Evra Köseoğlu Hayatını Kaybetti!

Evra Köseoğlu

Evra Köseoğlu Kimdir?

Youtube platformunda yayınladığı videolarla tanınan Evra Köseoğlu yaşamını yitirdi. Haberi Zeynep Özkaya duyurdu. Evra Köseoğlu uzun yıllardır progeria hastalığıyla mücadele ediyordu.

Evra Köseoğlu Youtube platformunda 208 bin takipçili “Eğlence Tüneli” adlı kanalında içerik üretiyordu. Ruhi Çenet ve Zeynep Özkaya, Evra’nın kanalına gelip ona destek olmuşlardı.

Daha önce Evra ile video çeken Özkaya, paylaşımına ‘Evra’yı kaybetmişiz. Nurlar içinde uyu melek kalplim. İyi ki yollarımız kesişmiş, seni ve güzel kalbini hiç unutmayacağım” notunu düştü.

Evra Köseoğlu

Evra Köseoğlu çektiği videolarla tanınıyordu. 17 yaşında olan Evra Köseoğlu’nun Rizeli olduğu biliniyor. n sevdiği rengin pembe olduğunu belirten ünlü fenomen aslan burcuydu. İstanbul’da yaşıyordu.

Evra Köseoğlu Progeria, diğer adı Hutchinson-Gilford olan bir genetik hastalık ile mücadele etmekteydi. Ölüm sebebinin de yine bu hastalık yüzünden olduğu düşünülüyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Table of Contents

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir