beni Sev 4.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Yalnız Beni Sev yeni bölüm izle. Yalnız Beni Sev adlı Pakistan dizisinin 4. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Eylül Perşembe günü yayınlandı. Yalnız Beni Sev dizisinin 4. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Yalnız Beni Sev 4.Bölüm Full İzle.

Yalnız Beni Sev 4.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 4. bölüm özetinde Mehek, Shamser tarafından dayatmalara dayanamaz ve onunla evlenmeyi kabul eder. Peki Dilaver bu evliliğe ne diyecek? Yalnız Beni Sev 4. bölüm özeti devam ediyor.

Yalnız Beni Sev
Yalnız Beni Sev

Pakistan Dizi Özetleri Mehek ve ailesi evden kaçmışlardı. Ama bu Shamser’den kurtulmak için bir kaçış yolu değildi. Kaldıkları yeri öğrenen Shamser aileye yeni bir ziyarette bulunur. Üstelik bu kez Mehek’i ailesiyle öldürmekle tehdit eder.

Akram çaresizlik içinde kalmıştır. Ev sahibi de huzursuz olmuş onların gitmesini istiyordur. Akram ve karısı Shamser’in yerini öğrendiğine göre kaçmaya gerek olmadığını artık evlerine geri dönebileceklerini söyler.

Mehek artık bir karar verir ve Shamser’le evleneceğini ailesini bildirir. Ailesi de kabul eder. Shamser’i arayan Mehek onu mutlu eder. Shamser kendince çok mutlu olduğu haberi ailesine verir. Herkesin yüzünden düşen bin parçadır. Baba ve oğul bu konuda gerilir. Dara’nın karısı da evi terk etmekle tehdit eder. O kız bu eve gelirse ben giderim diyerek naralar atar. Anlayacağınız herkes ayrı telden çalar.

Yalnız Beni Sev 4. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Yalnız Beni Sev 14 Eylül Perşembe

Shamser düğün hazırlıklarına başlar. Dilaver ise bu düğüne onay verdiğini söyleyerek oğlunun güvenini kazanır. Aslında bu düğünün olmasını o da hiç istemiyordur. Adamlarıyla birlikte gizli bir plan yapar.

Düğün günü gelir. Mehek, Shamser’in isteğiyle onun ayarladığı kuaföre gider. Shamser ve ailesi düğün alanına gelir ama hiç kimse davet edilmemiştir. Shamser buna çok sinirlenir. Akram onunla dalga geçerken Dilaver bu ne saçmalık diye sorar. Mehek’te yoldadır. Burada Dilaver’in planı devreye girer ve araba kaza yapar. Ardından hemen Dilaver’in adamı arabayı yakmaya başlar.

Aile kızlarını arar ulaşamaz. Shamser’e telefon gelir ve Mehek’in kaza yaptığını öğrenir. Akram ve Shamser olay yerine gittiğinde arabadaki herkesin öldüğünü öğrenir ve zaten araba alevler içindedir. Dilaver’de Mehek’in annesine düm dük kızının ölüm haberini verir. Böylece Shamser Mehek aşkıyla resmen kızı öldürmüş olur.

Yalnız Beni Sev Dizisinin Konusu Ne?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir