Kan Çiçekleri Yeni Bölüm yayınlandı mı?

kan çiçekleri yeni bölüm

Kan Çiçekleri yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kan Çiçekleri dizisi izleyenleri yeni bölümü heyecanla bekliyor. Kan Çiçekleri ne zaman başlayacak? Kan Çiçekleri yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kahramanmaraş merkezli yaşanan iki büyük depremin ardından yaşanan büyük felakette ülkemizde “Milli Yas” ilan edilmiş televizyonlarda haber yayınları ekrana gelmişti. Aradan geçen iki haftanın ardından izleyiciler yeni dizilerin yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ediyor. Televizyonların yayın akışları sürekli güncelleniyor.

Bu hafta Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam etmesi bekleniyordu. Ancak yapılan açıklamayla birlikte dizilerin tekrar bölümleri ekrana gelecek ve önümüzdeki haftadan itibaren yani 27 şubatla birlikte yeni bölümleri izliyor olacağız.

Kan Çiçekleri 45. Bölüm Fragmanı İzle (27 Şubat Pazartesi)

Kan Çiçekleri Son Bölümde Neler Oldu?

Konakta Dilan için işler yine kötüye gitmeye başladı. Derya’nın Dilan’ı oyalaması sonucu Kudret tekerlekli sandalyeden düşmüş ve ağır yaralanmıştı. Baran bu duruma müdahale ederek Kudret’i hastaneye götürmüştü. Ancak Kudret’in durumu pekte parlak gözükmez. Tüm bu durumdan kendini sorumlu tutan Dilan ise ne yapacağını bilemez. Peki konakta neler olacak?

Azade için Dilan’ın varlığı beladan başka bir şey değil. Cihan’ın başına gelenler, Baran’ın yaralanması ve daha bir çok olayın baş sorumlusu Dilan olarak görülmüştü. Kudret’in başına gelenlerde Dilan’a kalırsa işler çıkmaza girebilir.

Öncelikle Baran’ın Dilan’a karşı güveni tam. Ne olursa olsun onun yanında olacağını gösterecek. Dilan için de bu durum oldukça değerli. Baran’ın ona ne denli güvendiği Dilan’ı oldukça etkileyecek. İki taraf için oldukça kötü gözüken bu olay ikilinin birbirine olan güven ve birlikteliklerini sağlamasına fırsat tanıyacak. İkili birlik olarak tüm kötülüklere karşı sağlam durduklarını tekrar gösterecekler. Derya ve diğer kötüler her seferinde avuçlarını yalayacaklar! 

Kan Çiçekleri Konusu?

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde bir hapishanedir ve Baran’ın servetine göz koyan amcası kan davasını yeniden alevlendirmek ister. Tehlike bu gönülsüz çifti bir araya getirir.

Kan Çiçekleri Başrol Oyuncuları

Barış Baktaş

Yağmur Yüksel

Berkay Çınar

Selinay Taşol

Nalan Örgüt

Erol Yavan

Hasan Ballıktaş

Hilal Kuvvet

Yılmaz Ulutaş

Ekrem Aral Tuna

Dilek Güler

Ceyda Pınar

Göksel Kayahan

Gökhan Gürdeyiş

Baran ve Dilan’ın hikayesini izleyeceğimiz Kan Çiçekleri 05 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün 16:30’da Kanal 7’de…

Yapım: Unik Film / Raıns Pıctures

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın