Yalnız Beni Sev 16.Bölüm Özeti – 2 Ekim Pazartesi

Yalnız Beni Sev 16

Şamşir Baba Olduğunu Öğrendikten Sonra Vuruldu!

Yalnız Beni Sev 16.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Yalnız Beni Sev yeni bölüm izle. Yalnız Beni Sev adlı Pakistan dizisinin 16. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Ekim Pazartesi günü yayınlandı. Yalnız Beni Sev dizisinin 16. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Yalnız Beni Sev 16.Bölüm Full İzle.

Yalnız Beni Sev 16.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 16. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek anne ve baba olmanın heyecanını yaşarken Navab’ın adamları Mehek’e silah doğrultur. Şamşir Mehek’in önüne geçerek vurulur! Yalnız Beni Sev 16. bölüm özeti devam ediyor.

Yalnız Beni Sev 16
Yalnız Beni Sev

Pakistan Dizi Özetleri Sheru’nun öldürüldüğünü gören Şamşir eve döner. Kötü haberi Mehek’le paylaşır. Adım adım tehlike yaklaşıyordur. Şamşir bir kez daha babasıyla konuşmayı dener ama nafile. Adam egosuna yenik düşüyordur. Şamşir babasına sonunda çok pişman olacağını söyler.

Akram, Nida’yla konuşmaya karar verir. Nida daha hoşgörülü ve sabırlı olmaya karar verir.

Farva ve kuzeni Mehek’le ile Şamşir’i hala nasıl ayırabiliriz tartışmasına girmiştir. Akıllarına Ahsan gelir ve bu plana onu da dahil etmeyi düşünürler.

Patronu tarafından odasına çağrılan Şamşir ilk maaşını alıyordur. Patronu ekstra içine para da koymuştur. Şamşir ağlamamak için zor dururken eve gitmek istediğini söyler.

Yalnız Beni Sev 16. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Yalnız Beni Sev 2 Ekim Pazartesi

Ahsan’da iş yerinde Mehek’le konuşmayı dener. Hala onu sevdiğini ima edince Mehek onu susturur ve ileri giderse şikayet edeceğini belirtir. Ahsan Mehek’in Şamşir’i affetmesini gururuna yedirememiştir.

Şamşir mutlulukla Mehek’i işten almaya gider. Mehek erken gelen Şamşir’i görünce şaşırır. Şamşir ilk maaşını aldığını ve çılgınlar gibi harcamak istediğini söyler. Mehek’le birlikte Akram’a hediye alıp karşısına çıkarlar. Akram, Şamşir’in değişimi karşısında şaşkınlık yaşar.

Bu iki şapşal kız Farva ve kuzeni Ahsan’la buluşup ayırma planlarından bahseder. Ahsan onlara da Mehek’in Şamşir’in parası olduğu için evlenmediğini anlatmaya çalışır. Ahsan onlara yardım etmeyeceğini söyleyerek yanlarından ayrılır.

Şamşir ve Mehek işe gidecekken Mehek’in başı dönmeye başlar. Şamşir onu hastaneye götürür ve Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Şamşir mutluluktan havalara uçar. İkili eğlenirken zebaninin adamları onları bekliyordur. Mehek, Şamşir’i işe uğurlarken Şamşir tehlikeyi fark eder ve Mehek’in önüne geçerek vurulur. Egosit Navab haberi aldığındaysa yıkılır.

Yalnız Beni Sev Dizisinin Konusu Ne?

Yalnız Beni Sev dizisi orta sınıf bir geçmişe sahip olan Mehak’a aşık olan Shamsher’in etrafında dönecek.

Mehak babası Akram annesi Naheed ve küçük kız kardeşi Nida ile huzurlu bir hayat yaşayan genç bir kadındır. Mehak, kuzeni Ahsan ile nişanlıdır, ancak Ahsan’ın annesi Andaleep Mehak’ı onaylamazken, Ahsan’ın babası Rehan onu onaylamaktadır. Akram bir gün yolda zengin ve kibirli genç bir adamın birini taciz ettiğini görür ve bu adamla yüzleşmeye gittiğinde adam Akram’a silah doğrultur. Bu adam Shamsher’dir. Shamsher Mehak’ı görür ve anında ona aşık olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir