Mutlu Ol 12.Bölüm Özeti – 19 Ekim Perşembe

Şah Cihan Bebeği Öldürecek! Hena ve Kuram Karşı Karşıya!

Mutlu Ol 12.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Mutlu Ol yeni bölüm izle. Mutlu Ol adlı Pakistan dizisinin 12. bölümü Kanal 7 ekranlarında 19 Ekim Perşembe günü yayınlandı. Mutlu Ol dizisinin 12. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Mutlu Ol 12.Bölüm Full İzle.

Mutlu Ol 12.bölümde neler olacak? Mutlu Ol 12. bölüm özetinde Şah Cihan bebeği öldürmeye karar veriyor. Samin ve Kuram ilişkisini öğrenen Şah Cihan ayyuka çıkarır Hena’nın eski sevgilisi olduğunu söyler. Bu ilişk Mutlu Ol 12 bölüm özeti devam ediyor.

Mutlu Ol 11
Mutlu Ol

Pakistan Dizi Özetleri Şah Cihan, Hena’nın bir bebeği olması her şeyin geri dönülemez bir yol olduğunu düşünmeye başlar. Herkes bir aradayken Hena’nın bacağında bir ağrı oluşur. Büyükanne doktora gerek olmadığını onu kendi iyileştireceğini söyler. Hamza Hena’yı doktora götürmeye çalışsa da Hena babaannesi üzülür diye öteliyor. Burada Şah Cihan yardımına koşarak ona ilaç içirir. Tabi bu ilaçlar bebeği öldüremeye yöneliktir. Kimseye de söylememesini tembihler.

Hena salonda dinlenirken telefon çalar ve arayan Kuram’dır. Ona tehditler savururken Hamza gelir ve Hena irkilir. Hamza doktor getirip Hena’yı muayene ettirir. Hena içtiği ilaçları gösterince kadın şoke olur. Bunu sana kim verdi diye tekrarlar. Belki bundan sonra bile çocuğu olamayacaktır. Hena delirmiş gibi Şah Cihan’ın odasına gidip hakaretlerine başlar. Şah Cihan melek tavrını takınır ve oğluna bunu yapamayacağını savunur. Hamza da delirir ve Hena’ya çıkışır. Annesiyle böyle konuşamayacağını söyler. Hena ve Hamza’nın arası sonunda açılmıştır. Şah Cihan muradına ermiştir. Yavaş yavaş evde ipler kopma noktasına gelmeye başlar.

Hamza ayrı yatmaya başlar. Hena’nın ise ağrıları başlar. Büyükanne Hamza’yı çağırıp Hena’yı doktora götürmesi gerektiğini söyler. Hena onunla gitmek istemediğini söylerken Şah Cihan gelip Hena’ya sarılır. Hena onu iter ve kendisinden uzak durmasını söyler. Hamza daha da sinirlenir ve özür dilemesi için ısrar eder. Hena iyice açılmıştır ve ilaçları verenin o olduğunu özür dilemeyeceğini söyler. Üçlü kavga ederken Samin gelir ve misafiri olduğunu daha saygılı davranmalarını söyler.

Kuram büyükanneyle tanıştırılmak için getirilmiştir. Herkes tanışır ve sıra Şah Cihan’a gelir. Şah Cihan onu görünce alkışlamaya başlar. Bildiğiniz gibi Hena’yla olan ilişkisini açıklar. Evde kaos ortamı hazırdır. Şah Cihan Hena’yı kolundan tutup sürükler ve salona getirir. Onu tanıyıp tanımadığını sorar. Hena küçük dilini yutmuştur. Duruma Kuram müdahale ederek kimseyi tanımadığını bu kadının neden kendisine hakaret ettiğini söyleyip gider. Artık Şah Cihan’a kimse inanmıyordur. Romi Raes dahil… Hamza artık annesinin sağlığından endişe duyduğunu belirtir. Şah Cihan yoksa benzettim mi diyerek kendini sorgulamaya başlar. Hena ise yalan söylediği için çok korkuyordur.

Kuram’da Hena’yla yüzleşir. Kendisi sayesinde bu evde kalabildiğini ne isterse yapması gerektiğini söyler. Yakında bu eve girecek ve onu kovup çocuğunu öldürecektir. Bakalım Kuram’ın sonu ne olacak?

Mutlu Ol 12. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Mutlu Ol 19 Ekim Perşembe

Mutlu Ol Mere Humsafar Pakistan Dizisinin Konusu Ne?

Pakistanlı bir baba ve İngiliz asıllı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve doğduktan sonra terk edilen Hala’nın hayat hikayesini konu alıyor.

Hala’nın babası onu, ağabeyinin ailesi ve büyükannesi tarafından büyütülmesi için Pakistan’a getirir. Şimdi Hala, Hala’nın yetiştirilmesi için yüklü miktarda tazminat alan açgözlü bir amca ve teyzenin elindedir.

Büyüyünce her zaman azarlanan masum bir genç olarak büyür ve aile içinde en ufak bir rahatlığa sahip olduğu kişi büyükannesi ve küçük amcası Jalees’tir.

Raees, Hala’yı akli dengesi yerinde olmayan çalışanı Naveed ile evlendirmeyi planlar. Yurt dışından dönen kuzen Hamza ise buna karşı çıkarak gizlice Hala’yla evlenir. Hala’nın bundan sonraki hayatı epey zorlayıcı geçecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir