Vazgeçemem Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak? Ne Zaman Final Yapacak?

Vazgeçemem Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak

Vazgeçemem Pakistan Dizisi Bölüm Sayısı Kaç?

Merhaba Pakistan dizisi severler. Mutlu Ol dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Ishq Hai olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı. Vazgeçemem dizisi kaç bölüm yayınlanacak? Vazgeçemem Pakistan dizisi kaç bölüm sürecek? İşte Vazgeçemem dizisine dair tüm ayrıntılar…

Vazgeçemem Pakistan Dizisi
Vazgeçemem Pakistan Dizisi

Pakistan dizileri hayatımıza hızlı bir giriş yaptı. Bu yayınlanacak Pakistan dizileri mini diziler olacak ve kısa sürecek. Hint dizileri kadar fantastik olmayacağını düşünüyoruz. Daha gerçekçi konular işlenecek gibi duruyor.

Kardelen dizisiyle birlikte Pakistan dizileriyle tanışmış olduk ve birçoğunuz bu durumu sevdi. Şimdi yayınlanacak yeni diziler için bekleyişteyiz. Şuan da ekranda Hint dizisi kalmadı. Pakistan dizileri yayınlanmaya devam ederken şimdi de Tayland dizisi çıktı. Tayland dizilerinin şu an pek tutulduğunu söylenemez.

Mutlu Ol 31 Ekim Salı günü final bölümü ile ekrana gelecek. Yeni Pakistan dizisi Vazgeçemem 1 Kasım Çarşamba günü 21.20’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

Ishq Hai dizisi 15 Haziran  – 14 Eylül 2021 tarihleri arasında 38 bölüm olarak yayınlandı. Vazgeçemem 27 Kasım Pazartesi günü final yapabilir.

Vazgeçemem dizisinin başrolünde hepimizin yakından tanıdığı Yalnız Beni Sev dizisinden Danish Taimoor ve Minal Khan yer alıyor.

Vazgeçemem Başrol Oyuncuları Kim?

Vazgeçemem Pakistan dizisi 1 Kasım Çarşamba gününden itibaren 21.20’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı.

Pakistan dizisi Ishq Hai 15 Haziran – 14 Eylül 2021 tarihleri arasında yayınlanmıştır. Toplam 38 bölümden oluşmakta. Tabi bu bizde 38 bölüm süreceği anlamına gelmiyor. Bir bölümü 40 dakika civarı sürüyor. Bizde malumunuz diziler o kadar kısa yayınlanmıyor. 2 bölüm birleştirilerek yayınlanırsa 19 bölüm kadar sürebilir. Başrollerini Danish Taimoor ve Minal Khan paylaşıyor.

Vazgeçemem Isra – Minal Khan

Minal Khan 20 Kasım 1988 yılında Pakistan’ın Karaçi kentinde doğmuştur. Pakistan’da en çok Urduca dizilerinde oynamasıyla bilinir. Çocukluğundan beri oyunculuğa meraklıydı ve 13 yaşında bu sektöre girer.

Minal Khan 13 yaşında dilenci rolüyle oyunculuğa başlamıştır. Ekrandaki ilk performansıyla izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı.

Minal Khan kız kardeşiyle birlikte isimlerinin baş harfiyle bir marka kurarlar.

Minal Khan aynı zamanda sosyal medyanın da yıldızıdır. İnstagram takipçi sayısı 10 milyona ulaşmıştır.

Minal Khan ailesiyle birlikte seyahat etmeyi yeni yerler keşfetmeyi çok seviyor.

Minal Khan ve Ahsan Mohsin Ikram 10 Eylül 2021’de evlenmiştir.

Vazgeçemem ŞahzaibDanish Taimoor

Danish Taimoor, 16 Şubat 1983’te Karaçi’de doğmuştur. Kariyerine 2005 yılında başlayan oyuncu Pakistan’daki Urdu drama dizileri ve televizyon filmlerindeki rolüyle dikkat çekiyor.

2014 yılında Pakistanlı oyuncu ve model Aiza Khan ile evlendi.

Yetenekli oyuncu, Pakistan gösteri dünyası endüstrisindeki büyük yeteneğini çok kısa bir süre içinde kanıtladı.

Danimarkalı aynı zamanda süper hit Pakistan filmlerinde de rol aldı.

Başarısının bir sonucu olarak Pakistan televizyonunda ve sosyal medyasında büyük bir hayran topladı.

Taimoor çeşitli ulusal ve uluslararası ödüllere aday gösterilmek üzere değerlendirilebilir.

Vazgeçemem Dizisinin Konusu Ne?

İsra ve Şahzaib evlilik planları yapar fakat Şahzaib’in annesinin farklı planları olduğu ortaya çıkar. Şahzaib’in annesi, Şahzaib ve kuzenini birbirlerine uygun görmüştür ve evlenmelerini ister. İsra’yı deli gibi seven Şahzaib, annesine İsra ile evlenmek istediğini söyleyince annesi çılgına döner. Bu evliliğe şiddetle karşı çıkan annesini karşısında gören Şahzaib ve İsra’yı zor günler beklemektedir.

İsra’nın karşılaştığı durum da Şahzaib’le aynıdır. İsra’nın yetiştiği ailede, evlenilecek kişiyi aile büyükleri belirler ve onaylar. Şahzaib’e aşık olan İsra, onunla evlenmek istediğini ailesine söylemek ister fakat babasının İsra’yı kuzeniyle evlendirmek istediğini öğrenir. Şahzaib’i sevdiğini söyleyen ve kuzeniyle evliliği reddeden İsra, bir anda ailesini karşısında bulur. Artık o babasının biricik kızı değildir.

İsra, babasını karşısına almak istemez fakat Şahzaib’ten da vazgeçmeye niyeti yoktur. Düğün gününde Şahzaib, İsra’yı kaçırır ve onu silah zoruyla tehdit eder. Zorunlu olarak İsra da kabul eder ve ikisi de karı koca olur. Öte yandan İsra’nın evindeki herkes İsra’nın kendi isteğiyle evlilikten kaçtığını düşünüyordur.

Vazgeçemem Oyuncuları Kim?

İsra – Minal Khan

Şahzaib – Danimarka Taimoor

Rıza – Sajjad Pal

Nafisa-Saba Faysal

Naina – Azeka Daniel

Sameera – Mahi Baloch

İsra’nın Babası – Babar Ali

Hammad – Hammad Farooqi

Nimra – Mahenur Haider

Haris – Hammad Shoaib

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…
 • Esaret 218. Bölüm Fragmanı – Esaret 29 Kasım Çarşamba
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını yaktı! Bakalım Esaret 218.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 196 Trailer – November 28 Tuesday
  Hello, Kan Çiçekleri enthusiasts! Baran and Dilan are tightly bound to each other amid the challenges. Baran leaves no stone unturned in investigating Dilan’s real family, and Sabiha begins to sense something. These scenes promise excitement in Kan Çiçekleri Episode 196. What will happen in the upcoming episode? Share your thoughts in the comments!
 • Kan Çiçekleri 196. Bölüm Fragmanı İzle – 28 Kasım Salı
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 196.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Vazgeçemem Final Bölümünde Neler Olacak?
  Vazgeçemem Final Bölümünde Neler Olacak?Vazgeçemem Finalinde Kim Ölecek? Vazgeçemem Final bölümünde neler olacak? Vazgeçemem Pakistan dizisi son bölümü mutlu sonla mı bitecek? Kanal 7 Vazgeçemem son bölüm izle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir