Vazgeçemem Konusu Ne? Yeni Pakistan Dizisi Başlıyor!

Vazgeçemem

Vazgeçemem Yeni Pakistan Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Merhaba Pakistan dizisi severler. Kanal 7 ekranlarında yeni yayınlanacak bir Pakistan dizisi daha geliyor. Vazgeçemem ismiyle yayınlanacak dizinin orjinal adı Ishq Hai… Vazgeçemem dizisinin konusu ne? Vazgeçemem  dizisi oyuncuları kimler? Vazgeçemem  dizisi kaç bölüm? İşte Vazgeçemem  dizisine dair tüm ayrıntılar…

Şuan da ekranda Hint dizisi kalmadı. Pakistan dizileri yayınlanmaya devam ederken şimdi de Tayland dizisi çıktı. Tayland dizilerinin şu an pek tutulduğunu söylenemez.

Mutlu Ol 31 Ekim Salı günü final bölümü ile ekrana gelecek. Yeni Pakistan dizisi Vazgeçemem 1 Kasım Çarşamba günü 21.20’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

Ishq Hai dizisi 15 Haziran  – 14 Eylül 2021 tarihleri arasında 38 bölüm olarak yayınlandı. Vazgeçemem 27 Kasım Pazartesi günü final yapabilir.

Vazgeçemem dizisinin başrolünde hepimizin yakından tanıdığı Yalnız Beni Sev dizisinden Danish Taimoor ve Minal Khan yer alıyor.

Vazgeçemem Dizisinin Konusu Ne?

İsra ve Şahzaib evlilik planları yapar fakat Şahzaib’in annesinin farklı planları olduğu ortaya çıkar. Şahzaib’in annesi, Şahzaib ve kuzenini birbirlerine uygun görmüştür ve evlenmelerini ister. İsra’yı deli gibi seven Şahzaib, annesine İsra ile evlenmek istediğini söyleyince annesi çılgına döner. Bu evliliğe şiddetle karşı çıkan annesini karşısında gören Şahzaib ve İsra’yı zor günler beklemektedir.

İsra’nın karşılaştığı durum da Şahzaib’le aynıdır. İsra’nın yetiştiği ailede, evlenilecek kişiyi aile büyükleri belirler ve onaylar. Şahzaib’e aşık olan İsra, onunla evlenmek istediğini ailesine söylemek ister fakat babasının İsra’yı kuzeniyle evlendirmek istediğini öğrenir. Şahzaib’i sevdiğini söyleyen ve kuzeniyle evliliği reddeden İsra, bir anda ailesini karşısında bulur. Artık o babasının biricik kızı değildir.

İsra, babasını karşısına almak istemez fakat Şahzaib’ten da vazgeçmeye niyeti yoktur. Düğün gününde Şahzaib, İsra’yı kaçırır ve onu silah zoruyla tehdit eder. Zorunlu olarak İsra da kabul eder ve ikisi de karı koca olur. Öte yandan İsra’nın evindeki herkes İsra’nın kendi isteğiyle evlilikten kaçtığını düşünüyordur.

Vazgeçemem Oyuncuları Kim?

İsra – Minal Khan

Şahzaib – Danimarka Taimoor

Rıza – Sajjad Pal

Nafisa-Saba Faysal

Naina – Azeka Daniel

Sameera – Mahi Baloch

İsra’nın Babası – Babar Ali

Hammad – Hammad Farooqi

Nimra – Mahenur Haider

Haris – Hammad Shoaib

Vazgeçemem başrol oyuncusu Minal Khan, Isra rolünü canlandırıyor. Danish Taimoor erkek başrol. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın