Yalancı Yarim Tayland Dizisi Başlıyor

Yalancı Yarim Tayland Dizisi Başlıyor

Kanal 7’de Yalancı Yarim Tayland Dizisi Başlıyor

Kanal 7 Hint dizilerine ara verdi. Pakistan dizilerinden sonra sıra da Tayland dizileri var. Candan Öte Hint dizisinin final yapmasının ardından yeni dizi Yalancı Yarim başlıyor. Yalancı Yarim Tayland dizisi olacak. Yalancı Yarim Tayland dizisi ne zaman başlayacak? Yalancı Yarim Tayland dizisi oyuncuları kim? Yalancı Yarim Tayland dizisi hangi kanalda yayınlanıyor? Yalancı Yarim Tayland dizisi kaç bölüm sürecek? İşte Yalancı Yarim dizisine dair tüm ayrıntılar

Yalancı Yarim Tayland Dizisi Başlıyor
Yalancı Yarim Tayland Dizisi Başlıyor

Kanal 7 Candan Öte Hint dizisinin final yapmasının ardından yayına Tayland dizisi Yalancı Yarim’i koymayı planlıyor. Böylece ekranda hem Pakistan hem de Tayland dizisi yayınlanmış olacak. Hint dizilerine artık veda mı ediyoruz? İşte izleyici bu sorunun cevabını merak ediyor. Hint dizilerinin kemikleşmiş bir izleyici kitlesi var. Kolay kolay Hint dizilerinin bitmeyeceği yönünde düşüncemiz var. Ama yayınlanan Hint dizileriyse beklentiyi bir türlü karşılayamıyor. Unutulmaz Hint dizileri Bir Garip Aşk, Masum, Aşk Bir Rüya dizileri gibi diziler gelmedi. Sizin unutamadığınız Hint dizileri hangisi?

Yalancı Yarim Tayland Dizisi Konusu Ne?

Milyarder ve ünlü bir eğlence kompleksi işletmesinin sahibi olan Kasemrat (Dilok Thongwattana), ölümcül akciğer kanserine yakalanmıştır. Bir zamanlar ihanet ettiği ve birlikte kurdukları işi devraldığı vefat eden yakın arkadaşı Chakkraphot’un (Ron Banjongsang) kalan ailesini bulmak istiyor. 

Namnueng ve annesi Pimpit her ikisi de küçük bir kuaför salonu açmıştır. Hayatını zevk ve sefayla geçiren Kasemrat, Pimpit’ten kendisini affetmesini ister. Ancak Pimphit inatçıdır. Bu nedenle, Kasemrat öldükten sonra vasiyetini değiştirmeye ve servetinin yarısını kefaret olarak Nam Nueng’e vermeye karar verir. Kasemrat’ın tek oğlu Kongphop avukata vasiyetnamenin açıklanması sırasında gerçeği öğrenir. Kongphop, babasının servetinin yarısını tanımadığı bir kadına paylaştırdığını öğrendiğinde hayal kırıklığına uğrar ve öfkelenir. 

Kongphop toplumdaki en yakışıklı milyarder varis oldu. Etrafta toplanmış çok sayıda genç kadın vardır. Ancak Kongphop, gözünü Namnueng’e diker ve servetini geri kazanmaya çalışır. Namnueng evlilik cüzdanını imzaladıktan saniyeler sonra mutluluğu bozulur.

Yalancı Yarim Tayland Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Yalancı Yarim Tayland dizisi de Pakistan dizileri gibi kısa sürecek. Yalancı Yarim 16 bölüm den oluşuyor.

Yalancı Yarim Tayland Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Yalancı Yarim Tayland dizisi 10 Kasım Cuma günü final yapması bekleniyor.

Yalancı Yarim Tayland Dizisi Oyuncuları Kim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir