Vazgeçemem Pakistan Dizisi Oyuncuları Kim?

Vazgeçemem Pakistan Dizisi

Vazgeçemem Ishq Hai Başrol Oyuncuları…

Merhaba Pakistan dizisi severler. Mutlu Ol dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Ishq Hai olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.

Vazgeçemem
Vazgeçemem

Pakistan dizileri hayatımıza hızlı bir giriş yaptı. Bu yayınlanacak Pakistan dizileri mini diziler olacak ve kısa sürecek. Hint dizileri kadar fantastik olmuyor. Son yayınlanan Pakistan dizisi Mutlu Ol’da bariz hatalar göze çarpıyordu. Hena’nın finalde birden bire doğum yapması saçmaydı. Çünkü henüz karnı bile çıkmamıştı.

Şuan da ekranda Hint dizisi kalmadı. Pakistan dizileri yayınlanmaya devam ederken şimdi de Tayland dizisi çıktı. Tayland dizilerinin şu an pek tutulduğunu söylenemez.

Mutlu Ol 31 Ekim Salı günü final bölümü ile ekrana gelecek. Yeni Pakistan dizisi Vazgeçemem 1 Kasım Çarşamba günü 21.20’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

Ishq Hai dizisi 15 Haziran  – 14 Eylül 2021 tarihleri arasında 38 bölüm olarak yayınlandı. Vazgeçemem 27 Kasım Pazartesi günü final yapabilir.

Vazgeçemem dizisinin başrolünde hepimizin yakından tanıdığı Yalnız Beni Sev dizisinden Danish Taimoor ve Minal Khan yer alıyor.

Vazgeçemem Başrol Oyuncuları Kim?

Vazgeçemem Pakistan dizisi 1 Kasım Çarşamba gününden itibaren 21.20’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı.

Pakistan dizisi Ishq Hai 15 Haziran – 14 Eylül 2021 tarihleri arasında yayınlanmıştır. Toplam 38 bölümden oluşmakta. Tabi bu bizde 38 bölüm süreceği anlamına gelmiyor. Bir bölümü 40 dakika civarı sürüyor. Bizde malumunuz diziler o kadar kısa yayınlanmıyor. 2 bölüm birleştirilerek yayınlanırsa 19 bölüm kadar sürebilir. Başrollerini Danish Taimoor ve Minal Khan paylaşıyor.

Vazgeçemem Isra – Minal Khan

Minal Khan 20 Kasım 1988 yılında Pakistan’ın Karaçi kentinde doğmuştur. Pakistan’da en çok Urduca dizilerinde oynamasıyla bilinir. Çocukluğundan beri oyunculuğa meraklıydı ve 13 yaşında bu sektöre girer.

Minal Khan 13 yaşında dilenci rolüyle oyunculuğa başlamıştır. Ekrandaki ilk performansıyla izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı.

Minal Khan kız kardeşiyle birlikte isimlerinin baş harfiyle bir marka kurarlar.

Minal Khan aynı zamanda sosyal medyanın da yıldızıdır. İnstagram takipçi sayısı 10 milyona ulaşmıştır.

Minal Khan ailesiyle birlikte seyahat etmeyi yeni yerler keşfetmeyi çok seviyor.

Minal Khan ve Ahsan Mohsin Ikram 10 Eylül 2021’de evlenmiştir.

Vazgeçemem ŞahzaibDanish Taimoor

Danish Taimoor, 16 Şubat 1983’te Karaçi’de doğmuştur. Kariyerine 2005 yılında başlayan oyuncu Pakistan’daki Urdu drama dizileri ve televizyon filmlerindeki rolüyle dikkat çekiyor.

2014 yılında Pakistanlı oyuncu ve model Aiza Khan ile evlendi.

Yetenekli oyuncu, Pakistan gösteri dünyası endüstrisindeki büyük yeteneğini çok kısa bir süre içinde kanıtladı.

Danimarkalı aynı zamanda süper hit Pakistan filmlerinde de rol aldı.

Başarısının bir sonucu olarak Pakistan televizyonunda ve sosyal medyasında büyük bir hayran topladı.

Taimoor çeşitli ulusal ve uluslararası ödüllere aday gösterilmek üzere değerlendirilebilir.

Vazgeçemem Dizisinin Konusu Ne?

İsra ve Şahzaib evlilik planları yapar fakat Şahzaib’in annesinin farklı planları olduğu ortaya çıkar. Şahzaib’in annesi, Şahzaib ve kuzenini birbirlerine uygun görmüştür ve evlenmelerini ister. İsra’yı deli gibi seven Şahzaib, annesine İsra ile evlenmek istediğini söyleyince annesi çılgına döner. Bu evliliğe şiddetle karşı çıkan annesini karşısında gören Şahzaib ve İsra’yı zor günler beklemektedir.

İsra’nın karşılaştığı durum da Şahzaib’le aynıdır. İsra’nın yetiştiği ailede, evlenilecek kişiyi aile büyükleri belirler ve onaylar. Şahzaib’e aşık olan İsra, onunla evlenmek istediğini ailesine söylemek ister fakat babasının İsra’yı kuzeniyle evlendirmek istediğini öğrenir. Şahzaib’i sevdiğini söyleyen ve kuzeniyle evliliği reddeden İsra, bir anda ailesini karşısında bulur. Artık o babasının biricik kızı değildir.

İsra, babasını karşısına almak istemez fakat Şahzaib’ten da vazgeçmeye niyeti yoktur. Düğün gününde Şahzaib, İsra’yı kaçırır ve onu silah zoruyla tehdit eder. Zorunlu olarak İsra da kabul eder ve ikisi de karı koca olur. Öte yandan İsra’nın evindeki herkes İsra’nın kendi isteğiyle evlilikten kaçtığını düşünüyordur.

Vazgeçemem Oyuncuları Kim?

İsra – Minal Khan

Şahzaib – Danimarka Taimoor

Rıza – Sajjad Pal

Nafisa-Saba Faysal

Naina – Azeka Daniel

Sameera – Mahi Baloch

İsra’nın Babası – Babar Ali

Hammad – Hammad Farooqi

Nimra – Mahenur Haider

Haris – Hammad Shoaib

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir