Seninle Yeniden 48 Bölüm Özeti – 12 Kasım Cumartesi – Esha ve Pallavi Savaşı!

Seninle Yeniden 48

Pallavi, Esha’yı Evden GÖNDEREMİYOR!

Seninle Yeniden 48. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 48. bölümü Kanal 7 ekranlarında 12 Kasım Cumartesi günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 48. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 48. Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden 48.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 48.bölümde Esha ve Pallavi arasında savaş başladı. Esha, Raghav’ı geri istediğini Pallavi’ye söyledi. Bakalım Pallavi’nin karşılığı nasıl olacak? Seninle Yeniden 48.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 48.bölümde Pallavi, Sunny ve Esha’nın konuşmalarından Jaya’nın doğum günü olduğunu duymuş hemen hazırlıklara başlamıştı.Pallavi evi süsler. Jaya ve aile eve girince Pallavi müzik açar ve iyi ki doğdun diye bağırır. Pallavi herkesi beyazlar içinde görür. Neler olduğunu sorar. Jaya gözyaşları içindedir. Raghav ailesinin ölüm yıldönümü olduğunu söyler. Esha ve Sunny gülümser. Pallavi özür diler. Raghav da misafirleri gönderir.

Raghav, Farhad’ı arayarak poja ve pandit ayarlamasını ister. Esha Raghav’ın yanına gider ve Pallavi’nin bu günü unutmuş olabileceğini ama kendisinin unutmadığını söyler. Pallavi Esha’yı görür ve neden Raghav’ın yanına geldiğini sorar. Herkesin içinde onunla konuşabileceğini söyler. Raghav ise Pallavi’ye neden çıkıştığını sorar. Pallavi gider ve Esha’dan özür diler. Esha da panditi çağırdığını söyler. Pandir eve gelince Esha’nın adını vurgular. Esha Jaya’nın yanına giderek hazırlıkları yaptığını Pallavi’yi affetmesini ister.

Milind ve Soluchana arasındaki belirsizlik devam eder. Soluchana’nın benzeri olan bu kadın halen gizemini koruyor. Soluchana Milind’in delirdiğini düşünerek panditleri dolanıp dua ediyordur.

Raghav yabancı müşterisine tasarım yapacaktır. Bu müşteriyle Pallavi sayesinde iş yaptığı için tasarımları Pallavi’nin yapmasını ister. Sunny konuşmaları duyup yeni planları için Esha’nın yanına gider.

Pallavi tasarımlarını yapmaya başlar. Kirti ve Sunny’nin kavga ettiğini duyan Pallavi yanlarına koşar. Kirti çocuğunun geleceği olan birikimi harcadığı için Sunny’e kızar. Sunny’nin değiştiği tembel bir insana dönüştüğü için kızar. Sunny, Kirti’ye vuracakken Pallavi araya girer. Esha ise tasarımları çalıp yerine boş kağıt koyar.

Raghav, Pallavi’den tasarımları ister. Pallavi ise odasına gittiğinde boş kağıttan başka bir şey bulamaz. İkili odayı arar ama Raghav daha dikkatli olmasını ister. Esha ise elinde birkaç tasarımı olduğunu söyleyerek Raghav’a postalar. Esha’nın tasarımları sevilir ve Raghav’ın gününü kurtarır. Pallavi ise ipuçlarını birleştirerek Esha’nın tasarımları çalmış olabileceğini düşünür.

Seninle Yeniden 48 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Pallavi, Raghav için bir şeyler yapmak istediğini söyler. Yaşlılık evi için tatlı yapacaktır. Sunny bunu duyar. Çocuğu için evde adet gereği yüksek seste müzik çaldırır. Pallavi tatlıları paketlerken Sunny onu odaya kilitler ve telefonunu da alır. Raghav ise eve geldiğinde Pallavi’yi bulamaz. Sunny Pallavi’nin dışarı çıktığını söyler. Raghav Pallavi’nin bugünlerde neden garip davrandığını sorar. Raghav Pallavi’yi aradığında Sunny’nin cebindeki telefon titrer. Esha yine ortaya çıkar ve sorunun ne olduğunu sorar. Daha sonra eve tatlı sipariş ettiğini söyleyerek Raghav’a vermek ister. Esha tatlıları hazırlarken Pallavi elinde tatlılarıyla çıkagelir. Sunny şok olur. Pallavi müziği kapadığında Esha’nın yardım sesi duyulur. Sunny gider ve Esha’nın odaya kilitlendiğini görür. Pallavi her şeyi anladığını söyler. Böylece Pallavi ve Esha’nın meydan okuması başlar.

Esha yüksek sesle Raghav’ı geri kazanmak istediğini onu çok sevdiğini ve yıllar sonra aynı çatı altında buluştuklarını söyler. Pallavi ise kaderin Raghav’ı kendisine kıldığını Esha’nın kaderinin oyun oynadığını söyler. Pallavi, Esha’yı evden kovar.

Raghav eve döndüğünde tatlıların harika olduğunu insanların mutluluğunu Pallavi’yle paylaşır. Pallavi’nin ise söylemek istedikleri vardır. Raghav ondan önce Esha’nın aradığını ikilinin kavga ettiğini bildiğini ve Esha’nın evden ayrılmak istediğini söyler. Raghav, Sumit meselesinin çözülmediğini bu yüzden Esha’nın evden gitmesine izin vermediğini açıklar!

Bu nedene Esha’nın Pallavi’ye karşı büyük kozu vardır. Evden gitmesini Raghav istememiştir. Rao konağına taşa sarılı mektup atılır. Esha’yı bu evden alacağı yazılıdır. Pallavi gelir ve Esha’yı Jaya ve Kirti’nin kaldığı güvenli eve gitmesinin mantıklı olacağını söyler. Esha gitmek istemediğini kendini acındırarak söyler. Pallavi bu kez nu göndermeye niyetlidir.

Esha ise bu kez Jaya’ya karşı oynayacaktır. Yıllardır Raghav’ın ailesine değer verdiğini tapınakta onlar için yiyecek dağıttığını söyler. Geçmişte neden Raghav’ı bırakmak zorunda kaldığını açıklar. Böylece Jaya hemen Esha’nın Diwali Bayramı bitene kadar onu göndermek istemediğini söyler.

Pallavi Diwali için ışıkları kontrol edecektir. Sunny elektrik kaçağı yaratarak onun çarpılmasını ister. Raghav, Pallavi’yi yanına alınca ışıkları kontrol etmek için Esha gider. Esha’ya elektrik çarpar. Pallavi tahta sopayla Esha’ya vurur. Raghav onun hayatını kurtardığını söyler.

Milind ise Rajni’yi gizlice eve getirir. Bir planı olduğunu söyler. Soluchana ise Milind’in kendisini aldattığını düşünerek ağlamaya başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir