Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi

Candan Öte 86.Bölüm Özeti - 25 Eylül Pazartesi

Jevika, Sambav’ın Peşinde!

Candan Öte 86.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 86. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 86. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 86.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 86.bölümde neler olacak? Candan Öte 86. bölüm özetinde Jevika’dan başka kimse Viren’e inanmıyordur. Jevika bu yolda yalnızdır ve Viren’i lurtarmak için kanıta ihtiyacı vardır. Candan Öte 86. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 86

Hint Dizi Özetleri Viren’in mahkeme yolculuğu sürerken Jevika her fırsatta Viren’i savunmaya devam ediyordur. Manvi’nin sezgilerinin iyi olduğunu ve suçluları iyi bildiğini düşünürdük. Manvi bu sefer Viren’in suçlu olduğunu düşünüyordur. Jevika ve Manvi basının önünde kavga eder. Manvi Viren’in streste olduğunu bu yüzden Riya’yı tanıyamadığını söyler.

Swamini Jevika’dan kendini kontrol etmesini ister. Vanshika’da Manvi’ye bu tavrından vazgeçmesini Viren’e karşı yumuşak davranmasını ister. Büyükbaba buna karşı çıkarken büyükanne torunlarını barıştırma yoluna gider. Lakin Jevika kız kardeşini kolay kolay affedemeyecektir.

Mahkeme günü gelir. Mahkemede uçurumdan düşen kızın kim olduğu Riya olmadığı üzerine konuşulur. Sambav kanıtla geleceğini söylerken Viren ve Riya’nın evdeki son görüntülerini getirir. Yalnız Riya’nın yüzü hiç görünmüyordur. Sadece Viren’in ilaç verdiği ve niyetinin iyi olmadığı gösteriliyordur. Bu görüntülerden sonra Sambav, Viren’in üzerine yürüyerek ona güvendiğini nasıl böyle davranabildiğini sorar. Sambav mahkemenin dikkatini dağıtmayı başarır. Vanshika Swamini ve büyükbaba bu görüntülere dayanamayıp eve gitmeye karar verir. Mahkeme 2 gün ertelenir.

Candan Öte 86. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 25 Eylül Pazartesi

Jevika eve döndüğünde o görüntülerden sonra ailenin Viren’e olan inancının zayıfladığını fark eder. Jevika bir anda yalnız kalmıştır. Ağlayarak Viren’i görmeye gider.

Viren Jevika’nın gözlerinden durumu anlamıştır. Jevika kanıt toplayabilmek için Sambav’ın evine gider. Jevika’yı merak eden Manvi ve Virat’ta peşine düşer. Viren’den Sambav’ın evine gittiğini öğrenirler. Sambav’ın evinde farklı numarada aynı ayakkabılar dikkatini çeker. Manvi yavaştan uyanmaya başlar. Jevika rüzgarın yön değiştirdiğini anlar. Manvi ve Virat ona inanmaya başlamıştır.

Sambav’ın takip eden üçlü bir eve girip bir adamla restleştiği bir daha kendisini aramamasını söylüyordur. Üçlü bu eve de girip inceleme yapar. Jevika bulduklarını Viren’e gösterir. Viren işte bu kızın Riya olduğunu açıklar!

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir