Yalnız Beni Sev 10.Bölüm Özeti – 22 Eylül Cuma

Yalnız Beni Sev 10

Şamşir Babasının Mehek’i Öldürmeye Çalıştığını Öğrendi!

Yalnız Beni Sev 10.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sevnson bölüm izle! Yalnız Beni Sev yeni bölüm izle. Yalnız Beni Sev adlı Pakistan dizisinin 10. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Cuma günü yayınlandı. Yalnız Beni Sev dizisinin 10. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Yalnız Beni Sev 10.Bölüm Full İzle.

Yalnız Beni Sev 10.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 10. bölüm özetinde gerçekleri öğrenen Şamşir bakalım nasıl bir yol izleyecek? Yalnız Beni Sev 10. bölüm özeti devam ediyor.

Yalnız Beni Sev 10
Yalnız Beni Sev

Pakistan Dizi Özetleri Her zamanki gibi Mehek ve Şamşir restorana gitmiş aynı mevzular kendini tekrar ediyordur. Sipariş vermeden tutun insanların Mehek’in viral olduğunu söylemesi aynı diğer bölümlerdeki gibi. Dizi kısa sürecek olmasının yanı sıra bölümler birbirinin aynısı…

Restoranda yaşanan gerilim sonrası Şamşir sinirle ayrılır ve Mehek’i orada bırakır. Mehek’te ailesinin yanına gider. Ruh hastası Şamşir yoldan geri döner ve Mehek’in yerinde olmadığını görür.

Şamşir, Mehek’in evine gelir. Üstüne Ahsan’la karşılaşıp gerginlik yaşanır. Şamşir böğüre böğüre Mehek’e seslenir ve onu kolundan tutup eve sürükler. Mehek ailesinin yanında oldukça utanmıştır ve hasta babasının daha da üzülmesine yol açmıştır.

Mehek ve Şamşir evde de kavgalarını sürdürür. Şamşir bir daha evine gitmeyi yasaklar. Üstüne ailesini öldürmekle tehdit eder.

Nida’nın da yavaştan homurdanmaları artacaktır. Okulda ablasıyla ilgili devam eden söylenceler onun moralini bozar.

Şamşir’in ailesi yeniden bir araya gelir. Hala neyi tartışıyorlar anlayabilen var mı? Mehviş ve Dara Mehek’in kabul edilmesini savunurken babaları donuk ve sert bakış atmaktan öteye gidemiyor.

Odadan dışarı çıkan Mehek’i gören Farva’da sinirlenir. Statüsünün düşük olduğunu onu isterse evden attıracağını söyler. Mehek’te bir türlü attıramadığını ima eder. Kısa süreli aklı başına gelen Şamşir, Mehek’ten özür diler. Mehek özrünün hiçbir manası olmadığını açıklamaya çalışır.

Şamşir ve Mehek yolda Dara’nın karakola girdiğini görür. Şamşir durup peşinden gider. Onun peşinden de Mehek… Navab’ın adamı yakalanmıştır. Dara babasının neden o adamın peşinde olduğunu öğrenmek için adamı sorgular. Adam babasının Mehek’i öldürmesini istediğini bir şekilde kurtulduğunu anlatır. Dara şaşkınlık içindedir. Kapıdan çıktığı anda Şamşir’i görür. Sonunda Mehek’in babası tarafından öldürülmek istendiğini öğrenmiştir. Şamşir’de arkasını döndüğünde Mehek’i görür. Mehek koşarak uzaklaşır.

Şamşir Mehek’i bulmak için ailesinin evine gitse de o orada yoktur. Mehek eve dönmüştür. Mehviş selam vermeden geçtiği için Mehek’i azarlamaya kalksa da Mehek onu susturur. Mehviş bir şekilde kocasının onu öldürmek istediğini kabul etmiştir.

Şamşir, Mehek’i kendi evinde görünce şaşırır. Mehek gidecek başka yeri olmadığını söyler. Şamşir o adamın yalan söylediğini babasının asla böyle bir şey yapmayacağını açıklar. Mehek ise annesinin her şeyi itiraf ettiğini söyler.

Bu arada Nida’ya görücü gelir. Bunlar da hemen karşılıklı oturup evliliğe ikna olup bir hafta içinde evlilik kararı alabiliyor. Evlilik için onay verilmişken duvarda Mehek’in fotoğrafını gören damat annesine durumu açıklar. Kadın da onları azarlayarak evlilikten vazgeçtiğini söyler. Tam olarak Mehek ne yaptı da viral olup insanların düşmanlığını kazandı bu kadar???????

Yalnız Beni Sev 10. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Yalnız Beni Sev 22 Eylül Cuma

Nida gözyaşları içinde odasına giderken babası yine ağlamaya başlar. Kızlarının hayatının mahvolduğunu Nida’yı kimsenin istemeyeceğini evde kalacağı korkusu yaşar. Kızın zaten tıp 2. sınıf öğrencisi bırak da okulunu bitirsin. Heyhat bazen gerçekten çok abartılı sahneler!

Tabi bu durumu gören Ahsan kahramanlığa soyunur ve Nida’yla kendi evlenmek istediğini söyler. Andilap küplere binse de o baskın gelecektir.

Navab Mehek’i öldürmeye çalıştığını inkar etmeye çalışsa da Dara annesinin her şeyi itiraf ettiğini açıklar. Navab o itici soğuk bakışını yeniden atar.

Yalnız Beni Sev Dizisinin Konusu Ne?

Yalnız Beni Sev dizisi orta sınıf bir geçmişe sahip olan Mehak’a aşık olan Shamsher’in etrafında dönecek.

Mehak babası Akram annesi Naheed ve küçük kız kardeşi Nida ile huzurlu bir hayat yaşayan genç bir kadındır. Mehak, kuzeni Ahsan ile nişanlıdır, ancak Ahsan’ın annesi Andaleep Mehak’ı onaylamazken, Ahsan’ın babası Rehan onu onaylamaktadır. Akram bir gün yolda zengin ve kibirli genç bir adamın birini taciz ettiğini görür ve bu adamla yüzleşmeye gittiğinde adam Akram’a silah doğrultur. Bu adam Shamsher’dir. Shamsher Mehak’ı görür ve anında ona aşık olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir