Yalnız Beni Sev Final 17.Bölüm Özeti – 3 Ekim Salı

Yalnız Beni Sev Final

Final! Navab İntihar Etti… Mehek Oğlunu Büyütüyor!

Yalnız Beni Sev 17.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Yalnız Beni Sev yeni bölüm izle. Yalnız Beni Sev adlı Pakistan dizisinin 17. bölümü Kanal 7 ekranlarında 3 Ekim Salı günü yayınlandı. Yalnız Beni Sev dizisinin 17. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Yalnız Beni Sev 17.Bölüm Full İzle.

Yalnız Beni Sev final bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev final bölüm özetinde Şamşir ölmüştür, Dilaver de intihar eder. Mal varlığı Mehek’e kalır. Yalnız Beni Sev 17. bölüm özeti devam ediyor.

Yalnız Beni Sev Final 17
Yalnız Beni Sev

Pakistan Dizi Özetleri Şamşir hastaneye kaldırılmıştır. Mehek ağlıyorken bir yandan da Şamşir’in ailesine ateş püskürür. Navab’a ağzına geleni sayar. En sonunda da onu Şamşir’in oğlunun bile onu affetmeyeceğini söyler. Böylece Mehek hamile olduğunu duyurmuştur.

Gözlerini açan Şamşir, Mehek’le konuşmak ister. Mehek’i çok sevdiğini bir kez de ondan duymak istediğini söyler. Mehek onu sevdiğini söyledikten sonra Şamşir gözleri açık hayata veda eder.

Yalnız Beni Sev Final 17. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Yalnız Beni Sev 3 Ekim Salı

Bundan sonra aradan aylar geçer Navab 5’ten fazla kelime konuşmuyordur. Evde de basınla konuşma hazırlığı sürüyordur. Avukat ve Farva bunu yapmamasını birçok şeyi kaybedeceklerini söyler. Dara isterse babasının evine gidebileceğini söyler. Dara ve avukat basının önüne geçerek Navab’ın yazısı okunur. Navab karısının ve oğlunun ölümünden kendisini sorumlu tuttuğunu itiraf eder ve polisten kendisine açık çağrı verir. O anda bir el silah sesi duyulur ve Navab intihar eder.

Mehek’e fabrikalar evler ve araziler kalmıştır. Mehek hepsini elinin tersiyle iterek hayır kurumuna bağışlayacağını bildirir. Aradan 3 yıl geçer ve minik Şamşir’in doğum günü kutlanıyordur. Mehek, Şamşir’in ve oğlunun aynı gün doğduğunu söyler. Şamşir’in fotoğrafına bakıp onu her gün sevdiğini söylüyordur.

Yalnız Beni Sev Dizisinin Konusu Ne?

Yalnız Beni Sev dizisi orta sınıf bir geçmişe sahip olan Mehak’a aşık olan Shamsher’in etrafında dönecek.

Mehak babası Akram annesi Naheed ve küçük kız kardeşi Nida ile huzurlu bir hayat yaşayan genç bir kadındır. Mehak, kuzeni Ahsan ile nişanlıdır, ancak Ahsan’ın annesi Andaleep Mehak’ı onaylamazken, Ahsan’ın babası Rehan onu onaylamaktadır. Akram bir gün yolda zengin ve kibirli genç bir adamın birini taciz ettiğini görür ve bu adamla yüzleşmeye gittiğinde adam Akram’a silah doğrultur. Bu adam Shamsher’dir. Shamsher Mehak’ı görür ve anında ona aşık olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir