Yalnız Beni Sev 15.Bölüm Özeti – 29 Eylül Cuma

Mehek ve Şamşir Birlikte Uyuyor!

Yalnız Beni Sev 15.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Yalnız Beni Sev yeni bölüm izle. Yalnız Beni Sev adlı Pakistan dizisinin 15. bölümü Kanal 7 ekranlarında 29 Eylül Cuma günü yayınlandı. Yalnız Beni Sev dizisinin 15. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Yalnız Beni Sev 15.Bölüm Full İzle.

Yalnız Beni Sev 15.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 15. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek birlikte uyumaya karar verir. Ama beklenmedik davetsiz misafir elinde silahla karşılarında duruyordur. Yalnız Beni Sev 15. bölüm özeti devam ediyor.

Yalnız Beni Sev 15
Yalnız Beni Sev

Pakistan Dizi Özetleri Nida, Ahsan ve Mehek’i bir arada görmüş ve kıskanmıştı. Mehek ailesiyle sohbet ederken Nida yıldırım gibi düşüp ablasına hakaret etmeye başlar. Akram ve Nehad izledikleri görüntü karşısında şaşkınlığa uğrar. Nida ablasıyla Ahsan’ın bir ilişkisi olduğunu söylediğinde Mehek’ten tokadı yer.

Mehek eve döndüğünde Şamşir’de onu almaya geldiğini ama Ahsan’la gittiğini ima eder. Mehek patlamak üzeredir ve bunu konuyu konuşmak istemediğini söyler.

Ahsan bu konuyla ilgili Nida’yla arası açılır Durduk yere tartışma yarattığı için kızgındır.

Sheru’da gizlice karakoldan çıkarılmış Şamşir ve Mehek’in evine götürülüp gizlice bu cinayeti işlemesi istenmiştir. Aynı gece gök gürültülü bir hava vardır. Mehek çok korkar ve Şamşir’in odasına giderek onunla kalmak istediğini söyler. Gece bahçede dolanan birileri olduğunu fark eden Mehek hemen Şamşir’i uyandırır. Karşılarında Sheru’yu bulurlar. Sheru her şeyi onlara anlatır. Şamşir onun kaçmasına izin verir ama mahkemede babasına karşı yanlarında olmasını söyler.

Sheru’nın kaçması hiç iyi olmamıştır. Navab’ın canı daha çok sıkılmış herkese gözdağı vermeye başlamıştır.

Andilap sabah kahvaltısında yine huzursuzluk çıkarınca Ahsan masadan kalkıp gider. Nida okula kendisini bırakacağını düşünürken çekçekle gitmesini söyler. Nida yine kavga etmeye başlar ve Ahsan evlendiği için pişman olduğunu söyler. Nida ise Mehek’in gözünde kahraman olmaya çalıştığını işe yaramadığını görünce hayal kırıklığına uğradığını söyler.

Ahsan Mehek’in iş yerine gidip onunla konuşmak istediğini söyler. Mehek onu kovar ve gitmesini söyler. Şamşir’de Ahsan’a ısrar etmemesini söylerken Mehek Şamşir’e destek çıkar ve bu durum Ahsan’ın hoşuna gitmez.

Şamşir yolda giderken Sheru’nun öldürüldüğünü görür.

Yalnız Beni Sev 15. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Yalnız Beni Sev 29 Eylül Cuma

Yalnız Beni Sev Dizisinin Konusu Ne?

Yalnız Beni Sev dizisi orta sınıf bir geçmişe sahip olan Mehak’a aşık olan Shamsher’in etrafında dönecek.

Mehak babası Akram annesi Naheed ve küçük kız kardeşi Nida ile huzurlu bir hayat yaşayan genç bir kadındır. Mehak, kuzeni Ahsan ile nişanlıdır, ancak Ahsan’ın annesi Andaleep Mehak’ı onaylamazken, Ahsan’ın babası Rehan onu onaylamaktadır. Akram bir gün yolda zengin ve kibirli genç bir adamın birini taciz ettiğini görür ve bu adamla yüzleşmeye gittiğinde adam Akram’a silah doğrultur. Bu adam Shamsher’dir. Shamsher Mehak’ı görür ve anında ona aşık olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir