Survivor Yarışmacıları Deprem Haberiyle Yıkıldı!

Survivor Yarışmacıları Deprem

Yarışmayı Bırakan İsimler Olduğu Söyleniyor

Survivor yarışmacıları deprem haberini öğrendi mi? Büyük çoğunluk bu haberi merak ediyordu. Depremi öğrenen Suvivor yarışmacıları ne tepki verdi? Haberi alan bazı yarışmacıların yarışmadan çekildiği gündemde!

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat’ta gerçekleşen 7.7 ve 7.6’lık iki şiddetli deprem 10 ili etkilemişti. Bu depremde şu ana kadar 41 bin 156 kişi hayatını kaybetti. Deprem bölgesindeki 147.934 vatandaşımız diğer illere tahliye edilmiştir.

20 Şubat’ta AFAD merkez üssü Hatay’ın Defne ilçesi olan 6,4 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu. 6,4’lük deprem sonrası en büyüğü 5,8 olan 90 artçı sarsıntı kaydedildi. Depremde 6 kişi hayatını kaybederken 294 kişi yaralandı.

Survivor Yarışmacılarının Depremi Öğrendiği Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Yaşanan felaketten sonra ülkemizde milli yas ilan edilmiş, dizi ve yarışma programlarına ara verilmişti. Hal böyleyken Survivor yarışmacılarının yaşanan felaketten haberi olup olmadığı merak edildi.

Survivor Aşkım Burçe Tunay’ın erkek arkadaşı depremde hayatını kaybetti!

Acun Ilıcalı acil durum konseyi yaparak yarışmacılara yaşanan felaketi anlattı. Survivor yarışmacıları gözyaşlarını tutamadı. Bazı iddialara göre yarışmadan çekilmek isteyen yarışmacıların olduğu söylenmeye başladı. Acun Ilıcalı’nın yarışmacılara haberi verdiği bölüm 21 Şubat’ta ekranlara gelecek.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir