Netflix’in Yeni Filmi ‘İstanbul İçin Son Çağrı’ Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ ile Geliyor

İstanbul İçin Son Çağrı

Netflix’in Heyecan Dolu Yeni Filmi ‘İstanbul İçin Son Çağrı’ Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un Muhteşem Performansıyla İzleyicilerini Büyüleyecek!

Heyecan Dolu Bir Macera: Netflix’in İstanbul için Son Çağrı filminde Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ bir araya geliyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’in başrollerini paylaştığı İstanbul İçin Son Çağrı’nın yayın tarihi belli oldu. Merakla beklenen film, 24 Kasım’da Netflix’te izleyiciyle buluşacak.

Netflix’in başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’in yer aldığı İstanbul İçin Son Çağrı filminin tarihli tanıtımı yayınlandı! Peki İstanbul İçin Son Çağrı filmi ne zaman yayınlanacak? İstanbul İçin Son Çağrı filmi nerede yayınlanacak? İstanbul İçin Son Çağrı filminde kimler rol alıyor? İstanbul İçin Son Çağrı filminin konusu ne? İstanbul İçin Son Çağrı nerede çekildi? İstanbul İçin Son Çağrı uyarlama mı? Beren Saat kimdir? Kıvanç Tatlıtuğ kimdir?

Netflix'in Yeni Filmi 'İstanbul İçin Son Çağrı' Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ ile Geliyor

Yönetmenliğini Gönenç Uyanık’ın üstlendiği, Aşk-ı Memnu dizisinde birlikte yer alan Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’in yeniden bir araya geldiği İstanbul İçin Son Çağrı filminin yayın tarihi belli oldu. Nuran Evren Şit’in senaryosunu kaleme aldığı fim, 24 Kasım’da Netflix’te yayınlanacak.

İstanbul İçin Son Çağrı Filminin Konusu Ne?

İstanbul’dan New York’a giderken havaalanında tesadüfen karşılaşan Serin ve Mehmet, New York’ta heyecan dolu, baştan çıkarıcı unutulmaz bir geceye sürüklenir. Serin ve Mehmet hayatlarının en güzel anlarını birlikte geçirirken ortada tek bir sorun vardır, ikisinin de evli olmaları.

En son bu ikiliyi tutku dolu aşklarıyla Aşk-ı Memnu dizisinde izlemiş ve o andan itibaren ekran için ideal çift olduklarını görmüştük. Yıllar sonra bile en iyi dizi çifti anketlerinde hep birinci sırada gelen Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ yeni bir proje için bir araya gelmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir