Düşman Başına 148. Bölüm Özeti – 11 Kasım Cuma – Shivam, Nimmi’nin Çocuğunu Evlatlık Almak İstiyor!

Düşman Başına 148

Sarla, Raghav’ın Hayatını Çıkmaza Soktu!

Düşman Başına 148. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 148. bölümü Kanal 7 ekranlarında 11 Kasım Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 148. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 147. 8Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 148.bölümde neler olacak? Düşman Başına 148.bölüm özetinde Sarla yine ortalığı karıştırmaya devam ediyor. Sarla yaptığı planla Raghav’ın işinden uzaklaştırma almasına sebep oldu. Nirmala ise Sarla’nın sonunu hazırlıyordur. Düşman Başına 148.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 148.bölümde Shanti Preeti’den Sarla’nın evine gidip Nimmi’nin durumunu haber vermesini ister. Preeti halasının evine gittiğinde ise oranın bambaşka bir olayla çalkalandığını görür. Ashok ve Nirmala’nın evlendiğini öğrenir. Nirmala ise herkesin içinde Sarla’yı dışlamaya çalışır. Kendisine ne yapıp ne yapmayacağını söylememesini ister.

Sarla ve Pari Shanti’nin evine gidince Nimmi’nin hamile olduğunu öğrenir. Pari bu haberi Sharmili’nin duyarsa geri dönüp mülkleri üstüne yapacağını düşünür. Pari sinirden Nimmi’ye vurmaya çalışır.

Nimmi Riya’yı aramaya çalışır. Biliyordur ki bu konuda Shanti’ye karşı gelecektir. Kuşya ise Riya’yı arayıp rahatsız etmemesini Shanti’yle arasının yeni düzeldiğini söyler.

Preeti, Lucky ile buluşmaya gider. Bugün nasıl erken geldiğini soruyor. Birbirlerine bakarlar. Shivam gelir ve Nimmi ağlayarak ona sarılır. Shanti’ye onu nereye götürdüklerini sorar. Pari hamile olduğunu, kocasının artık olmadığını söylüyor, bu yüzden onu doktora götürüyoruz der. Shivam, Kaushalya’dan bir şeyler yapmasını ister. Eve gelen birini görürler.

Düşman Başına 148. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Hükümet yetkilisi gelip Raghav’ın evinde kimin kaldığını sorar. Sarla kendisinin kaldığını söyler. Shivam kağıtları kontrol eder ve Raghav’ın demiryollarına kiralık evler verdiğini okur. Shivam evi kiraya vermediklerini izah eder. Memurlar ise devletten evi alıp satışa sunduklarını Raghav’ın kendileriyle gelmesini ister. Shivam’da babasıyla birlikte gider. Sinirlerine hakim olamayıp onları döver.

Pari de Shanti’den yardım ister. Sarla bu durumu bahane ederek Nirmala’yı evden göndermeye çalışır. Nirmala da evin tapusuymuş gibi boşanma kağıtlarını verir ve imzalamasını sağlar.

Shivam da Nimmi’nin çocuğunu evlat edinmeyi ister. Shanti bu konuda kendisine meydan okuyup okumadığını sorar. Shivam bu konuyu Riya’yla konuşur. Bu kararı vermenin zor olduğunu söyler.

Raghav da iş yerinde soruşturmasının bitmediğini uzaklaştırma aldığını söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir