Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi

Candan Öte 86.Bölüm Özeti - 25 Eylül Pazartesi

Jevika, Sambav’ın Peşinde!

Candan Öte 86.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 86. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 86. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 86.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 86.bölümde neler olacak? Candan Öte 86. bölüm özetinde Jevika’dan başka kimse Viren’e inanmıyordur. Jevika bu yolda yalnızdır ve Viren’i lurtarmak için kanıta ihtiyacı vardır. Candan Öte 86. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 86

Hint Dizi Özetleri Viren’in mahkeme yolculuğu sürerken Jevika her fırsatta Viren’i savunmaya devam ediyordur. Manvi’nin sezgilerinin iyi olduğunu ve suçluları iyi bildiğini düşünürdük. Manvi bu sefer Viren’in suçlu olduğunu düşünüyordur. Jevika ve Manvi basının önünde kavga eder. Manvi Viren’in streste olduğunu bu yüzden Riya’yı tanıyamadığını söyler.

Swamini Jevika’dan kendini kontrol etmesini ister. Vanshika’da Manvi’ye bu tavrından vazgeçmesini Viren’e karşı yumuşak davranmasını ister. Büyükbaba buna karşı çıkarken büyükanne torunlarını barıştırma yoluna gider. Lakin Jevika kız kardeşini kolay kolay affedemeyecektir.

Mahkeme günü gelir. Mahkemede uçurumdan düşen kızın kim olduğu Riya olmadığı üzerine konuşulur. Sambav kanıtla geleceğini söylerken Viren ve Riya’nın evdeki son görüntülerini getirir. Yalnız Riya’nın yüzü hiç görünmüyordur. Sadece Viren’in ilaç verdiği ve niyetinin iyi olmadığı gösteriliyordur. Bu görüntülerden sonra Sambav, Viren’in üzerine yürüyerek ona güvendiğini nasıl böyle davranabildiğini sorar. Sambav mahkemenin dikkatini dağıtmayı başarır. Vanshika Swamini ve büyükbaba bu görüntülere dayanamayıp eve gitmeye karar verir. Mahkeme 2 gün ertelenir.

Candan Öte 86. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 25 Eylül Pazartesi

Jevika eve döndüğünde o görüntülerden sonra ailenin Viren’e olan inancının zayıfladığını fark eder. Jevika bir anda yalnız kalmıştır. Ağlayarak Viren’i görmeye gider.

Viren Jevika’nın gözlerinden durumu anlamıştır. Jevika kanıt toplayabilmek için Sambav’ın evine gider. Jevika’yı merak eden Manvi ve Virat’ta peşine düşer. Viren’den Sambav’ın evine gittiğini öğrenirler. Sambav’ın evinde farklı numarada aynı ayakkabılar dikkatini çeker. Manvi yavaştan uyanmaya başlar. Jevika rüzgarın yön değiştirdiğini anlar. Manvi ve Virat ona inanmaya başlamıştır.

Sambav’ın takip eden üçlü bir eve girip bir adamla restleştiği bir daha kendisini aramamasını söylüyordur. Üçlü bu eve de girip inceleme yapar. Jevika bulduklarını Viren’e gösterir. Viren işte bu kızın Riya olduğunu açıklar!

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 198 Trailer – November 30 Thursday
  Hello Kan Çiçekleri fans! Baran and Dilan have embraced each other tightly amid their problems. It seems that it will take quite a while for Dilan to reach Sabiha. Dilan and Baran will knock on every door! Will each door they knock on lead them to her mother? What will happen in Episode 198 of Kan Çiçekleri? You can share your thoughts and opinions in the comments…
 • Kan Çiçekleri 198. Bölüm Fragmanı İzle – 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan ve sorunların içinde birbirlerine sımsıkı sarıldı. Dilan’ın Sabiha’ya ulaşması epey zaman alacak gibi duruyor. Dilan ve Baran çalmadık kapı bırakmayacak! Çaldıkları her kapı onu annesine götürecek midir?  Kan Çiçekleri 198.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…
 • Esaret 218. Bölüm Fragmanı – Esaret 29 Kasım Çarşamba
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını yaktı! Bakalım Esaret 218.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir