Yalnız Beni Sev Final 17.Bölüm Özeti – 3 Ekim Salı

Yalnız Beni Sev Final

Final! Navab İntihar Etti… Mehek Oğlunu Büyütüyor!

Yalnız Beni Sev 17.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Yalnız Beni Sev yeni bölüm izle. Yalnız Beni Sev adlı Pakistan dizisinin 17. bölümü Kanal 7 ekranlarında 3 Ekim Salı günü yayınlandı. Yalnız Beni Sev dizisinin 17. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Yalnız Beni Sev 17.Bölüm Full İzle.

Yalnız Beni Sev final bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev final bölüm özetinde Şamşir ölmüştür, Dilaver de intihar eder. Mal varlığı Mehek’e kalır. Yalnız Beni Sev 17. bölüm özeti devam ediyor.

Yalnız Beni Sev Final 17
Yalnız Beni Sev

Pakistan Dizi Özetleri Şamşir hastaneye kaldırılmıştır. Mehek ağlıyorken bir yandan da Şamşir’in ailesine ateş püskürür. Navab’a ağzına geleni sayar. En sonunda da onu Şamşir’in oğlunun bile onu affetmeyeceğini söyler. Böylece Mehek hamile olduğunu duyurmuştur.

Gözlerini açan Şamşir, Mehek’le konuşmak ister. Mehek’i çok sevdiğini bir kez de ondan duymak istediğini söyler. Mehek onu sevdiğini söyledikten sonra Şamşir gözleri açık hayata veda eder.

Yalnız Beni Sev Final 17. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Yalnız Beni Sev 3 Ekim Salı

Bundan sonra aradan aylar geçer Navab 5’ten fazla kelime konuşmuyordur. Evde de basınla konuşma hazırlığı sürüyordur. Avukat ve Farva bunu yapmamasını birçok şeyi kaybedeceklerini söyler. Dara isterse babasının evine gidebileceğini söyler. Dara ve avukat basının önüne geçerek Navab’ın yazısı okunur. Navab karısının ve oğlunun ölümünden kendisini sorumlu tuttuğunu itiraf eder ve polisten kendisine açık çağrı verir. O anda bir el silah sesi duyulur ve Navab intihar eder.

Mehek’e fabrikalar evler ve araziler kalmıştır. Mehek hepsini elinin tersiyle iterek hayır kurumuna bağışlayacağını bildirir. Aradan 3 yıl geçer ve minik Şamşir’in doğum günü kutlanıyordur. Mehek, Şamşir’in ve oğlunun aynı gün doğduğunu söyler. Şamşir’in fotoğrafına bakıp onu her gün sevdiğini söylüyordur.

Yalnız Beni Sev Dizisinin Konusu Ne?

Yalnız Beni Sev dizisi orta sınıf bir geçmişe sahip olan Mehak’a aşık olan Shamsher’in etrafında dönecek.

Mehak babası Akram annesi Naheed ve küçük kız kardeşi Nida ile huzurlu bir hayat yaşayan genç bir kadındır. Mehak, kuzeni Ahsan ile nişanlıdır, ancak Ahsan’ın annesi Andaleep Mehak’ı onaylamazken, Ahsan’ın babası Rehan onu onaylamaktadır. Akram bir gün yolda zengin ve kibirli genç bir adamın birini taciz ettiğini görür ve bu adamla yüzleşmeye gittiğinde adam Akram’a silah doğrultur. Bu adam Shamsher’dir. Shamsher Mehak’ı görür ve anında ona aşık olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın