Düşman Başına 148. Bölüm Özeti – 11 Kasım Cuma – Shivam, Nimmi’nin Çocuğunu Evlatlık Almak İstiyor!

Düşman Başına 148

Sarla, Raghav’ın Hayatını Çıkmaza Soktu!

Düşman Başına 148. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 148. bölümü Kanal 7 ekranlarında 11 Kasım Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 148. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 147. 8Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 148.bölümde neler olacak? Düşman Başına 148.bölüm özetinde Sarla yine ortalığı karıştırmaya devam ediyor. Sarla yaptığı planla Raghav’ın işinden uzaklaştırma almasına sebep oldu. Nirmala ise Sarla’nın sonunu hazırlıyordur. Düşman Başına 148.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 148.bölümde Shanti Preeti’den Sarla’nın evine gidip Nimmi’nin durumunu haber vermesini ister. Preeti halasının evine gittiğinde ise oranın bambaşka bir olayla çalkalandığını görür. Ashok ve Nirmala’nın evlendiğini öğrenir. Nirmala ise herkesin içinde Sarla’yı dışlamaya çalışır. Kendisine ne yapıp ne yapmayacağını söylememesini ister.

Sarla ve Pari Shanti’nin evine gidince Nimmi’nin hamile olduğunu öğrenir. Pari bu haberi Sharmili’nin duyarsa geri dönüp mülkleri üstüne yapacağını düşünür. Pari sinirden Nimmi’ye vurmaya çalışır.

Nimmi Riya’yı aramaya çalışır. Biliyordur ki bu konuda Shanti’ye karşı gelecektir. Kuşya ise Riya’yı arayıp rahatsız etmemesini Shanti’yle arasının yeni düzeldiğini söyler.

Preeti, Lucky ile buluşmaya gider. Bugün nasıl erken geldiğini soruyor. Birbirlerine bakarlar. Shivam gelir ve Nimmi ağlayarak ona sarılır. Shanti’ye onu nereye götürdüklerini sorar. Pari hamile olduğunu, kocasının artık olmadığını söylüyor, bu yüzden onu doktora götürüyoruz der. Shivam, Kaushalya’dan bir şeyler yapmasını ister. Eve gelen birini görürler.

Düşman Başına 148. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Hükümet yetkilisi gelip Raghav’ın evinde kimin kaldığını sorar. Sarla kendisinin kaldığını söyler. Shivam kağıtları kontrol eder ve Raghav’ın demiryollarına kiralık evler verdiğini okur. Shivam evi kiraya vermediklerini izah eder. Memurlar ise devletten evi alıp satışa sunduklarını Raghav’ın kendileriyle gelmesini ister. Shivam’da babasıyla birlikte gider. Sinirlerine hakim olamayıp onları döver.

Pari de Shanti’den yardım ister. Sarla bu durumu bahane ederek Nirmala’yı evden göndermeye çalışır. Nirmala da evin tapusuymuş gibi boşanma kağıtlarını verir ve imzalamasını sağlar.

Shivam da Nimmi’nin çocuğunu evlat edinmeyi ister. Shanti bu konuda kendisine meydan okuyup okumadığını sorar. Shivam bu konuyu Riya’yla konuşur. Bu kararı vermenin zor olduğunu söyler.

Raghav da iş yerinde soruşturmasının bitmediğini uzaklaştırma aldığını söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 4.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Perşembe
  Her Halimle Sev 4. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 4. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 4.bölüm özetinde Savi ve Nityam yağmurda yol kapanınca çekçek içinde geceyi geçirir. İkili magazine düşerken Sonam’da Shivam’la nişanlanır. Her Halimle Sev 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 12.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 12. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 12. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 12.bölüm özetinde Murtasım’ı Haya’dan kıskanmaya devam eden Mirab, odasının çiçek bahçesine döndüğünü görür. Öylesine Derin 12.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 4.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Nefes 4. Bölüm Full İzle. Nefes 4.bölümde neler olacak? Nefes 4.bölüm özetinde Kiran’ın planı tam istediği gibi gidiyordur. Nefes 4.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın