Esaret 167. Bölüm Fragmanı – Esaret 19 Eylül Salı

Esaret 167

Düşmanlar Hira’nın Etrafında!

Merhaba Esaret severler. Esaret dizisinde Hira konağa döndü. Afife, Orhun’a Aslı’ya verdiği sözü tutmasını söylerken Perihan, Hira’ya saldırıyor. Aslı ise gitmemekte ısrarcı. Bakalım Esaret 167.bölümdde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Esaret 167.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 167.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 19 Eylül Salı günü 167 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 167.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 19 Eylül Salı yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 167 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 167
Esaret

Esaret 167 Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri Hira konağa geri döndü. Lakin konakta onu seven insan sayısı bir elin parmağını geçmiyor. Aslı, Afife ve Perihan laneti Hira’nın üzerinde kol geziyor. Hira’nın hafıza kaybı onun sesinin eskisine göre daha gür çıkmasına sebep olmuş. Sürekli karşı gelmeler, inanmamalar Hira değişmiş görünüyor.

Hira’nın yeniden konağa dönmesiyle kendini kabul ettirme, düşmanlarla uğraşma kısır döngüsüne yeniden giriyor. Perihan kaldığı yerden Hira’ya saldırmaya devam ederken Eda’dan kalan boşluğu Aslı üstleniyor. Dediğimiz gibi Perihan’ı ayağa kaldıran Hira’ya duyduğu intikamdı. Perihan ve Aslı ortak noktada buluşup düşmanlıklarına devam edecek. Onlar mı galip gelecek yoksa OrHir mi?

Boşluklardan birini dolduracak isim de Nurşah. O da Meryem’den kalan yeri dolduruyor. Kenan ve Nurşah gereksiz bir yere yükselerek giriş yaptılar. Nurşah ipleri eline aldı ve hayatını kurmaya kararlı. Kenan ve Nurşah rakip mi olacak yoksa ortak bir işe mi girişecekler.

Meryem öldü! Nefes’e Kenan bakıyor. Nefes’in dedesi işleri karıştırmaya kararlı. Ama bu adamın sesini duymaya çok tahammülümüz yok.

Esaret 167 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 19 Eylül Salı Esaret İzle!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

Esaret 167.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

esaret 139
Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Bir yanıt yazın