Yalnız Beni Sev 4.Bölüm Özeti – 14 Eylül Perşembe

Yalnız Beni Sev 4

Shamser Sevgisiyle Mehek’i Öldürdü!

Yalnız Beni Sev 4.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Yalnız Beni Sev yeni bölüm izle. Yalnız Beni Sev adlı Pakistan dizisinin 4. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Eylül Perşembe günü yayınlandı. Yalnız Beni Sev dizisinin 4. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Yalnız Beni Sev 4.Bölüm Full İzle.

Yalnız Beni Sev 4.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 4. bölüm özetinde Mehek, Shamser tarafından dayatmalara dayanamaz ve onunla evlenmeyi kabul eder. Peki Dilaver bu evliliğe ne diyecek? Yalnız Beni Sev 4. bölüm özeti devam ediyor.

Yalnız Beni Sev
Yalnız Beni Sev

Pakistan Dizi Özetleri Mehek ve ailesi evden kaçmışlardı. Ama bu Shamser’den kurtulmak için bir kaçış yolu değildi. Kaldıkları yeri öğrenen Shamser aileye yeni bir ziyarette bulunur. Üstelik bu kez Mehek’i ailesiyle öldürmekle tehdit eder.

Akram çaresizlik içinde kalmıştır. Ev sahibi de huzursuz olmuş onların gitmesini istiyordur. Akram ve karısı Shamser’in yerini öğrendiğine göre kaçmaya gerek olmadığını artık evlerine geri dönebileceklerini söyler.

Mehek artık bir karar verir ve Shamser’le evleneceğini ailesini bildirir. Ailesi de kabul eder. Shamser’i arayan Mehek onu mutlu eder. Shamser kendince çok mutlu olduğu haberi ailesine verir. Herkesin yüzünden düşen bin parçadır. Baba ve oğul bu konuda gerilir. Dara’nın karısı da evi terk etmekle tehdit eder. O kız bu eve gelirse ben giderim diyerek naralar atar. Anlayacağınız herkes ayrı telden çalar.

Yalnız Beni Sev 4. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Yalnız Beni Sev 14 Eylül Perşembe

Shamser düğün hazırlıklarına başlar. Dilaver ise bu düğüne onay verdiğini söyleyerek oğlunun güvenini kazanır. Aslında bu düğünün olmasını o da hiç istemiyordur. Adamlarıyla birlikte gizli bir plan yapar.

Düğün günü gelir. Mehek, Shamser’in isteğiyle onun ayarladığı kuaföre gider. Shamser ve ailesi düğün alanına gelir ama hiç kimse davet edilmemiştir. Shamser buna çok sinirlenir. Akram onunla dalga geçerken Dilaver bu ne saçmalık diye sorar. Mehek’te yoldadır. Burada Dilaver’in planı devreye girer ve araba kaza yapar. Ardından hemen Dilaver’in adamı arabayı yakmaya başlar.

Aile kızlarını arar ulaşamaz. Shamser’e telefon gelir ve Mehek’in kaza yaptığını öğrenir. Akram ve Shamser olay yerine gittiğinde arabadaki herkesin öldüğünü öğrenir ve zaten araba alevler içindedir. Dilaver’de Mehek’in annesine düm dük kızının ölüm haberini verir. Böylece Shamser Mehek aşkıyla resmen kızı öldürmüş olur.

Yalnız Beni Sev Dizisinin Konusu Ne?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 8.Bölüm Özeti – 26 Haziran Çarşamba
  Evlat 8. Bölüm Full İzle. Evlat 8. bölümde neler olacak? Evlat 8.bölüm özetinde Muskan’ın oyunları bitmez. Moni’ye gıcık olan Muskan ona karşı hain planlar yaratır. Evlat 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın