Yalnız Beni Sev 15.Bölüm Özeti – 29 Eylül Cuma

Mehek ve Şamşir Birlikte Uyuyor!

Yalnız Beni Sev 15.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Yalnız Beni Sev yeni bölüm izle. Yalnız Beni Sev adlı Pakistan dizisinin 15. bölümü Kanal 7 ekranlarında 29 Eylül Cuma günü yayınlandı. Yalnız Beni Sev dizisinin 15. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Yalnız Beni Sev 15.Bölüm Full İzle.

Yalnız Beni Sev 15.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 15. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek birlikte uyumaya karar verir. Ama beklenmedik davetsiz misafir elinde silahla karşılarında duruyordur. Yalnız Beni Sev 15. bölüm özeti devam ediyor.

Yalnız Beni Sev 15
Yalnız Beni Sev

Pakistan Dizi Özetleri Nida, Ahsan ve Mehek’i bir arada görmüş ve kıskanmıştı. Mehek ailesiyle sohbet ederken Nida yıldırım gibi düşüp ablasına hakaret etmeye başlar. Akram ve Nehad izledikleri görüntü karşısında şaşkınlığa uğrar. Nida ablasıyla Ahsan’ın bir ilişkisi olduğunu söylediğinde Mehek’ten tokadı yer.

Mehek eve döndüğünde Şamşir’de onu almaya geldiğini ama Ahsan’la gittiğini ima eder. Mehek patlamak üzeredir ve bunu konuyu konuşmak istemediğini söyler.

Ahsan bu konuyla ilgili Nida’yla arası açılır Durduk yere tartışma yarattığı için kızgındır.

Sheru’da gizlice karakoldan çıkarılmış Şamşir ve Mehek’in evine götürülüp gizlice bu cinayeti işlemesi istenmiştir. Aynı gece gök gürültülü bir hava vardır. Mehek çok korkar ve Şamşir’in odasına giderek onunla kalmak istediğini söyler. Gece bahçede dolanan birileri olduğunu fark eden Mehek hemen Şamşir’i uyandırır. Karşılarında Sheru’yu bulurlar. Sheru her şeyi onlara anlatır. Şamşir onun kaçmasına izin verir ama mahkemede babasına karşı yanlarında olmasını söyler.

Sheru’nın kaçması hiç iyi olmamıştır. Navab’ın canı daha çok sıkılmış herkese gözdağı vermeye başlamıştır.

Andilap sabah kahvaltısında yine huzursuzluk çıkarınca Ahsan masadan kalkıp gider. Nida okula kendisini bırakacağını düşünürken çekçekle gitmesini söyler. Nida yine kavga etmeye başlar ve Ahsan evlendiği için pişman olduğunu söyler. Nida ise Mehek’in gözünde kahraman olmaya çalıştığını işe yaramadığını görünce hayal kırıklığına uğradığını söyler.

Ahsan Mehek’in iş yerine gidip onunla konuşmak istediğini söyler. Mehek onu kovar ve gitmesini söyler. Şamşir’de Ahsan’a ısrar etmemesini söylerken Mehek Şamşir’e destek çıkar ve bu durum Ahsan’ın hoşuna gitmez.

Şamşir yolda giderken Sheru’nun öldürüldüğünü görür.

Yalnız Beni Sev 15. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Yalnız Beni Sev 29 Eylül Cuma

Yalnız Beni Sev Dizisinin Konusu Ne?

Yalnız Beni Sev dizisi orta sınıf bir geçmişe sahip olan Mehak’a aşık olan Shamsher’in etrafında dönecek.

Mehak babası Akram annesi Naheed ve küçük kız kardeşi Nida ile huzurlu bir hayat yaşayan genç bir kadındır. Mehak, kuzeni Ahsan ile nişanlıdır, ancak Ahsan’ın annesi Andaleep Mehak’ı onaylamazken, Ahsan’ın babası Rehan onu onaylamaktadır. Akram bir gün yolda zengin ve kibirli genç bir adamın birini taciz ettiğini görür ve bu adamla yüzleşmeye gittiğinde adam Akram’a silah doğrultur. Bu adam Shamsher’dir. Shamsher Mehak’ı görür ve anında ona aşık olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir