Emanet 427 Bölüm Fragmanı 3 Ekim Pazartesi

Emanet 427

Yaman Nana’yı Kurtaracak!

Emanet 427.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 427.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 427.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Yusuf’u kurtarmak için harekete geçen Nana Topal’ı fena halde kıstırdı. Topal ne kadar dirense de Nana ondan Yusuf’un yerini öğrendi ve harekete geçti. Ancak işler Nana’nın istediği gibi olmayacak!

Nana öldü mü? Nana Yusuf’u kaçırdığını düşünürken Topal’ın adamı ortaya çıkmış ve Nana’yı baltayla etkisiz hale getirmek istemişti. Geçmiş özetimizde bahsettiğimiz gibi Nana Yusuf’u kurtarmak için her şeyi göze aldı. Hatta ölümü bile. Nitekim Nana’nın uğradığı bu saldırı oldukça ağır!

Peki Nana’ya bir şey olacak mı? Burada hepinizin tahmin edeceği üzere elbette Nana hayatını kaybetmeyecek. Onu kurtaracak tek kişi ise Yaman! Tıpkı geçmişte Seher’i tüm zorluklardan kurtardığı gibi Yaman Kırımlı bu sefer Nana’yı kurtaracak!

Kahraman Yaman! Bu durum özellikle Nana’nın Yaman’a karşı bakış açısını çok etkileyecek. Nana Aziz’in başına gelenlerde Yaman’ın suçsuz olabileceğini ilk defa bu anda düşünecek. Bu durum Nana’nın bakış açısını değiştirdiği gibi Yaman’ı da etkileyecek. Yaman Yusuf için hayatını tehlikeye atan bu kadına gerekli saygıyı duyacak!

Gelecek bölümler ise bu kurgu üzerinden yürümeye devam edecek. Topal’ın planları kötülükleri her seferinde Nana ve Yaman’ı yakınlaştıracak. Tıpkı geçmişte Seher ve Yaman’ın başına gelenler gibi. Kötülükler çiftimizi daha da birleştirici bir rol oynayacak.

4 Comments on “Emanet 427 Bölüm Fragmanı 3 Ekim Pazartesi”

Bir yanıt yazın

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

4 Comments on “Emanet 427 Bölüm Fragmanı 3 Ekim Pazartesi”

Bir yanıt yazın