Vazgeçemem Konusu Ne? Yeni Pakistan Dizisi Başlıyor!

Vazgeçemem

Vazgeçemem Yeni Pakistan Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Merhaba Pakistan dizisi severler. Kanal 7 ekranlarında yeni yayınlanacak bir Pakistan dizisi daha geliyor. Vazgeçemem ismiyle yayınlanacak dizinin orjinal adı Ishq Hai… Vazgeçemem dizisinin konusu ne? Vazgeçemem  dizisi oyuncuları kimler? Vazgeçemem  dizisi kaç bölüm? İşte Vazgeçemem  dizisine dair tüm ayrıntılar…

Şuan da ekranda Hint dizisi kalmadı. Pakistan dizileri yayınlanmaya devam ederken şimdi de Tayland dizisi çıktı. Tayland dizilerinin şu an pek tutulduğunu söylenemez.

Mutlu Ol 31 Ekim Salı günü final bölümü ile ekrana gelecek. Yeni Pakistan dizisi Vazgeçemem 1 Kasım Çarşamba günü 21.20’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

Ishq Hai dizisi 15 Haziran  – 14 Eylül 2021 tarihleri arasında 38 bölüm olarak yayınlandı. Vazgeçemem 27 Kasım Pazartesi günü final yapabilir.

Vazgeçemem dizisinin başrolünde hepimizin yakından tanıdığı Yalnız Beni Sev dizisinden Danish Taimoor ve Minal Khan yer alıyor.

Vazgeçemem Dizisinin Konusu Ne?

İsra ve Şahzaib evlilik planları yapar fakat Şahzaib’in annesinin farklı planları olduğu ortaya çıkar. Şahzaib’in annesi, Şahzaib ve kuzenini birbirlerine uygun görmüştür ve evlenmelerini ister. İsra’yı deli gibi seven Şahzaib, annesine İsra ile evlenmek istediğini söyleyince annesi çılgına döner. Bu evliliğe şiddetle karşı çıkan annesini karşısında gören Şahzaib ve İsra’yı zor günler beklemektedir.

İsra’nın karşılaştığı durum da Şahzaib’le aynıdır. İsra’nın yetiştiği ailede, evlenilecek kişiyi aile büyükleri belirler ve onaylar. Şahzaib’e aşık olan İsra, onunla evlenmek istediğini ailesine söylemek ister fakat babasının İsra’yı kuzeniyle evlendirmek istediğini öğrenir. Şahzaib’i sevdiğini söyleyen ve kuzeniyle evliliği reddeden İsra, bir anda ailesini karşısında bulur. Artık o babasının biricik kızı değildir.

İsra, babasını karşısına almak istemez fakat Şahzaib’ten da vazgeçmeye niyeti yoktur. Düğün gününde Şahzaib, İsra’yı kaçırır ve onu silah zoruyla tehdit eder. Zorunlu olarak İsra da kabul eder ve ikisi de karı koca olur. Öte yandan İsra’nın evindeki herkes İsra’nın kendi isteğiyle evlilikten kaçtığını düşünüyordur.

Vazgeçemem Oyuncuları Kim?

İsra – Minal Khan

Şahzaib – Danimarka Taimoor

Rıza – Sajjad Pal

Nafisa-Saba Faysal

Naina – Azeka Daniel

Sameera – Mahi Baloch

İsra’nın Babası – Babar Ali

Hammad – Hammad Farooqi

Nimra – Mahenur Haider

Haris – Hammad Shoaib

Vazgeçemem başrol oyuncusu Minal Khan, Isra rolünü canlandırıyor. Danish Taimoor erkek başrol. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir